0 oy
322 göst.
Diğer kategorisinde (736 puan) tarafından
Sorum başlıkta

15 Cevaplar

0 oy
(10,023 puan) tarafından

Yatak toplamak asla yok bizde bu haric birsuru şey :woot:

(276 puan) tarafından
Nasıl yani yatak örtüsü saçma vücudundaki pis akarlar mikroplar terler örtüye geçer örtü yıkanır hijjen sağlanır örtü yoksa hepsi yatağa geçer yatak da temizlenmez
(10,023 puan) tarafından
Kiz yatak ortusunden bqhsetmiyorum. Yatagi hic toplamiyorum :D
(655 puan) tarafından
Örtü dediği sanırım, nevresim olmayan şık olan takımlar olur ya , mesela bende örtü seti yerine güzel Nevresim takımları kullanırım
(10,023 puan) tarafından
Kız benisal sen neyden bahsediyosun yatak ortusu derken nevresimdenmi
(276 puan) tarafından
Ha ben nevresim sandım siz gösteriş için serilenleri diyorsunuz ay onlardan ben de cegizime aldım bacanın içinde duruyor evet şık ama her gün her gün akşam at sabah düzelt saçma misafir gelirse serilmeli bence ama onların da günlük kullanımına uygun olanları da var yataş ta görmüştüm çok güzel ama aşırı pahalilar
-Reklam-
0 oy
(1,505 puan) tarafından

Kalkar kalkmaz yatağımi topluyorum kızımın yatağını topluyorum düzenliyorum pencereyi açıp mutfağa geçiyorum Gece yatmadan bulaşık makinası çalıştırıyoruz sabah kalkınca onları çıkarıyorum çay o sırada demleniyor eve üstten bir makina atiyorum kirintilara falan basmayalim diye sonra kahvaltı yapiyoruz tekrardan makina atıp paspasliyorum oturma odama kimse girip çıkmaz misafir olmadığı sürece sonra kalan bulaşıkları tekrar makinaya at kirliler varsa yıkarım sererim banyo  lababoyu yıkarım öyle devam ediyor ama kızımla ikindini buluyor bunları yapmam ev işi çok nankör :angel:

