0 oy
54 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,892 puan) tarafından
Kızlar hangi kaşık mamayı öneriyorsunuz? Memnun kaldığınız ya da bebeğinizin severek yediği, hazırlaması kolay olan hangisiydi

3 Cevaplar

0 oy
(8,272 puan) tarafından

E bebekten aldım bir kaşık kesinlikle beceremedi slikon kaşık ile yemeği....

Bende surda bekleyim.
(4,167 puan) tarafından
Kasik degil kiiiiiaaazz kasik mama :))) aslinda hicbiri ama degisiklik olsun diye ari mama sutlu pirincli pisirilen su ile oisirilen arada bi veriyorum 10 gunde bir icine muz avakado falan katip. Puding gbi oluyor ben bile seviyorum yemedigi kalani kendim de kasiklayip yiyorum siyiriyorum tabagi:))
(8,272 puan) tarafından
Yemin ederim bu çocuklar bende kafa birakmadi ben hala kaşık diye okuyorum :))

Cevap veriyorum hero baby aldım geçen ay baya sevdi kızım
(1,892 puan) tarafından
Ben sert plastik kaşık kullanıyorum silikon ağzına değdiği an midesini bulandırıyor öyle olmasa formül mama vercektim biberon da tutmadı
(1,892 puan) tarafından
Ben küçüğe bir süre hero baby kullandım da yani kilosuna vs hiçbir faydası olmadı midesini doldurdu sadece biraz vitaminli bir şey olsun istiyorum
(992 puan) tarafından
Silikon kaşıkla beceremedi yemeği dedi ya onun için dedim kiz
-Reklam-
0 oy
(7,612 puan) tarafından
Ben evde kendim yapardim kuzum 
(1,892 puan) tarafından
Ben de kendim yapıyorum çoğunlukla ama bazen vaktim olmuyor 2 çocukla hemen acele bir şey vermek istiyorum
(7,612 puan) tarafından
Meyveleri buharda pisirip pirinc unu falan pekmez karismlar yapiyordum
(7,612 puan) tarafından
Muz onceligimizdi her mamasinda bulundurdum
(7,612 puan) tarafından
İrmik li muzlu oirinc unlu pekmezli mesela
(7,612 puan) tarafından
Havuclu elmali irmikli pirinc unlu :)
0 oy
tarafından
Hero baby kullandım güzel yiyordu ama artık yemiyor 
(1,892 puan) tarafından
En fazla 2 kutu yiyor sonra bıkıyorlar
tarafından
Bizimki 9 aydan sonra ek gıdayı reddetti 14 aylık olacak hala ek gıda almıyor ondan sonra yemeyi bıraktı ben her gün ara öğün olarak muz falan katıp veriyorduim ama yemiyor artık
(1,892 puan) tarafından
Benim büyük oğlan da bir ara her şeyi reddetti hiç üstüne düşmedim kendi haline bıraktım. Meğerse 4 büyük dişi bir ara çıkarıyormuş aylar sürdü şimdi 18 aylık daha yeni yeni ufak tefek bir şeyler yiyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 82 göst.
18 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berivan ada (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 63 göst.
7 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Kelebkkat (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
9 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eylülüm (2,785 puan) tarafından soruldu

379,746 soru

11,368,080 cevap

34,850 kullanıcı

...