0 oy
247 göst.
Diğer kategorisinde (1,505 puan) tarafından

image

image

kizlar böyle yorumları falan okudum memnun olan da var olmayan da var bende herşeyin beyazını seviyorum mutfak dolabı mi boyamak istiyorum varmı aramızda boyayıp memnun kalan

12 Cevaplar

0 oy
(144 puan) tarafından
Valla cnm bende bazi ahsap eşyalarımı boyamak istiyorum ama cesaret edemiyorum açıkçası. Bende izledim kac tane video.Ama olmazsa geriye dönüşü cok zor ve maliyetli olur diye baslayamiyorum
(1,505 puan) tarafından
Evet aynn bide silinir falansa geri dönüşümü kötü olur hatta olmaz gibime geliyor boşu boşuna masraf çıkarmak istemiyorum ya ama çokta istiyorum:(
(144 puan) tarafından
Cnm stella diye bir marka var gördüğüm en fazla o kaliteli olarak.Ustune de vernik atıyorlar   kalıcı ve uzun ömürlü olması  icin
(1,505 puan) tarafından
Evet bende onu görmüştüm eşim gelince kulağına bir cinlatayim bakalm ne dicek
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben konsol sehpa ve Aynamı boyadım rich marka çok memnunum 
(1,505 puan) tarafından
Sildigin zaman falan gecmiyormu canm renk atma falan olmadimi
tarafından
Hırpalayarak değilde hafif sleepynin Temizlik bezi ile siliyorum tamam hiç atmadı
(1,505 puan) tarafından
Hmm anladım canm eşime bir soyleyeyim bakalm ne dicek
(10,348 puan) tarafından
Canım mutfak dolabını mecburen kimyasal ile sileceksin ama onu düşün bence.
tarafından
Evet çok haklısın  onu düşünemedim
0 oy
(275 puan) tarafından
Ben boyadım memnunum ama tezgâh asla boyama çok pişmanım. Şimdi çekmeceleri boyucam antrasit renge 
(1,505 puan) tarafından
Boyadigin yerde silme falan yaptığın zaman gecmiyormu canm mutfak yağ falan oluyor mecbur ilaçlari falan çok kullanıyoruz
(275 puan) tarafından
Ben kimyasal kullanmıyorum beyaz sabun kullanıyorum hep birşey çıkmadı. Brnim için beyaz sabun daha temiz yapıyor gibi
(178 puan) tarafından
Bende tezgahı boyamak istiyorum  yada mermer gibi duvar kağıtları var onlardan kullansam olur mu
(275 puan) tarafından
Kaplama da dikkat edilmeli sıcak konulmamali bıçak vs dikkat edilmeli. Ben boyadigima çok pişman oldum sürekli boya atıyor rniden boyuom ama dolaplar boyanır
(178 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim canım
0 oy
(2,908 puan) tarafından
Limonlu.kek nickli arkadaş boyayıp atmıştı aynı böyle çok güzel duruyordu
(1,505 puan) tarafından
Ya hiç görmedim gelirse görüşlerini söyler belki
(3,097 puan) tarafından
Aha buldum :) evet eyüpesma ben boyadım bianca stella su bazlı akrilik boya ile çok güzel oldu ben de beyaza boyadım. Yani daha yağ olacak kadar kullanmadım ama temizlik yaparken bulaşık makinesi tabletini eritip silicem yağ sökücü filan kullanılır yazıyor ama ben tırsıyorum :) ama çok güzel duruyor dolaplar
(1,505 puan) tarafından
Ya sevindim buna bende denicem inşallah aklıma takılan birşey olursa yazarım sana canm
(3,097 puan) tarafından
Tamam canım kolay gelsin şimdiden
0 oy
(2,459 puan) tarafından
Bi tanıdığım boyadı. Kendisi memnun. 
(1,505 puan) tarafından
Bende istiyorum ya bakalm ne olcak
0 oy
(1,540 puan) tarafından
Hic boyama yapmadim. Ama arkadasim tezgahini boyamisti. Fakat cok pisman oldu. Geri donusu de xok zor oldu
(1,505 puan) tarafından
Yok tezgahı değil de mutfak dolapları tezgah gidiyormuş malesef
(178 puan) tarafından
Niye pişman oldu ki rengi mi cikti
(1,540 puan) tarafından
Hic bi sekilde tel süremiyordu. Diyelim kizartma yapti. O an hemen temizlemesi gerekiyordu. Yemek sonrasina kadar yaglar donuyordu süngerle cikmiyor illa tellemek istiyordu bu sefer de soyulmalar olmus
(1,505 puan) tarafından
Evet doğru benimde korktugum bu
0 oy
(858 puan) tarafından
Ben boyadım memnunum can 1 yıl oldu yağ kır olmuyor
(1,505 puan) tarafından
Sen hangi boyayı kullandın canm
(858 puan) tarafından
Tam hatırlamıyorum instagramda demetin renkleri sayfası var oradan aldm
(858 puan) tarafından
Hatırladım cadance lake boya idi
0 oy
(272 puan) tarafından
Dolap değil ama sehpayla çelik kapı boyadım baya uzun zaman oldu hiç bi sorun olmadı boyayla ilgili rich marka kullanmıştım 
0 oy
(183 puan) tarafından
Ben boyadım ama aşırı zordu fakat değdi, ama şu var ki bizim dolaplar aşırı eskiydi hani mecbur kaldık. Güzel de oldu, cadence marka ve baya bı araştırıp yaptım detayı çok var
(1,505 puan) tarafından
Evet bende baya araştırıyorum heryerden boyasına olsun vernik olsun yapılması falan ama korkuyorum da sildigim zaman falan çıkar veya bişey olur diye bide buraya sorayım dedim sorun olmazsa öncesi sonrası varsa atabilirmisin canm
0 oy
(995 puan) tarafından
Ayy ben boyadım çokta güzel olmuştu. Hatta herkes şaşırdı benim boyalı gibi durmuyor hazır dolap gibi duruyordu. Cadence marka kullandım 
(1,505 puan) tarafından
Ya ne güzel bende çok istiyorum yapicam sanırım üzerine en son sürülen şeyin ismini unuttum vernik miydi neydi o parlaması için bide sildigin zaman geçmiyor mu yada neyle siliyorsun
(995 puan) tarafından
Evet Vernik adı. Normal sirkeli spreyle temizle
0 oy
(16,503 puan) tarafından
Benm limonlukekim aşkım boyadı çok güzel oldu

Yorum yapım post yukariiii çıksın görünce yazsın 
(1,505 puan) tarafından
Yazdı canm teşekkür ederim
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Benimde halam boyamıştı yıllar oldu halen çok güzel 
(1,505 puan) tarafından
Yaa ne güzel yıllardır bişey olmamış demek

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 777 göst.
0 oy
2 cevap 92 göst.
24 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eminenur (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 96 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Minikordek21 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gamzefb (51 puan) tarafından soruldu

379,699 soru

11,366,293 cevap

34,846 kullanıcı

...