0 oy
151 göst.
Diğer kategorisinde (10,486 puan) tarafından
Kızlar sultan papağanım var 6 aydır falan bizde şöyle kafamıza üstümüze gelir ama asla sevdirtmez çok felaket ısırıyor eş aldik sakinler diye onu da çok ısırdı geri verdik 

Şimdi eşim diyor ki onu verelim yavru alıp alistiralim diyor 

Ama şarkı söylemesini konuşmasını falan biliyordu çok huzursuz oldum bir yanım vermek istemiyor çünkü 6 aydır bizde 

Ne yapsam bana fikir verir misiniz ?

8 Cevaplar

0 oy
(1,200 puan) tarafından
Ya eşimde sultan papağanı almak istiyor ama demekki böyle hırçın oluyorlar 
(10,486 puan) tarafından
Ya aslında hırçınlik şundan sahibi bırakmış biz aldık ona alışınca bize alisamadi
-Reklam-
0 oy
(276 puan) tarafından
Kuşun pisligi çok oluyor birde ne kadar doğru bilmem ama kuş giren eve fakirlik uğrarmis gerçekten bizim kuş gitti maasallah gelir çok arttı :))
(10,486 puan) tarafından
Ay deme öyle nasıl birakacam yavrumu ay çok huzursuz oldum
(276 puan) tarafından
Valla at kurtul cidden şaka yapmiyorum
(2,031 puan) tarafından
At kurtul ne ya ne biçim insanlarsınız Çöp atıyorsun sanki kalpsiz
(276 puan) tarafından
Kalbi olan zaten kuşu kafeste beslemez hanımefendi bülbülü altın kafese koymuşlar ille de vatanım demiş bilmem anlatabildim mi
(10,486 puan) tarafından
Kız ne alaka evde geziyor resmen birisi kaçtı kaçtığı gün öldü nasıl atayım
0 oy
(1,419 puan) tarafından
6 aydır nasıl alışamadı size ki ısırması kötü olmuş ben vermezdim herhalde kontrollerini falan da bı yaptırın isterseniz 
(10,486 puan) tarafından
Cnm sahibi bırakmış eşim almış ona alışınca bize alisamadi ya
0 oy
(4,555 puan) tarafından
Bizdede var 4 yaşına geldi evcillestirdik bizde bebekligiden beri hamileyken dokundu tüyleri toz tüy döküyordu eşim iş yerine götürdü çok üzülmüştüm bebiş doğdu geldi artık başka odada. Bence vermeyin ya
(10,486 puan) tarafından
Ama ısırıyor bacım asla ele gelmiyor ve felaket ısırıyor yani çocuklar sevmek istiyor ama yok nasıl alışır peki bize
(4,555 puan) tarafından
Zorla tutmaya çalışmayın canım bide evcilesen kuşun yanına eş alınmaz daha çok hircinlasir elinizle yem yedirmeye çalışın bırakın o gelsin size bizimki konuşuyor kafasını kasitmaya çok sever ele vs gelir ama zorla tutarsan isiriyo
(10,486 puan) tarafından
Zorla tutmuyoruz kuzu elimle bişey versem ısırıyor
Çok değişik hareketleri vardı eş istiyor demiş kuşçu ben anlamadım ya asla vermek istemiyorum
(2,031 puan) tarafından
Belki esini kendi seçmek istiyordur. Kuşçuya götürüp kendi seçmesini sağlayabilirsiniz belki
(10,486 puan) tarafından
Yarın götürecek inşallah seçer
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Annemde var çok geveze konuşuyor süreklii ona arkadaş almayın hırçın oluyor üstelik kafesi büyük olmalı ara sıra açık tutmak lazım bizimki çok fena herşey söylüyor uyutmuyor bile 

(10,486 puan) tarafından
Kız kafesi büyük evde geziyor ama alismadi ya
(2,702 puan) tarafından
Bazı kuşlar öyle çok da pis ısırır gagasını kestirmeniz lazım veteriner yapmalı bunu sakın siz yapmayın canım onunda bir oranı var yemek falan yiyemez sonra Allah korusun
(10,486 puan) tarafından
Kuzu onu eşim götürüyor da nasıl alışacak ya
0 oy
(3,092 puan) tarafından

Ay abimde de var nasıl bakıyorsun kuzu her yere yapıyorlar :) geçen çantamı ısırdı pis kuş ya en sevdiğim çantamdı:D bazıları öyle kuzum onlar alıştırmış sevdiriyor kendisini bence verme ya zamanla alışır 

(10,486 puan) tarafından
Ya çok istiyordum aldım hala da istiyorum böyle elime alayım seveyim ama gelmiyor
0 oy
(783 puan) tarafından

Bendede vardı sultan yavru aldım ısırıyordu gittim verdim Aleksander aldım :D o ısırdım mi kopartiyor hiç değilse 

(10,486 puan) tarafından
O ne.kiz
(783 puan) tarafından
Bak atıyorum şimdi yorumuna
0 oy
(783 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Gittiiiii

Ortaligin anasını ağlatıyor :D oğlumun oyuncaklarını kopartiyor geçen kornayi yedi can bunlar can verme kız 

(783 puan) tarafından
Hemde nasıl garibim oğlum korkusundan uzaktan cici cici yapıyor parmağını koparabilir eline geçse ben hemen engel oluyorum
(10,486 puan) tarafından
Aaa ee sen ne ara ilgileniyorsun bununla;)
(783 puan) tarafından
Ortada o ben ilgilenmem eşim ilgilenir
(10,486 puan) tarafından
Anladım cnm çok teşekkür ederim inşallah bizimki de alışır
(783 puan) tarafından
Bu çok fenaydı düşünün ısırdı mi kanatirdi size tavsiyem kafesten dışarda dursun ve kafesini o çıkınca kapatın sizde kendini güvende hissetsin biz öyle öyle alistirdik bide elle besleyin sevdiği meyveyi çekirdeği elinizle verin size yaklaşır hep

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 76 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zelihaanne (783 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 426 göst.
16 Haziran 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 215 göst.
0 oy
3 cevap 42 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde Anneadayadayi (1,548 puan) tarafından soruldu