0 oy
90 göst.
Aile kategorisinde (80 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar bebeğim küçük kayınvalide annem arada yardım eder benim bebeğimde bazen yoruyor üstüne birde onları idare etmek zor oluyor ama hastayken  isim varken doktorda mecbur yardım alıyorum ama bazen düşünmeden yaptıkları bilmeyerek hareketleri beni zorluyor hastayken zor oluyo yani kendim bakarım kafa rahat olur diyorum titiz bir anneyim ama zor zamanımda olmuo sizler bu durumla nasıl baş ediyorsunuz onlar olmadan da olmuyor işte ikisinin de yaşları gecik biraz ben yapı gereği biraz sabırsız agresifim ama saygısızlık yapmak istemiyorum idareyi nasıl öğrenebilirim?

3 Cevaplar

+1 oy
(4,921 puan) tarafından
Kaynanam kayinavbam severim bazen bnde bisveroyorum bizim yaptgmz herşey ters ;) bnm ve ailemin yapısı onlara farklı gelir düşünce yapımız farklı o yüzden sesimi etmyrm ;)
-Reklam-
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Boşvererek öğrendim 7 senedir bir oturuyorum kaynanam 75 kayınpederim 73 yaşında çoğu şeyini artık görmezden geliyorum yoklarmış gibi çünkü şu zamanda ki herşey onlara ters geliyor 
(5,368 puan) tarafından
Onda tepkimi gösterdim canım bir kere olmaz yapmayın dedim iki kere dedim üçünciye kalkışınca sesimi yükselttim Allah affetsin olmaz diyorum yapma diye ondan sonra yapmıyolar
(80 puan) tarafından
Birsey olmadi ama demi sagligina
(2,015 puan) tarafından
Ne yapıyorlar ki sağlığına zarar verecek 1 yaşından kucukce bal falan mı yediriyorlsr merak ettim
(5,368 puan) tarafından
Mesela benim kaynanam 6 aylık olmadan ağzına herşeyden vermeye çalışıyordu şuan küçük kızımda böbrek büyümesi var dikkat etmemiz gerekwn şeyler var verme dediğim halde veriyo gibi bizde bunlar
(5,368 puan) tarafından
Yok canım çok şükür o kadar ciddi şeyler yapmadı
0 oy
(643 puan) tarafından
Bebegim yok yani hamileyim ama buyuklerden en cok kayinpederim zorluyor beni su 2 senedir yasadiklwrindan cok etkilendi piskolojik yardim almasi lazim once kabul etti sonra bahane buldu. Bende 2 senedir kolay seyler yasamadim annemi babaannemi ve evladimi kaybettim vs vs sonrasinda profosyonel yardim aldim ama hamile kalinca ilsclari vs ara verince zorlanmaya basladigim zamanlar oluyor. Acikcasi ben tahammul etmeyi yada bosvermeyi pek yapamiyorum ona karsi cunku kayinvalideme falanda cok eziyet oluyor ben dikleniyorum cunku tek sorun yasayan o degil ben evladimi kucagima alamadan topraga gomdum kimse bidi bidi etmesin vallaa ben nasil destek aldiysam hemde kendi kararimla oda yapmali ne kayinvalidem ne esim nede gorumcem kimse dayanamiyor 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 537 göst.
21 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 150 göst.
21 Mart 2023 Aile kategorisinde Mirzamm (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 432 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Vuslat_vuslat (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 595 göst.