0 oy
420 göst.
Diğer kategorisinde (16,009 puan) tarafından

6 aylık oğlum düne kadar BİM'in bezini kullanırdım. Daha önce Prima, Molfix, sleppy de kullandım ama en berbat bez a 101 in olabilir. Bim eşimin yol üstünde değil diye 101 den almış. Dünden bugüne kaçtır tasiriyor bezini. Hem de ilk çişi ile. BİM'in bezini aldırdım bugün yine. 101 tövbe :woot:

20 Cevaplar

+1 oy
(232 puan) tarafından
Önceden varya A101 in bezi üstüne tanimazdim hem uygun hem kaliteli ince olmasina rağmen ama bı sene kullandım son dört yıldır en berbat bez diyebilirim baya değişti hemde
-Reklam-
0 oy
(739 puan) tarafından

A101 bezi çok iyi diyorlardı ama 

Benim oğlum 5 aylık ilk günden beri BİM'in bezini kullanıyorum hem bütçeme uygun hem de oğlum sorun yaşamadı
(16,009 puan) tarafından
Yok ya hiç beğenmedim az önce kupkuru bezi çıkardım attım bir ker çiş yaptı diye taşırdı
(739 puan) tarafından
İyi ki almamışım o zaman
(232 puan) tarafından
Acaip iyiydi ama değişti baya kötü oldu
0 oy
(6,259 puan) tarafından
Berbat ya berbat 
(16,009 puan) tarafından
Aynen ya şimdi ben bu 1 paket bezi nasıl bitirecem. Geceleri fazla çiş yapmaz mecbur gecskeri kullanacam
(7,197 puan) tarafından
Gece ıslanırsa üstü  soğuk alır ama bence sen ped niyetine kullan
(16,009 puan) tarafından
5 no bez ped niyetine çok büyük olur Belime kadar çıkar kız :D
(7,197 puan) tarafından
Aahaha (⁠≧⁠▽⁠≦⁠)
0 oy
(3,480 puan) tarafından
Markası ne eşim de geçen hafta almıştı da nerden almış bilmiyorum
(16,009 puan) tarafından
O da BİM'in bezi diğer markası canım
(3,480 puan) tarafından
Ben normalde molfix kullanıyodum sızdırma olunca baby turco aldik o da sızdırdı eşim agu baby getirmis resmen bunda dışarı isiyodu tekrardan molfixe gecicem yaza da bezi biraktiririm
(5,332 puan) tarafından
Baby turco aldım kızımı mahfetti komple pişik oldu kullanmadım iğrenç bi bez
(3,480 puan) tarafından
Oğlumda da çok kötü pisik oldu Bez mi yaptı acaba
(5,332 puan) tarafından
Büyük ihtimal
0 oy
(609 puan) tarafından
Biz sorun yaşamadık canım kullanıyoruz
0 oy
(1,344 puan) tarafından
Aslında bezlerin kötülüğü değil de bebeğin cildine uymaması var :) 

