0 oy
439 göst.
Diğer kategorisinde (35 puan) tarafından
Kizlar ben kimsenin ayakabisini temizemedim ve temizlemek de istemiyorum nedense sevmiyorum o uşi eşim bu sabah artik hergun ayakabilarimi temizle dedi bende temizliyemem şimdiye kadar temizlediymi gordunmu dedim herkes kendi ayakabisini temizlemeli dedim o da hic temizle eziyyet oluyordur sana dedi benim dedimi hic anlamiyor kotu oldum biraz bi kac kere camrlandida temizledim olmyşdu amma gunluk temizlemiyorum napicam onuda bilmiyorum temizlesemi yoksa bildiyim gibi devam etsemi sizler napiyorsunuz bu konuda bi fikir verirseniz sevinirim

44 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Tabiki temizlerim eşim o benim dışarda ayakkabılarını kirli gören olsa ona değil bana dokunur ucu 
(1,921 puan) tarafından
Citipiti o mantıklı olan canım bez ayakkabılari kendimkiler ile birlikte bende makineye atarım  ,sonra bazen ev içi terliklerini yıkarım makinede ,ama gidipte hergun görev gibi niye ayakkabı silelim ,kendi silsin tabi ki de, burda aslında eşinin ,kadının görevi olarak görmesi sıkıntı aslında
(2,672 puan) tarafından
Ay ne cahilce bir yorum bu. Ayrıca yapılırsa onu sevdigin için yapılır canım istedigi için. Millet ne der diye değil. Arkadaşın da dediği gibi eli kolu tutmuyor herhalde
(159 puan) tarafından
Yani değil mi eşim engelli olabilir seve seve yaparım o zaman ama eli kolu tutan aklı yerinde olan adamın neden yapayım bide tuvalete ben götüreyim o zaman
(2,672 puan) tarafından
Bunlar kocalarına annelik yapıyorlar :D es olmak ile anne olmayı karıştırıyorlar.
(4,157 puan) tarafından
Yani bencede kirli durmasi i da sevmez bende. Kirli gorursen alir atarim makinaya yava yazliklarinkisliklari kalirirken boyar temizler koyarim kutulu sekilde kalirirm da her sabah kolesi gibi aman pasam aman beyim buyur ayakkabi. Tertemiz diye de eziklemem kendimi yani
-Reklam-
+1 oy
(4,145 puan) tarafından

O benimkileri temizliyor arada boyar hatta az işim varda bı ayakkabı kalmışti:))kendısı yapıyor 

(5,828 puan) tarafından
Ahahaha benim kocam bu :D başak burcu dolayısıyla asla onun kadar güzel temizleme ve boya yapamam geçen markette botlarıma peynir suyu döküldü eve gelir gelmez çıkar çıkar temizlicem dedi shshshs :D canım kocam d
+1 oy
(5,883 puan) tarafından
bugüne kadar temizlemedim, ihtiyaç duymadım. benden rica etse temizleyebilirim o anki durumuma göre ama bunu bana görev olarak belirtirse "her gün ayakkabımı temizle" diye, asla yapmam
0 oy
(1,891 puan) tarafından
Valla kirlenince temizliyorum yıkıyorum bazende bezi onun eline veriyorum .  Sende içinden gelmiyorsa yapma ayakkabılıga bir bez indir kendi siler zaten
(35 puan) tarafından
Ayakabilikda bez vaten sabahlari islatib veriyorum bazen kendi siliyor
0 oy
(419 puan) tarafından
Bende temizlemeye alışık değilim eşimle aramızda sorun oluyor bu benim fikrim herkes kendi ayakabısı temizlesin
0 oy
(789 puan) tarafından
Eşinin eli mi yok?

Yemek çay kahve temizlik bebek bakımı misafir çamaşır bulaşık ütü temizlik alışveriş vs.bunlari yapıyoruz yapmamız lazım sen istersen temizlersin ama böyle birşeyi senden isteme hakkı asla yok 
0 oy
(1,479 puan) tarafından
Denk gelirse ben boyadım parlatirim hazır şekilde durur ama.i öyle bı talepte bulunmadı şimdiye kadar ama.spor.ayakkabilarini makineye atarım mesela bağcıklarını ayrı sokerim beuazzsa çamaşır suyunda bekletirm bağcıkları ayakkabı kuruyunca da bağcıklarını ve takarım yine 
0 oy
(8,900 puan) tarafından
Direkt makineye atıp yikiyorum öyle temizliyorum
0 oy
(2,307 puan) tarafından
Hep kendi yapar hic temzlemdim he her iş bitti o kaldı yapamam vallla eli var ayağı var hak ettsin  ondan sonra bakarız 
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Valla çamurlarını temizle at makineye aman bee bende günlük temizlemiyorum
0 oy
(456 puan) tarafından
Temizlerim elimden geldiğince ama yetişemediği zaman kendisi de her dışarı çıktığında ıslak mendil veya bez ister belirli zamanlarda da makineye atarım
0 oy
tarafından
Cikmadn  ıslak mendil  veriyorum  eline denk gelirse nemli  bezle bende silerim  esim de siller disrda  bagcigim  açılsa eğilir  bağlar ayakabimi  giydrir  yani saatlerce  calisiyor  30 sanye surmez  ayakabi silmek 
0 oy
(1,607 puan) tarafından
Ayakkabı dolabını temizliyorken pis görürsem siler koyarım geri makinaya atılıp yikanacaksa yada normal elle yıkarım ama öyle hergun ayakkabımı temizle diyecek ağzına çarparım heralde ayakkabısını 
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Temizlemedim kendisi o kunuda zaten titiz kendi yapıyor istese yaparım ama görev gibi değil yetişmesi bir yer varsa 2 dk yap dese yaparım ama hergün görev gibi yapamam 
0 oy
(1,133 puan) tarafından
Emir verir gibi temizle dese yapmam.Rica ederse yaparım 
0 oy
(4,202 puan) tarafından
Valla merak içindeyim çok arıyor musunuz böyle adamları. "Artık her gün ayakkabılarımı temizle" nasıl bir üslup ya. Peki hünkarım
(35 puan) tarafından
o beni buldu bazen konuşmasi boyle oluyor bazen şakasina
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Yıkamam gerekirse makineye atarım ama her gün temizlemem eli var kocamın kendi temizlesin 
0 oy
(15,651 puan) tarafından
Ben den önce kendisi yapar boyası temizliğini çok titizdir o konuda 
0 oy
(1,995 puan) tarafından
Hiç temzilemedim. Eşim itinayla kendi ayakkabısını kendi temizler. Boya falan yapılacaksa da kendi yapar hatta brnimkilere de bazen el atar. 
0 oy
(15,160 puan) tarafından
Valla eşimin benden bişey istemek gibi bı huyu hiç yok. Bilemedim. Rica etse belki temizlerim. Ama öyle her gün değil valla. Kendi giydikten sonra temizleyiversin ne var ki bunda. 

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 1,069 göst.
0 oy
3 cevap 94 göst.
0 oy
2 cevap 56 göst.
14 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Rozakayalp (55 puan) tarafından soruldu

379,210 soru

11,351,536 cevap

34,822 kullanıcı

...