0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (187 puan) tarafından
Mrb kızlar iki üç yaz oğlum kızım var saat tm dokuzda uyumalarini istiyorum ama çok geç uyuyorlar nasıl düzene koyabilirim gündüz birde ikide uyuyorlar bide

8 Cevaplar

0 oy
(5,953 puan) tarafından
30 aylik oglum simdi  pijamalar giyildi dişler  fırçaladı cup yatak gunduzde  1.30 da uyur 3 de uyanir ama bebekliginden  beri bu dizen vardi 
(187 puan) tarafından
Maşallah cnm
-Reklam-
0 oy
(3 puan) tarafından
Benim kızım sabah 8 e doğru uyanıyor en geç 13,00 de uykuya yatıyor 2 buçukta kalkıyor gece 9 en geç 10 yatıyor sabah erken kaldırıp öğlen uykusunu erkene almanız lazım.ve en geç 2 buçukta öyle uykusu dan kalkmış olması gerekiyor sizinki sabah lacta uyaniyor
(187 puan) tarafından
Sekiz buçuk
0 oy
(978 puan) tarafından
Kızım 8 de yatağa girer öğle 12 de yatar sabah 8 8 buçukta kalkar 1 hafta zorlanirsin 8 de yatağa şok uyumaları için uğraş gün geçtikçe uyuma dakikaları da kısalacak ama sadece 1 2 hafta zorlar seni
(187 puan) tarafından
Anldm cnm teşekürler.inşallah
(978 puan) tarafından
İlk önce büyüğünü hallet sonra küçüğünü halledersin kizim 1 buçuk oğlum 6 aylik kızıma 1 yaşından bu yana düzen oturttum oğlumu da memeden kestigim gibi düzene sokarım sonrası rahatim
(187 puan) tarafından
Deniycem cnm saol
(978 puan) tarafından
Rica ederim:)
0 oy
tarafından
8.5 da uyku ortami  olusrttsanz  9 da uyurlar  biz yataga 9 da gidiyorz  9.5 da uyms oluyor tek oldgm için erken yatmsna  gerk yok elimde olsa 1 e kadar otururm  can kizmla
(187 puan) tarafından
Anldm cnm teşekürler
0 oy
(47 puan) tarafından

Benimkiler kız büyük 5 yaşında 8 dedimi yatar küçük de 1.5 yaşında oda 9 gibi yatar gündüz uykusu çok uyumayinca birde akşama kadar kuduruyolar yorulup yatıyorlar :D

(187 puan) tarafından
Maşallah ne güzel
0 oy
(7,183 puan) tarafından
Canım bi gün gündüz uyutma akşam 9da yatır hemen uyurlar ertesi gün saat 12 buçuk 1 gibi 2 yaşında olanı uyut digerini isterse yatirirsin ısrar etme o büyümüş ha bi de sabah erken kaldır en geç 8 
(187 puan) tarafından
Tm cnm deniycem inşallah sağolasın
(7,183 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(1,093 puan) tarafından
9 ve 7 yasinda 2kizim var 9da yataga geciorz ve 9buck gibj uyurlar sabah erken kalkiorlr okul icn ama hafta sonlarida ole alistklari icn saati gecirdiklerinde hemen uykum geldi die zirliorlr 7aylikta bi oglum var oda 9da uyur ama gece 12den sonra ayaga dikilir budahada uyumaz ona uyku duzeni oturtamadqm nie bilmjorm 
(187 puan) tarafından
Oda düzelir zamanla inşallah

İlgili bir soru bulunamadı

381,231 soru

11,413,228 cevap

34,957 kullanıcı

...