Demek ki bebeğinin cildine uymadı 
(16,009 puan) tarafından
Pişik olsa cildine uymadı dicem ama taşma yapıyor
0 oy
(25 puan) tarafından
Bende hiç sorun yaşamadım 4 yıldır kullanıyorum ne bı taşma nede pişik yapmadı
(16,009 puan) tarafından
Halla halla bizde niye yaptı ya
(1,686 puan) tarafından
Aldığın pakette sorun vardır 2 sene olacak bende kullanıyorum
(25 puan) tarafından
Oglumada hep kullandım kızımada kullanıyorum yenidoğandan itibaren. BİM'in bezide güzel evet ama bana kalın geliyo nedense
0 oy
(1,971 puan) tarafından
Ben genelde onu kullandım çok memnundum aslında. Değiştirdiler mi acaba? Bi ara da şokun bezi harikaydı sonra değişti ince kağit gibi bir şey oldu bıraktım 
(16,009 puan) tarafından
Şok denemedim hiç. Az önce bir elime BİM'in bezini diğer elime 101 in bezini aldım bimim pamuğu daha kalın ve 101 in bazı yerlerinde biraz sertlikler vardı küçük küçük
(1,971 puan) tarafından
Allah Allah değişti o zaman yoksa ben çok memnundum gerçekten.  Migrosun bezine de iyi diyeni duydum. Bir de e bebek
(3,070 puan) tarafından
Ayy bende 4 sene önce kızıma kullandım çok memmundum doğacak bebise de onu düşünüyordum bozmuslarmi
0 oy
(9,009 puan) tarafından
Sofiaa iyidir aslında bende yazın oğluma sofiaa nin külot benzini kullandım. Bizde bimden ağu baby almıştık tobe bir daha bedava verseler almam
(16,009 puan) tarafından
Agu baby hiç denemedim jelly velly olanı kullanıyorum
(9,009 puan) tarafından
Aman deneme zaten:D bende şuan  jelly velly yada bebem natural kullanıyorum ikisi güzel
0 oy
(52 puan) tarafından
Gündüz soffia gece Prima kullanıyorum hiç sorun yaşamadım 
(16,009 puan) tarafından
Bende tam tersi gece soffia gündüz jelley velly :) yoksa kıyafet yetişmez bebeme
(52 puan) tarafından
Gece  dayanıyorsa iyi
0 oy
(275 puan) tarafından
Hangisi mavi olan çok güzel ama diğer kötü Ben soffia premiumu çok beğenmiştim. Şuan sadece baby me kullanıyorum piyasanın en iyisi ve en ucuzu 
0 oy
(5,500 puan) tarafından
Bende hiç beğenmedim A101 in bezini hem taşırdı hem içi çıktı Allah'tan o zaman küçük paket aldıydım çok çok mecbur kalmadıkça asla almayacağım bez 
0 oy
(1,686 puan) tarafından

Ben 101 in bezini kullanıyorum şimdiye kadar hiç böyle bir şey başıma gelmedi  6.7 aykikta  stok yaptım te stok yaptım yani 

(16,009 puan) tarafından
Yok kuzum ben hiç beğenmedim ya aha sabah yine az bişey taşırdı az çiş yapmasına ragmen
(1,686 puan) tarafından
Gülüm büyük ihtimalle aldığın paket sorunlu çıkmış senin
0 oy
(1,214 puan) tarafından
E bebegin bezini tavsiye ederim canım çok güzel baby me
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Ya 2 kızımda da hep a101 kulandım hiç şikayetçi değildim gerçi 8 ay oldu almayaalı demekki oda cıvıtmış diğer markaya göre daha uygun diye malzemeden kısmış mübarek 
0 oy
(406 puan) tarafından
Ben kizimdada sleepy bio natürel kullandım şuan 5aylik oglumdada sleepy bio natürel kullanıyorum asla pişik yapmıyor tasirmiyor çok kaliteli
(16,009 puan) tarafından
Sllepy bende beğeniyorum daha önce kızıma kullanmıştım. Ama jelley velley de başladım oğluma onunla devam etmek istiyorum
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Migrosta bebek bezlerinde indirim vardı kız molfix 93 liraydı sanirim
(16,009 puan) tarafından
Migros bize çok ters canım yol üzerinde değil hiç.
(4,548 puan) tarafından
Ben uygulamasindan sipariş veriyorum canım çoğu şeyi meyve sebze bez vs herseyi
(16,009 puan) tarafından
Sipariş verme gibi bir şansım yok malesef. Köyde oturuyorum canım getirmiyorlar buraya. Kargo bile gelmez ilçeye gider biz getiririz
(4,548 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım ♥️ 4 - 5 numaradan 4der tane aldım bende
0 oy
(1,231 puan) tarafından
Baby turco en iyisi
(16,009 puan) tarafından
Geri jelley velley aldırdım dün akşam
0 oy
(1,688 puan) tarafından
2 senedir onu kullanıyorum cok memnunum sızdırma yapmıyor, yan bantları da gayet esnek. Sana niye öyle denk geldi acaba?
(16,009 puan) tarafından
Yok kız ne esnegi 5 no olmasına rağmen çok dar dar olduğu için sızdırıyor sanırım.
(1,688 puan) tarafından
2 tane soffia var bı düz soffia bide soffia pure tuch mi ne var sen hangisini kullanıyorsun

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 394 göst.
10 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 672 göst.
13 Mart 2023 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu
+1 oy
32 cevap 428 göst.
28 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Nursena324 (550 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 677 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Ade0 (62 puan) tarafından soruldu

380,267 soru

11,385,204 cevap

34,884 kullanıcı

...