0 oy
84 göst.
Diğer kategorisinde (2,618 puan) tarafından
Erzurum şehir merkezinin. En güzel yeriymis güya 5. Yıldır burdayım burda oturuyorum hiç bı guzelligini görmedim ve karşıdaki insanlara da söylesem burda oturuyorum oo şehir merkezinin göbeğinde derler... Valla patliyorum burda etrafta ne bı yeşillik ne bı park ne bı iç açıcı bır yer var sağım solum 4 bir yanım binalarla dolu ben de Erzurumluyum ama. Yildizkent yenisehirde oturuyordum eşime diyorum oraya gidelim ama yok hele bı dur nasip patlayacam valla kaynanamlar bana 2 dk yakın ne gelirler ne beni çağırırlar ki hiç değilse bı can sıkıntım gitsin gorumcemde 2 gündür burdaymis hiç gel otur demiyorlar... Akşam artık eşimi Rabbim korusun yine ona saracam☺️☺️☺️ 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bayburt’la Erzurum çok yakın ama tabi 2 saat :D burada olsaydın takılırdık :D 

(2,618 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(536 puan) tarafından
E sen git canım. Senin onlara karşı tavrın nasıl peki? Belki sen yaklaşmıosun o yüzden çağırmıolardır. Yakınmısta sana. Aranızda bir sorun yoksa aramalarını bekleme gir çık sonuçta sende onların bir kızısın. 
(2,618 puan) tarafından
Çok şükür aramızda bir sorun yok severler beni ama cagirmsdiklari için kendimi geri çekiyorum hafta snu arada eşimle giderim Inn disinda yok
(536 puan) tarafından
Anladım canım ama bence cagırmalarını bekleme ya kendin de git. Hem onlar çağırmadan gitmen onlarında çok hoşuna gider bence
0 oy
(119,481 puan) tarafından
sagim solum onum arkam heryer yemyesil hipodrom kadar bahce var bahce cocuk parki gibi hersey var ama bende biktim bunaldim konu komsu yok ev apartman insan yok
(1,064 puan) tarafından
Kimse halinden memnun değil:) şehirde oturan keşke kırsal yerde olsam der kırsalda olsan keşke şehirde olsam der :)
(2,618 puan) tarafından
Apartman da oturuyorum ama komşuda yok
(119,481 puan) tarafından
kiz benim oturdum yerde türk yok hep yabancii gazete kokusu ozledim resmen
(2,618 puan) tarafından
Dgrudur bacım ben de çok şeyler özledim ama işte
0 oy
(13,101 puan) tarafından

Muş Malazgirtteydik gezme avm vs yoktu batıya gidince farklı olur diyorduk :) Kütahya merkezdeyiz insanoğluyuz yine de  bazen çok sıkılıyorum :D 

(2,618 puan) tarafından
Evet öyle oluyo☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 226 göst.
2 Mart 2021 Aile kategorisinde Nazli566 (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 134 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Hatice000 (681 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 434 göst.
18 Haziran 2020 Aile kategorisinde Aysegulbal12 (1 puan) tarafından soruldu