0 oy
75 göst.
Diğer kategorisinde (39 puan) tarafından
E nabıza düşmüyor eeg sonucu.Kist varsa görünür mü eeg de

3 Cevaplar

0 oy
(6,139 puan) tarafından
eeg de beyin sinyallerine bakıyorlar canım. kitle için mr ya da tomografi gerekir
(39 puan) tarafından
Epilepsi nöbeti geçirdi eniştem sürekli eeg çekildi hiçbir şeyi yok denildi.yaklasik 8 ay önce geçen hafta geçmeyen baş ağrısı nedeniyle hastaneye gidiyor mr da tümor var deniliyor bugün ameliyat oldi
(39 puan) tarafından
İhmal olduğunu düşünüyorum.Bu kadar dikkatsiz olunmaz ki hiç mi mr istenmez
(6,139 puan) tarafından
epilepsi nöbeti geçiren birini mr ya da tomografiye alırlar.
ama mr da tümör var demişsin ameliyat oldu demişsin olaylar silsilesinin çözemedim.

eeg de beynin sinyallerine bakılıyor ve epilepsi olup olmadığı oradan anlaşılıyor.
nereye gidiyor bilmiyorum ama ya iyi bir üniversite hastanesinde özel muayenede gitsin ya da parası varsa direkt özel hastaneye gitsin
-Reklam-
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Hayır egg beyin sinyallerini gösterir genelde epilepsi nobetlerinde veya bu şüphe ile cekilir tümör ve benzeri durumlarda ilacli mr ,tomografi çekilerek tespit edilir ki bazen emin olmak için farklı türde mr tetkitleri ister doktor 
0 oy
(369 puan) tarafından
Eeg de gözükmüyor.bende gittim eeg ve emar istedi emar da gözükür.doktor emar istemediği için bilinmedi büyük ihtimal 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 53 göst.
5 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsrakran (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 77 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 124 göst.
10 Mart 2022 Diğer kategorisinde asminim09 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 94 göst.

381,490 soru

11,421,553 cevap

34,977 kullanıcı

...