0 oy
74 göst.
Diğer kategorisinde (1,351 puan) tarafından
Kızlar bu ilaç yerine maden suyu içsem yeterli olmaz mı acaba çok midemi rahatsız ediyor yada bir gün arayla mi icsem

8 Cevaplar

0 oy
(1,026 puan) tarafından
Olmaz bence çünkü doktor bile maden suyunu sürekli önermiyor ama sanmıyorum onun yerini tutacagini
(1,351 puan) tarafından
Hmm tamam canım zaten hep rahatsız midem yemek zor yiyorum bide ilaçlar ağır geliyor bana ondan sormak istedim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Olmaz canım benim folik asit olsun gereken vitaminler olsun nolursun mutlaka kullan bak benim bebeğimde uzuv eksikliği var doğrusunu Allah bilir ama folik asit kullanmadım ondan mı oldu diye dusunmuyo degilim
(1,351 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
(5,240 puan) tarafından
Hayır cnm alakası yok bende kullanmadım iki kızımda da hicbisey yok rabbimin yarattığı hiç bişey kullanmadim iki hamilelikte de ama çok güzel beslendim günlük bitane soda içtim
tarafından
Benimde ikinci canım ilkinde bişey olmadı ama bu bebisin ayağı oluşmamış hiç şimdi 6 aylık üç ay sonra doğucak inşallah bakalım
(5,240 puan) tarafından
Sağlıkla kavuşun inşallah cnm bazen görünmeye bilir kötü düşünme sen ❤️
0 oy
(3,480 puan) tarafından
Ben ne magnezyum kullanabildim ne de maden suyu içtim midem almiyo aylarca kramptan ağladım ama ağzıma süremedim yine de
(1,351 puan) tarafından
Peki doğumdan sonra sorun oldu mu
(3,480 puan) tarafından
Yok canım doğum yapar yapmaz hiç biseyim kalmadı
(1,351 puan) tarafından
Elhamdülillah canım
0 oy
(1,500 puan) tarafından
Ben kalsiyum Solgar içiyorum artı zaten kalsiyum hasarım var 2000 mg ilaç alıyorum bebek kemik yapısı için kalsiyuma çok ihtiyaç var ben doktora sordum maden suyu içsem diye bana dedi önermiyorum 2 günde bir içmede sorun yok ama hergün tavsiye etmiyorum dedi 
0 oy
(2,367 puan) tarafından
İlk gebeligimde yetmişti benm 

İkincide erken doğum riski oluşunca hap olarak içtim bir kutu onuda bıraktım yine günlük sade maden suyu içiyorum yine yetiyor ağrım sızım yok 
0 oy
tarafından
Günlük 6 şişe Kızılay Erzincan maden suyu içiyorum (gazını çıkarıp) her öğünde önce de keten tohumu içiyorum. Kimyasal ilaç kullanmıyorum. Maden suyunu aksatırsam kramplar hemen başlıyor.
(1,351 puan) tarafından
Kız nasıl içiyorsun o kadar
tarafından
Gazı çıkınca su niyetine gidiyor.
0 oy
(903 puan) tarafından
Magnezyum midene dokunuyorsa portakal aromalı toz formunda olanları var ondan yazdır doktoruna ve ben günde en az 1 maden suyu içiyorum gebelikte çok faydalı doktorlarda öneriyolar 9. Ayıma giricem hiç kramp vs olmadı bende ayrıca maden suyunun kızılay markası ve erzincan olanını içersen eğer daha faydalı 
(1,351 puan) tarafından
Aynen canım bende ondan içiyorum
0 oy
(3,021 puan) tarafından
Ben her gün 1 maden suyu içtim Dr tavsiyesi ile ilaç kullanmadım 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 71 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Hg99 (677 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
19 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Nisa17 (303 puan) tarafından soruldu