0 oy
256 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
.........................

13 Cevaplar

0 oy
(8,985 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
1 ****** hareketler oynak gözler sözler 
-Reklam-
+1 oy
(5,630 puan) tarafından

Karakter olmadığı için özellikte yok öyle insanlarda :angel:

(15 puan) tarafından
Soruyu yanlış sordum özellikleri nedir olacaktı
+1 oy
(1,499 puan) tarafından
Belirli özellikleri olduğunu düşünmüyorum ben. yaani bir adam çok kötü iken çok sadık ta olabilir,  eşine sevgili saygılı ideal görünen bir erkek de gayet aldatabilir çok fazla örneğini gördük okuyoruz. atıyorum benim eşim abartmıyorum dünyanın en aksi adamı huysuz geçimsiz saygısız sevgi desen o artık fantazi kalıyor bize ama yok yaani eş olarak tek olumlu bir yönü yok ama ben eşimle başka bir kadını el ele tutuşurken bile görsem zinhar inanmam beni aldatacagina asla ama asla bunu yapacak biri değil 
(7,733 puan) tarafından
Valla çokta güvenmemek lazım
(7,733 puan) tarafından
¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯
(1,499 puan) tarafından
Çookk haklısınız hele konu erkekler olunca sıfır güven ama 14 yıllık evliyim ve artık eminim diyebilirim
(15 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Rabbim yuvanizi daim etsin
(1,499 puan) tarafından
İnsandır canım belli olmaz ama ne bileyim bana imkansız gibi geliyor
0 oy
(166 puan) tarafından
Nelerdir die mi sordun :)) kız böyle sorular aklınıza nerden geliyor 
0 oy
(440 puan) tarafından
Direkt ikizler ve kova burcu diyelim:))
0 oy
(119,318 puan) tarafından
aldatma potansiyeli yuksek olan erkekde karakter olmaz net o erkek degildir adamda degildir erkeklerin mictigi bir bee oo kee dir
0 oy
(7,612 puan) tarafından
Surekli telefonla ugrasan disardayken gozu baska kadinlarda cok var cevremde de evde degersiz hissettigini esi tarafindan ilgi sevgi gormedigini soyleyen sonumda aldatilan cok kadin var
0 oy
(3,406 puan) tarafından
Cep telefonu saklar gizli gizli telefonla mesajlasir ya da konusmak icin sizin yaninizdan ayrilir bir anda huyu suyu degisir mesela normal halinden daha bakımli gider ama bazilarida belli etmez kuzenim kart ekstresinden yakalamisti sessiz sakin sanirdik megersem sessiz atın ciftesi pek olurmus
0 oy
(2,318 puan) tarafından
Narsıst insanlar bır... Kadın görünce gözü felfecır olan. Karısına değer vermeyen. Ya da abartan suçluluk hıssını bastıran. İnsanın yüzüne bakarken bıle ıfadelwrı degısır bence. 
0 oy
(1,878 puan) tarafından
Kendi eşini kısıtlayan kıskanıyorum adı altında herkesi kendi gibi bilen tipler.. en çok kurduğu cümlelerde ne alakası var, saçmalama o öyle biri değil.. telefon şifre saklamayı saymıyorum bile benim gözlemlerim böyle 
0 oy
(1,010 puan) tarafından
Aldatmayan erkek varsa da fırsatı olmadığındandr bence. Hepsinde aldatma potansiyeli vardır illa ki .. kategorize edemeyiz
0 oy
(13,040 puan) tarafından
Karekterle alakalı ben başına buyruk olup evliliği idrak edemeyenler istediğimi yaparım istediğim yere giderim diyenler bence bir de eşini kısıtlayanlar bir eniştemiz var bizim yani öyle bir konuşur ki sanırsın namus abidesi kendi karısını çok kısıtlar ortamın çok b.ktan olduğunu söyler ama gel gelelim kendi yemediği b.k yok 
0 oy
(2,884 puan) tarafından
Öyle bir erkek tipi mi varmış?  Adam olan aldatmaz zatenb

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 303 göst.
20 Mart 2020 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,884 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 322 göst.
12 Aralık 2023 Aile kategorisinde 241224 (5,185 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 181 göst.
2 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,611 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 166 göst.
15 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu

379,788 soru

11,368,853 cevap

34,850 kullanıcı

...