0 oy
272 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (244 puan) tarafından
Bugün pet sonucu çıktı maalesef son evre mide kanseri denmiş 1-2 seneyi bekleyin demiş doktor umudu kaybetmiycez kemoterapi basliycaz demiş ama biz başka doktora götürcez tanıdığı olan var mı 

12 Cevaplar

0 oy
(11,085 puan) tarafından
Rabbim kalıcı şifalar versin en acilinden.. 
(244 puan) tarafından
İnşallah rabbim bütün hastalara şifa versin
-Reklam-
0 oy
(1,505 puan) tarafından

rabbim sen şifa ver inşallah çok zor bir durum bir dayimi kaybettim mide kanserinden benimde midem kendimi bildim bileli ağrıyor geçen bende sonuçlarimi almaya gittim ailede kanser hastası varmı dedi kendi ailemde yok ama eniştem ve dayımı kaybettim dedim anladım dedi bende çok korktum ama başka şeyler çıktı şükür rabbim korusun rabbim şifa versin inşallah zor bir durum :(

(244 puan) tarafından
Karın ağrısı diye gitti safrada taş çıktı ameliyat oldu sonra kitle görüldü aniden 4. Evre mide kanseri teşhisi konuldu çok zor durumdayız
0 oy
(6,110 puan) tarafından
canım şehir yaz ona göre daha çok öneri gelir, çok geçmiş olsun
(244 puan) tarafından
Çaresi neresi ise oraya gideriz canım yeter ki babamın canı sağolsun Çankırı dayız biz
0 oy
(3,039 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun acil şifalar dilerim 
0 oy
(591 puan) tarafından
Rabbim Ya Şafi ismi şerifiyle acil şifalar versin 
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah canım benim üzüldüm bilgim yok 
0 oy
(3,476 puan) tarafından
Canım benim konya meram tıp da çok güzel özel proflar var onkoloji dalında tavsiye ederim annem rahim kanserinden ameliyat oldu Rabbime bin sukur 6 yıl oldu rabbim birdaha yaşatmasın şuan çok iyi
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Çankırıdayız demişsiniz Ankara yakın size . Hacettepe de profa gidin bence . Doktor isim olarak bilmiyorum ama Hacettepe hem çok iyi hem de prf olursa daha iyi olur . 
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Dedem de öyleydi ama kemoterapi daha da yıpratıyor. Rabbim şifa versin inşaallah 
0 oy
(15,304 puan) tarafından
Allah'ım şifa versin inşallah tez zamanda bilgim yok dostum 
0 oy
(1,268 puan) tarafından
Hakan Özkul un yazısını okumuştum Instagram dan. Eğer yemek yemeği bırakmadıysanız 4. Evrede olsa tedavisi var diye. Bir bakın derim 
0 oy
(400 puan) tarafından
Allahim acil şifalar versin babanızı başınızdan eksik etmesin inşallah 

İlgili bir soru bulunamadı

381,260 soru

11,413,808 cevap

34,960 kullanıcı

...