0 oy
77 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,184 puan) tarafından
Kızlar 7 aylık bebeğim var uyurken sürekli bacaklarını kaldırıp yatağa güm diye vuruyor . Böyle böyle uykusunu açıyor bende uyuyamıyorum ha uyandı ha uyanacak derken . Uyanık olduğu zamanda çok yapıyor özellikle yere bıraktığımda . Nedeni nedir başına gelen var mı ? 

6 Cevaplar

+1 oy
(7,794 puan) tarafından
Hangimizin gelmedi ki ogreniyo çünkü bebekler gündüz öğrendikleri şeyleri gece de yapmak isterler mesela dönmeye başlayan bebegi sırt üstü yatırıp yüz üstü bulabilirsin tutunup kalkan bi bebeği gece uykuda da haraketli gorebilirsin normal bende o aylarda benzer bi post açmıştım 
(1,184 puan) tarafından
Çoookk teşekkür ederim artık kafayı yemek üzereyim çünkü
(7,794 puan) tarafından
Hiç takılma üstüne ne ortuyosun gece biraz kalınca bişey koyarsan kaldıramaz ben öyle bulmuştum çareyi bi de yan yatirabilirsin gece sık sık sağ süt üstü sol diye donduruyodum eğer o donmediyse yan yatınca yapamiyodu onu
(1,184 puan) tarafından
Döndürünce de yatağı tırmalamaya çalışıyor :) ağır bişey ne olabilir bilemedim battaniye örtsem sıcaktan bunalır
-Reklam-
0 oy
(410 puan) tarafından

Kız ben bu yaşıma geldim hâlâ yapıyorum öyle bir ara yana dönünce beşik gibi sallaniyordum zor bıraktım o huyumu kızım 3.5 yaşında oda uyuduğu yerde ister sırt üstü ister yüz üstü yatsın ayağını yatağa vuruyor yada sürtüyor benim babamda öyleydi bizde genetik galiba ama kötü birsy yok canım içini ferah tut :D

(1,184 puan) tarafından
Ahahahaahah :)) teşekkür ederim:)
0 oy
(6,818 puan) tarafından
ayy aynısı valla 7 aylık bebeğim de bu nasıl uyku anlamıyorum, patır patır vuruyor ayaklarıyla :))
(1,184 puan) tarafından
Yıldım valla uykum da çok hafif sürekli pat sesi :))
(6,818 puan) tarafından
aynen öyle. bakıyorum uyanık mi diye yok uyuyor çocuk ama bu nasıl uyku :))
(1,184 puan) tarafından
Heh valla aynı :)))
0 oy
(595 puan) tarafından

9 aylık sadece beşiğe vursa iyi.Yanımda yatırdığımda koskoca yatakta beni bulup vuruyor geçen burnumu kıracaktı.Yüzümü gözümü morartsa kimseyede inandıramam onun yaptığını :D sabaha kadar şiddet görüyorum ayak el heryerinden :silly:gidip darp raporu alacam:woot:

(1,184 puan) tarafından
Bende ayağını vuruyor diye yanıma alıyorum sarılıp tutuyorum sonra uyku arası nasıl yapıyorsa dönüyor dönüyor ayaklarıyla kafama vuruyor :D mağduruz ahahaha
(595 puan) tarafından
Vallaha kafa göz iki ayağıyla bir geçiriyor ki :)) Üstünü hele hiç örtemiyorum her örtmemde tekmeleye tekmeleye açıyor
(1,184 puan) tarafından
Benimki de aynı :)))
0 oy
(997 puan) tarafından
ay kızımı 5 aylık oda öyle yapıyor:)
(1,184 puan) tarafından
İyi bari bi deli bende değilmiş :)))

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 187 göst.
0 oy
6 cevap 125 göst.
15 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Dilinniii (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 84 göst.
21 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek06 (787 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
6 Aralık 2023 Aile kategorisinde Umayyyy (3,603 puan) tarafından soruldu

385,051 soru

11,516,182 cevap

35,176 kullanıcı

...