0 oy
729 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ben pizzaya benzemeyen pizzamı yiyorum migrostakiler varya ondan ama sadece peynirli kalmiş :/…

Şimdi de eşim çekirdek almaya gitti gelsin filme başlayacağız inşallah sonra yatış gece kesin uyumama sabahta uykusuzluktan sıkayet ederim haha :D … tv de hala kırık hala kırık ama olsun iş görüyor :D❤️

image

image

17 Cevaplar

+4 oy
(812 puan) tarafından
Çok şükür bz efes fln içmeyiz 
(2,475 puan) tarafından
Nagis ne kadar naifsin ☺️❤️
(10,385 puan) tarafından
Nezaket ya da naiflik mi bilmiyorum canım, çok Dindar değilim ben eksik yanım çoktur. Ama sünnet ehliysek eğer dini yayan son peygamberin bu şekilde yaymadığını bilmemiz ve ona uygun davranmamız gerekir. Kalp kırarak, iğneleyerek çocuğa dahi yaklaşılmaması gereken bir tutum kaldı ki din çok ince bir hassasiyet gerektirir kaş yaparken göz çıkarmak da var işin ucunda. Biz üstten bakıştır. Birçok noktada kızar kendimce söylenirim burada ama din konusunda ahkam kesmek haddim değil. ❤️
tarafından
Ben burada herkesin düşüncesine saygılı olduğum için fotoğrafı kırparak paylaştım kimse görmek içmek sorunda değil ama köşede kalmış ve farketmedim ben nezaket göstermek istemiştim ama o da yarım olmuş maalesef amacım gösteriş yapmak ve ya içtiğimi ilan etmek değildi kesinlikle nazik yorumundan dolayı teşekkür ederim :) ❤️
(3,108 puan) tarafından
Efsane diye bir içecektir belki
(10,385 puan) tarafından
Canım efes içecek, bak sen de dini konularda uyarırsın görürüm bazen. Ama kendini yüceltip yaptığını görmedim hiç.
-Reklam-
+3 oy
(4,681 puan) tarafından
Bi efeste bana yollasana.d pizzan sana kalsin.d.d.d
tarafından
Zaten pizzayı beğenmedim kimseye vermem o yüzden kendi beğenmediğimi :D ya off gece o kadar kırptım kalmış orada hiç dıkkat etmemiştim :D
(1,960 puan) tarafından
Efesi görünce aklıma geldi birçok kişi linclemis ama ,eşimin halası ve benim kendi halamda geceleri bira vs içmeden uyuyamazlar alışkanlık ,ikiside 60 li yaşlarda halalarimiz  ,o aklıma geldi efesi görünce  ,insanlar neden bu kadar yadirgiyor anlamadım isteyen içer istemeyen içmez hani ben içmiyorum aramam ama halalarda içiyor diye birgün olsun yadirgamadik birde yaşlı insanlar içince çok tonton oluyorlar :D
tarafından
Ben dediğim gibi herkesin düşüncesine saygı duyuyorum onun için de fotoğrafı kırparak paylaşmıştım ama azcık kalmış ordan farketmedim yani bende dün uyumak için içtim çünkü bu aralar iyi değilim ama buraya herşeyimi yansıtmıyorum keşke insanlarda baze eleştirirken bazılarını dilinin kemiği olsa
(4,681 puan) tarafından
Valla biz ailecek iciyoruz hicte gocunmuyorum kimse benle oleyecek sonucta kimene :)
+2 oy
(1,935 puan) tarafından

O şisee nee:woot:

Afiyet olsuncanım bende pogaca attım fırına onu bekliyorum sonra uykuuuuu
(1,935 puan) tarafından
Kız ben dedim belki baska sisedir benziyor takıldım bayana. Gercekten efes şisesi galiba ☺
(1,246 puan) tarafından
Evet kız ta kendisi ☺️
tarafından
Herkes görmek istediğini görüyor işte :D ben aslında kırpmıştım ama gece o kadar farkedememişim neyse artık
(1,935 puan) tarafından
Başka şeylerde yazdım da sen sadece şiseyle ilgili yazdıgıma takılmışsın :D
tarafından
Yukardan alta üst üste şişe yorumu görünce uyku sersemi otomatık öyle cevap yazmışım :D herkes görmek istediğini görüyor işte bende dahi hahaha :D❤️
+1 oy
(11,077 puan) tarafından
Kuzu buna pizza demeye bin şahit ister, o neydi gııı :D 
tarafından
Valla evet :D tadı da iyi değildi zaten kaşarlı ekmek gibi :D
0 oy
(2,675 puan) tarafından
İnternette gördüğüm, eve gelen gibi olmuş ☺️ afiyet olsun. Biz de film izleyeceğiz şimdi 
tarafından
Tv berbat ya dayanabildiğimiz kadar dayanacağız sonra yenisini alacağız size de iyi seyirler :)
tarafından
Bişey diyecegım ben yanlış anlamışım yorumunu ya tv kırık ya hani reels ta filan karşına çıktı zannettim ama pizzadan bahsetmişsın haha çok güldüm :D
Pizzayı eve söylemedim ya eşim Migros’ta çalışıyor :) ordan alırız genleşe bu sefer sadece peynirli kalmış pek iyi değildi :/ şimdi düzgün yorum yapayım :D
(2,675 puan) tarafından
Tadı içindedir afiyet olsun, kilo yapmasın ☺️
tarafından
Teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından

