0 oy
105 göst.
Aile kategorisinde (94 puan) tarafından
Eşim ben kizim akşam domates falan almaya giderken parkta 18 yaşlarında sevgilililer gördük kız sevgilisine sarılıp gitti eşimde dediki neden güzeller çirkinlere çirkinler güzellere denk geliyor bize güzellerde düşmez zaten diye konuştu bende sen bna çirkinmi diyosun dedim eve doğru giderken kizim cok ağladı hani eve gitmek istemedi eşimde ben öyle demedim sana dedi ben kendime dedim çirkin diye dedi gülüyor bide ama ben üzerime alındım soğukluk hissi oluştu yemek bile yapasim gelmiyor ona 

1 cevap

0 oy
tarafından
Haklısın bence ben de benzer bişi yaşadım iki genç vardı 16_17 yaşlar kız güzeldi oğlan gerçekten tipsiz iki defa yolda denk geldik benim tam ağzıma geldi diycektim bu kız nasıl bununla diye eşim söyledi bende trip attım kendini açıkladı art niyet yok falan diye konuyu kapattım bir günde seninki bir tık daha ağır olmuş ama üzülme sıkma canını sen hep güzelsin  hiç üstüne alınma 
(94 puan) tarafından
Soğukluk oldu ya igrenti
tarafından
Olur tabi bir kaç gün belli et bari anlasın boş boğazligini bu erkekler bız desek Allah bilir ne yapar onlar deyince bişi yok
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
55 cevap 766 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,820 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 252 göst.
23 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 552 göst.
4 Mart 2020 Diğer kategorisinde ♡MeLeK♡ (114 puan) tarafından soruldu
0 oy