0 oy
71 göst.
Diğer kategorisinde (244 puan) tarafından
Kızlar 20 haftalığım doktorum bu konuda çok ilgisiz ilkinde özele gidiyordum çok güzel gitti kan değerlerim ama ne kullandım unutmuşum not etmemişim sadece hatırladığım 12 den sonra ocean d3k2 ve muktivitamin olarak da Decavit kullanmıştım 16 dan sonra d vitaminine devam edip bir de demir olarak galiba gyno Ferro sanol kullanmıştım diye hatırlıyorum kan verdim kanım düşük çıkmış şuan feramat kan ilacı kullanıyorum sağlık ocağındaki hekim değiştirsin demiş markayı doğuma kadar da kan ilacı kullanacak demiş sizler de doğuma kadar kullandınız mı ve 20 den sonra neler kullandınız bana yardımcı olur musunuz 

4 Cevaplar

0 oy
(3,397 puan) tarafından
Gyno serro kabiz etmisti beni ferrum kullandim multivitamin kullandim ben regenesisdi ismi onu da doguma kadar kullandım
(244 puan) tarafından
Yani kan ilacı ve multivitamin ikisini kullandın dimi ben de demir ve d2k3 kullanıyorum sadece şuan
(3,397 puan) tarafından
Evet canım d vitaminim de vardi senin kinden olmasi lazım icesim gelmedi benim icmemistim onu ama digerlerini duzenli kullandim
(244 puan) tarafından
Çok sağ ol canım
-Reklam-
0 oy
(275 puan) tarafından
De Cavit,kan,d vitamini bu 3 ile doğurdum extra kullanmadım 
(244 puan) tarafından
Ben multivitamin kullanmıyorum sadece kan ve d vitamini ondan da düşmüş olabilir galiba doktora soruyorum hangisini istersen onu kullan diyor ister d ister multivitamin üçü birden çok olur diyir bana :)
0 oy
(447 puan) tarafından
20 haftadan sonra bana decaviti bıraktırmıstı doktor. O haftadan sonra magnezyum d vitamini gyno ferro sanol ve balık yağı kullandım
(244 puan) tarafından
Sağ ol:)
0 oy
(4,547 puan) tarafından

12 haftadan sonra bunu kullandım doğum yaptım doktor bitene kadar kullan dedi. Kan ilacı olarak Ferro sanal devit3 kullandım bide

image

(244 puan) tarafından
Çok sağolun

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 83 göst.
0 oy
4 cevap 113 göst.
1 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 80 göst.
11 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mesel (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 106 göst.

379,453 soru

11,358,638 cevap

34,833 kullanıcı

...