0 oy
66 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5 puan) tarafından
Kızım 12 aylık 72 kg yum doğumdan eve geldipimde 76kg dum diyet yapmadım 1 yıl içinde 72 ye düştüm. Boyum kısa tüp bebek tedavi sürecinde 15kg aldım ama nasıl vericem bilmiyorum aşırı takıntım başladı her an düşünüyorum 3 gün fiyet yapıyorum bir kriz geliyor başa sarıyorum benim gibi olanınız varmı nasıl verdiniz. Benim gibi olanınız varmı 3 günü asla geçemiyorum diyette sebebi neden emzirme kaynaklımı Anlayamıyorum. Tedaviye başlamadan önce 73kg dum 1 yıl içinde 54 kg indim yani azim ile yaptım ama şuan aynı gücü kendimde bulamıyorum.. 

3 Cevaplar

0 oy
(12,819 puan) tarafından
Başka posta şimdi onu konuşuyorduk benim bebe henüz 2 aylık dikkat edemem ek gıdaya başlayınca anca diyete gireceğim

İradene sahip çık un şeker kes bol bol su tüket verirsin canım
-Reklam-
0 oy
(698 puan) tarafından
Ben hamilelikte 3 kg aldım. Emzirme döneminde sütüm çok yok diye fazla yedim. Şimdi 10 kg fazlam var. Kızım 20 aylık olacak bir haftadır başladım diyete. Midem büyümüştü zorlandım ilk günler. 2 kg gitti kaldı 8 :)
(5 puan) tarafından
Çok minnak kilolar bunlar benim dert daha büyük:)
0 oy
(49 puan) tarafından
Benim kızım da 12 aylık. Emiyor bı türlü diyete baslayamadim bende hep yiyorum doyamıyorum ve sürekli aç hissediyorum. Benim de ya migdem büyüdu heralde özellikle tatlı olmadan yapamıyorum. Yaz da geliyor biran önce kilo vermek istiyorum korkudan tartilmiyorum.
(5 puan) tarafından
Ben gene bugün başladım inşallah 4 5 gün sonra pes etmem gene :(  5 6 ya kadar kendimi tutuyorum zorlanmadan sonra bir iştah geliyoer korse taytımınıda giydim bakalı hayırlısı :)

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 32 göst.
17 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde The Destina (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.
1 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ugurbicegim (319 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 168 göst.
24 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Pampers (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.
4 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisan KC (4,068 puan) tarafından soruldu

383,655 soru

11,479,946 cevap

35,100 kullanıcı

...