0 oy
217 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ya bu ara aşırı derecede aşk filmlerine kaptırdım kendimi önceden nefret ederim şimdi ise mübtelası oldum özellikle ortaçağ filimlerinde çekilen aşk konulu filimlere hastayım. Diyorum ki acaba eşimle aramdaki sevgi daha doğrusu onun bana olan ilgisi bittiği için mi bu  şekil davranıyorum içimde hiç anlamlandıramaduğım o aşk tutkusu var ama inanın kimse yok bu şekil algılanmasın yada psikolojim falan mı bozuldu benim

7 Cevaplar

0 oy
(27,357 puan) tarafından

Hayır be ne alaka bazen konulara merak salıyor insan 

tarafından
Ne bilem kız bizimkinden hayır görmeyince ya da böyle aşkların var olduğuna inanadırmak istiyorum kendimi ondan bu şekil izliyorum aman bilmiyorum beni mutlu ediyor sanki orda ben yaşıyormuşum gibi geliyor
(27,357 puan) tarafından
Kız onlar kurgu be takılma
tarafından
Olsun biliyorum ama bir yerlerde bu şekil aşk yaşayan insanların olduğuna inanıyorum ben .
(27,357 puan) tarafından
Yani olabilir ben inanmıyorum sjsjsj
tarafından
:D inan inan çok duygusala bağladım ya bu gece :)) kızım da olmasa kafayı yerim onun bir gülüşü bir sarılışı anne diyişi dünyanın hiç bir aşkına değişmem ama insan sevilmekte istiyor işte
-Reklam-
0 oy
(15,286 puan) tarafından
İçindeki eksiği bu şekilde kapstmaya çalışıyor olabilirsin belki
tarafından
Belkide bir yandan acı da veriyor galiba ben mutsuzum :( yalandan mutlu olmak için izliyorum belkide kendimi görmek istiyorum kendimi arıyorum galiba oralarda
(15,286 puan) tarafından
Allah feraha çıkarsın
tarafından
Alahhume amin ecmain sağol canım
0 oy
tarafından
saçmalama evlendik diye ask filmleri izlenmez diye kural mı var .
tarafından
Öyle ama önce hiç sevmezdim bu ne ya derdim ama anı bende oluşan bu değişim galiba sevgisizlikten
0 oy
(771 puan) tarafından
eksiklikten oluyor sevgi ve ilgi eksikligi ben bazen kendimi onlarin yerine bile koyuyorum karsidan bisey gormeyince boyle olabiliyor malesef..
tarafından
Ben de işte bu şekil onların yerine koyuyorum sanırsam kendimi bu yüzden hoşuma gitmeye başladı bu filimler sanırsam
0 oy
(3,281 puan) tarafından
Bende aksiyon filmlerine sardım acaba eşimle aramdaki aksiyon mu azaldı ki ;)))
tarafından
Ahaha belki de :D Allah seni kız güldürdün beni
0 oy
(790 puan) tarafından
Bende de o var aşk dizileri izleyip kendimi avutuyorum hahaha
tarafından
Tek olmadığım sevinem mi üzülem mi bilemedim :/
(790 puan) tarafından
Üzül bacım ben öyleyim valla eşimle aşk meşk işleri yalan oldu işte çocuklar için yaşıyoruz öyle insan oğluyuz bizde nefis taşıyoruz insan hasret kaldığı şeyi görünce özeniyor işte hayali bile hoş geliyor bizde öyle fakir işte:) başkası olsa belki de kocasını boynuzlar ama Allah şeytana uydurmasin sende bende işte böyle dizilere takılıyoruz :)
tarafından
Yok Allah'tan korkarım onu yapamam ama dediğin gibi insan da nefis işte filmlerdeki gibi sevilmek istiyor dediğin gibi bizde kendimizi bu şekil kandırıyoruz aman evlatlarımız sağ olsun bacım onlar iyi olsun varsın bizim aşklarda dizi filimler de kalsın :)
(790 puan) tarafından
Aynen öyle kadınlık gururumuz var sonuçta kadın olarak birşeyler bekliyoruz olmayınca malum halimiz:) artık çocuklarımiz için yaşıyoruz Allah başımızdan eksik etmesin onları
0 oy
(1,479 puan) tarafından
Ben ola bildiğince uzak duruyorum şu aşk videolarından bile. Çünkü zaten bende artık mutlu değilim ve o filmleri izlersem cok kotu ağlamaya başlyorum gözlerim şişti mesela dün gece ağlamakdsn sabaha kadar. Bi iki aşk kelimesi olan video yuzunden eski iliskimozi hatirlayip eskiden boyleydik dedim eski fotoğraflarmıza baktım simdiki halimize baktım cok kotuydum , eksikliyini kapatmak için kaptırmışsın sende işte kendini. Aramız iyi olunca hiç umrunda olmuyi içim kanamıyo yoksa oyle filmleri izlerken

İlgili bir soru bulunamadı

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...