(736 puan) tarafından
Benzer iş düzenimiz varmış
0 oy
tarafından
Kalkmak 

Yatak topla 

Yüzünü yıka 

Pijamalar ciksin 

Mutfak  geçiş 

Kahvaltı 

Mutfak toplma 

Ev surpme  

Wc yıkma 

Uyku 

Yemek 

Yemek yemek 

2 yasinda kizm. Var sadece berbar pek isimz olmz 
(736 puan) tarafından
Yemekte yemek gibi olmuş
tarafından
Kizim 10 öğün yemek yiyor kesintisz  aşçı gibiym  yemek yapmakla geçti ömrüm jsjsjw bugün 3 cesit yaptim  dolaba bakalım
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Simdik sabah uyanırım 6 7 gibi büyük kızı tuvalete götürürüm varsa yapar el yüz yıkarım ikisininde sonra onlar salona geçer.ben yatak odasını toplarım iki güne bir örtü değiştiririm.cocuklarin odasını düzeltirim aynı onlarında iki güne bir degistiririm.odalarin camlarını açar kapıyı kapatırım hava alsın diye çocukların odasında nemlendiricinin suyunu doldururum.sonra çocuklara kahvaltı hazırlarim yerler odalarına gidip oyuncak falan yigarlar bazen abla kardeş birbirine sararlar oynarlar. Ben mutfağı akşamdan toplarım pek bişey olmaz çocukların yediklerini toplar mutfak dolabının elini yüzünü günlük silerim.sonra saat 9 olur evi süpürür siler toz alırım tuvaletleri yıkarım.saat 11 olur benim ufaklık öğle uykusuna yatar büyük kızım yatmaz çoktan bıraktı küçük yatınca onlara çorba koyarım pişer sonra uyanır çorba içer  o yatarken çamaşır falan varsa atar yıkarım sererim bı kahve içerim kahvaltı yaparım geç yapıyorum.buyuk kızımla oyun hamuru resim boyama ne isterse onu yaparız küçük uyanınca akşam yemeğini yaparım babaları gelir oynarlar falan 9 gibi yatarlar bizde eşimle TV çay kahve keyfi yaparız günlük rutin budur bizim evde
0 oy
(5,466 puan) tarafından
Yatak toplamak mutfak toplamak ortalığı toplamak silmesem bile mutlaka süpürmek akşama yemek yapmak :D
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Sabah kalkar yatakları toplar etrafı toplarım oğlana kahvaltı felan sonra banyo temizliği yaparim ince girmesen bile bı camasir suyu dökerim tuvalete supururm bazen yemk yaparım bazen diğer günden kalır ki genellkle kalmaz öyle rabbim rutinimizi bozmasın inşallah hamd olsun
0 oy
(15,953 puan) tarafından
Sabah uyanır uyanmaz sobayı doldurup yakıyorum üstüne çayımı koyuyorum. Çayım kaynayana kadar yatakları topluyorum. Sonra kahvaltı hazırlıyorum. Kahvaltıdan sonra bebemi uyutup bulaşıkları yıkıyorum.. içeriyi toplayıp süpürüyorum. Öyle işte 
(5,148 puan) tarafından
Gece de yakıyor musunz sobayı emine s
(15,953 puan) tarafından
Yok canım gece yakmiyorum. Soba döküm soba 1 odun 1 poşet kömür atınca 2 3 saat götürür. Uyumadan 2 saat önce atarım sonra atmam zehirleme vs yapmasın diye
(5,148 puan) tarafından
Ya işte bende onu merak ettim zehirler diye bizde yakmiyoruz çocuklar var sonuçta
Mesela şimdi yanıyor dediğin gibi uyuyana kadar Soner zaten
(15,953 puan) tarafından
Evet canım bende öyle. Soba söndükten sonra içerisi hemen soğursa sadece az bişey ince odun arkasından kalın atarım içeriyi az bişey isittiktan sonra kömür asla atmam
(5,148 puan) tarafından
Aynen bizde öyle teşekkür ederim ☺️
0 oy
(276 puan) tarafından
Evi sil süpür mutfak tezgahı Ocak temizligi bulaşık genelde çamaşır e tabiki çocuk beslenmesi ve yemek yapım 
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Bebeğin olduğu oda hariç tüm camları açarım . Makineye çamaşır atarım. Çayın suyunu koyarım ocağa. Bebeğime süt veririm bezini degistiririm sonra yine süt sonra uyku. Kahvaltıyı hazırlarım yaptıktan sonra mutfağı toparlarım sonra öğle namazı ardından çamaşır sererim. Bebeğime aralarda süt veriyorum yine sonra bebeğim uyur ay yeter bitmiyor sıkıldım:)))
(1,129 puan) tarafından
Bebeğin odasını neden acmiyorsun bence hergun yarım saat havalandır.sabah akşam
(1,003 puan) tarafından
ev ısındıktan sonra odadan çıkıyoruz sonra orayı da açıyorum:)
0 oy
(374 puan) tarafından
Kalkarm önce yatakları düzenlerim sonra kahvaltı yaparız ilk önce camı açarım odaları süpürgeyle çekerim sonra yerleri Vileda yaparım sonra tuvalet lavabo yıkarım en son mutfağa geçerim topla bulaşık yıka dolapları sil sonra da otur ne yemek yapsam diye düşün günlük rutin olarak böyle bendee:)))
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Sil süpür  banyoyu elden gec toz al yemek yap cocukla oyna  hergun bunlar rutin camasir  utu 3 gunde bir genelde 
0 oy
tarafından
Yatak toplarım perdeleri açar camları açarım sonra kızımın yüzünü yıkarım alışkanlık haline getirsin kendine diye sonra ona kahvaltı kendime kahvaltı sonra yapılacak temizlik işler varsa onlar yapılır kız uyutulur iş varsa iş yaparım yoksa uzanirim sonra akşam olur zaten
0 oy
(4,217 puan) tarafından
Aksamdan tum evi toplarim. Sabah kahvalti oncesi supururum. 1 makina camasir atarim. Kahvalti sonrasi mutfagi toplar yemek yaparim. Camasirlari kurutmaya atar katlancak varsa katlarim. 
0 oy
(1,354 puan) tarafından
Kalktigim gibi çay suyu koyarım sonra yatakları toplarım kahvaltımı yaparım yemek yoksa önce yemek yaparım sonra. Ev supur sil toz al heegun ev siliyorum ama şöyle detaylı değil halı olmayan yeri detaylı haftada bir valla  anca öyle siliyorum   sonra çocuk uyut karnini doyur yoruldm valla yazarken gün boyu bitmiyor ev kadının işi 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 267 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Prenses 67 (679 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 111 göst.
26 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Alyakus (2,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 185 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hillll (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 109 göst.

379,439 soru

11,357,882 cevap

34,833 kullanıcı

...