O pizza değil :D

Biz de yatsılık yiyoz:D sonra uyumayı planlıyorum:D

tarafından
Peynirli pizza canım
Ben de öyle diyordum ama film izlemek istedik :D
0 oy
(427 puan) tarafından
Benim kocam 10 dedimi uyur o saaten sonra filim falan rüya benim için ne güzel izliyorsunuz
tarafından
Benim kocam öyle olsa geceleri ağlarım galiba yalnızlık paikolojısıyle ama yorucu bir işteyse eğer anlarım tabii ki :)
(427 puan) tarafından
Evde yatıyor iş kurma aşamasındayız onda alışkanlık olmuş erken kalkar erken yatar bende tam tersiyim biraz sorun oluyor
tarafından
Bende uyuyamaz gün boyu çocukla olunca kendime vakit ayırma isteği geliyor
0 oy
(3,345 puan) tarafından

Tam olarak anlığım bu poşetleme işim kaldı 

image

tarafından
Ooo maşallah bana da gönder kııız:D❤️ şaka şaka afiyet bal şeker olsun siz yerken :)
(3,345 puan) tarafından
Sağol canım inşallah canın sağolsun ❤
0 oy
(12,674 puan) tarafından
İyi seyirler canım

Defne babaannesinde Efe bey aşı oldu onunla baş başayız aşkım
tarafından
İzleyemedik ki eşimin tuvaletten çıkmasını bekliyorum herhalde yıllık yapıyor tövbe tövbe :D

Hadi ya kaç aylık aşısını oldu paşa :) iyi mi ya a
(12,674 puan) tarafından
Bu erkekler hepsi aynı mı ya
2 aylık aşı oldu canım huzursuzluk var gazını masaj işe yaramıyor ayaklarına bisiklet hareketi yapınca çıkartıyordu iki ayağından da aşı olunca dokundurtmuyor ıvranıp duruyor işte
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Sorması ayıpmı bilemedim kız sen kaç kilosun :))
tarafından
60 kiloyum canım şuan :) çok ayıp olmaz sürekli yediğimden diyosundur :D
(1,236 puan) tarafından
:)) dikkat et ama daha yaşında küçük bozma formu
0 oy
tarafından
Oyuncaklar her yerde ya çocuklu tüm evler böyle sanırım:)) afiyet olsun İdil :)❤️❤️
tarafından
Öyle valla her gün toplayamıyprum maalesef
tarafından
Bizde aynı:)
0 oy
(3,273 puan) tarafından
Asla ama asla o oyuncaklar yerdeyken filme yemeğe içmeye odaklanamayan ben ☺ burcunu merak ettim istemsizce 
tarafından
Burcum kova :) onlarla mutluyum ben oğlumun varlığının evde olduğunu hissettiriyor :)
(3,273 puan) tarafından
Tamam da çocuk uyuyunca varlığını oyuncak sepetinde de hissettirebilir☺
tarafından
Toplamak istemedim canım istemiyor hergun evim toplu düzenli olsun diye uğraşamam :D
(3,273 puan) tarafından
Süpersin ☺☺☺
tarafından
Teşekkür ederim :)
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah nasıl pizza
tarafından
Efekt artı peynirli pizza :D
0 oy
(2,866 puan) tarafından

Afiyet olsun. Pizza bira sevdiğim ikili. Pizza hiç iştah açıcı görünmese de :)

tarafından
Evet ya tadı da değildi :/
0 oy
(7,429 puan) tarafından
ben kalan yemeklerden yiyom pilav tavuk yemeği bırazdan yatarım 
tarafından
Tavuk pilavda güzel :)  hatta daha güzel :D
0 oy
(1,563 puan) tarafından
İhtiyacım olan Tuborg:) kızım hala uyumadı da mahvoldum ya afiyet olsun canım 
tarafından
:)
Umarım uyumuştur

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 689 göst.
0 oy
20 cevap 344 göst.
9 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 482 göst.
24 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 368 göst.
24 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,307 soru

11,386,714 cevap

34,887 kullanıcı

...