0 oy
79 göst.
Diğer kategorisinde (28 puan) tarafından
Hemen sigorta başlatabilen ve hemen is bulacagimiz bi site varmi esim issiz ben merdiben siliyorum 2 yas kizim var esimi kimse kabul etmiyor 2 haftadan sonra çıkış veriyorlar duzenli 2 3 ay calismiyor kendisidw  artik bu yuku tek başına kaldıramıyorum pes etme durumuna geldim aldigim merdivenle de ancak kizima haftalik yemeklik alabiliyorum bildiginiz is tutabilecek yerler varmi  herhangi bi siteden bakilsa falan

2 Cevaplar

0 oy
(1,893 puan) tarafından
İşkura başvursun
(28 puan) tarafından
Cok ustunde dursa hersey yapabilir icrasi var diye aldigi maastan tat alamiyormus cikiyor sürekli iyice bunaldim cidden
(1,893 puan) tarafından
Kendi keyfinden çıkıyor yani. Hayırsız kocalardan biri daha işte
-Reklam-
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Kocanin çalışamaya gönlü yok belli ki canim. Allah yardımcın olsun.  Kariyere falan bakin isterseniz
(28 puan) tarafından
Bende artık oyle düşünüyorum icralik dosyalari var aldigi maastan biseu anlamiyormus cikiyoe surekli ama böyle de beni gectim kizim maf oluyor 2 ay calissa sukredicem
(3,328 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canim. Çalış diycem zaten kendi gonlu yok calismaya belli ki. Hadi seni gectim evladini niye düşünmez. Ailen nerde peki
(28 puan) tarafından
Kizima bakcak kimse yok herkes kendi derdine dusmus merdiven silmeye goturuyorum orda yoneticinin kiziyla oynuyor silene kadar

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 160 göst.
11 Nisan 2023 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 346 göst.
18 Mart 2022 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 175 göst.
26 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,827 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.