0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde (320 puan) tarafından
Kizlar 5 yasinda oglum var su 3 4 gundur seslendigimde cevap vermiyo beni duymuyo gibi grip  gibiydi burnu akiyo suanda kulaklari ona duymuyo olabilir mi duysa bile soruyu bana tekrarlatiyo noldu anne die  cumartesi dr goturcez zaten ama burayada sormak istedim belki basina gelen vardir duyma problemi olsa bebekken isitme testi yapilmisti bi sorun cikmamisti sorun olsa o zaman cikardi dimi

6 Cevaplar

+1 oy
(4,492 puan) tarafından
Otit olmuştur kbb doktoruna götür yarın durumu anlat sıra verirler  tedavi edilmez ise sağırlıga kadar yol açar geçmiş olsun
(320 puan) tarafından
Cok sagol canim cumartesi goturcem insallah
-Reklam-
0 oy
(3,093 puan) tarafından
Sakız cignettir esnesin grip olunca kulak da işitme sorunu geçici görülebiliyor 
(320 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim
0 oy
(790 puan) tarafından
Gripten dolayı orta kulak iltihabı olmuş olabilir sen muhakkak götür bakılsın bir 
(320 puan) tarafından
Ama ates yok
(790 puan) tarafından
Her grip ateş yapmaz ki
(320 puan) tarafından
Haklisin insallah cumartesiye goturcem
0 oy
(3,021 puan) tarafından
Kbb götürün muhakkak grip soğuk algınlığına kulakta sivi birikmesi oluyor ,antibiyotik veriyorlar kurusun diye tekrar kontrole çağırıyorlar onu takip etmezseniz işitme kaybına kafar gidebiliyormus.Aksam yüksek yastıkta yatırın gribi geçene kadar gerekirse yetişkin yastiginda kulağına dolmasın
(320 puan) tarafından
Cumartesi goturcem canim ama endiselendim ya insallah bisey cokmaz
(3,021 puan) tarafından
Birsey çıkmaz gribal akıntı sümük geniz akıntısı fazla  oldugunda kulağa doluyor yetişkinlerde de ayni.Eger su az ise bir alerji surubu verip geniz akıntısıni dudurup kontrole çağırır eğer şu birimimi biraz fazla ise antibiyotik verir kontrole çağırır korkma ve düzelir hemen
(320 puan) tarafından
Insalllah turkiyede ilgileniyo doktorlar biz canadadayiz burda dr kolay kolay ilac vermiyo insallah bakarlar
(3,021 puan) tarafından
Dr davranislari kismi pek bilmiyorum  ,Sağlık hizmeti sartlari her ülkede farklılık gösteriyor genelde pek çok ülkede ilaç verme kısmında pek verilmiyor ,ama burda orta kulak enfeksiyonu ihtimali olduğu icin size verirler diye düşünüyorum.Gecmis olsun
(320 puan) tarafından
Insallah canim cok sagol allah razi olsun
0 oy
(1,953 puan) tarafından
Doktora götürün yani evde duzelcek birşey değil Allah korusun kulak enfeksiyonu vs ise kulağına zarar verir 
(320 puan) tarafından
Yok canim cumartesi goturcem insallah
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Evet bizde yaşadık maalesef hatta şuan yine başladı. Geniz akıntısından  ötürü kulakta sıvı birikiyormuş bizdr sağ kulakta çok solda daha az vardı. Çok tecrübeli bi doktor bulduk ona gittik iğne verdi ama vurdurmak istemezsrniz içirin dedi içirdik 2 farklı şurup verdi. Fısfıs verdi ve sakız çiğnetin dedi. 2 günde geçti bağırarak duyurduğumuz oğlum fısıldasak duydu. Şu 1 haftadır yine başladı ama yine duymuyor. İlaçlar fayda etmezse tüp takılıyormuş küçük bi operasyonla tüp kendi kendine 6 ayda düşüyormuş. Bizim ilkinde gerek kalmamıştı inşallah yine ilaçlarla geçiririz. Erken farketmek çok önemli
(320 puan) tarafından
Sizin bu serec nasildi nasil ilerledi
(1,629 puan) tarafından
Biz şuan bitkisel ilaç alıcaz 1200 lira civarında fiyatı yorumlarda herkes bizim yaşadığımız şeyi yaşamış ve 1 haftada düzelmiş. Binlerce yorum var hepsi iyileşmiş. Dediğim gibi daha önceki hastalanmasında antibiyotiklerle iyileşti içi dışı ilaç oldu artık bitkisel çözümler arıyorum.
(320 puan) tarafından
Rabbim sifa versin insallah peki dr bisey dedi mi hep boyle tekrarliycak mi yoksa buyurken gececek mi
(1,629 puan) tarafından
Peluş oyuncak, toz, yün yorgan yastık gbi şeyleri yattığı ve bulunduğu ortamda tutmayın dedi evde çamaşır kurutmayın dedi. Hatta imkanınız barsa istanbulu terkedin dedi :) Dediklerni yaptık elyaf yastık yorgan aldım. Arada eve çamaşır seriyofum onu yapmadjm peluş oyuncaklarını sattım 2-3 günde normale dönmüştü. Sakız çiğnetin dedi. Bu şekilde geçmezse sürekli tekrarlarsa minik bi tüp takılıyomuş kulağa ama bu son çare yani. Küçük bi operasyonla yapılıyormuş oda 6 ay içinde kendiliğinden düşüyormuş kesin çözümmüş. Tüp olayını şuanlık düşünmüyorum dediğim gbi bitkisel yöntemi uygulayacağım ondada düzelmezse yine aynı ilaç tedavisini yaparız. 3-5 aya istanbuldanda gidicez bakalım inşallah düzelir
(320 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canim insallah duzelir tekrarlamaz bi daha

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 49 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
12 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 47 göst.
3 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Guncelanne (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 96 göst.
22 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,132 soru

11,379,755 cevap

34,868 kullanıcı

...