0 oy
68 göst.
Aile kategorisinde (0 puan) tarafından
1 yaşında oglum var ve grip ne yapmam lazım zor nefes alıyor burnunu sürekli açmama ragmen hemen iyleşmesi için ne yapabilirim

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doktora goturdunmu 
(0 puan) tarafından
Götürdüm  hiç birşey yapmadan ateş düşürücü yazdı gönderdi
tarafından
Bizde de öyle yapmışlardı sık sık aç ilaçlarını da içir geçer inşallah:(
(0 puan) tarafından
Dogal yöntemlerle nasıl açabilirim bi fikriniz varmı
tarafından
Süt damlat diyen doktor da oldu açıkçası denemedim ama  şunu denedim bak soğanı ikiye bölüp içine üç beş tane karanfil baş ucuna koyunca iyi gelmişti başka da bilmiyorum inan :(
-Reklam-
0 oy
(160 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Öncelikle doktor görsün ki ilerlemesin  Onun dışında udi hindi yağı var. Burun deliklerine birer damla damlatıyosun. (Yaş sınırını bilmiyorum) Bu onu rahatlatır. Beyaz dut kurusu üst solunum yolu enfeksiyonu için birebir iyi geliyor. Gece rahat nefes alıp uyuması içinse Winks kremini kullanabilirsiniz. 
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Doktor pek bişey yapmıyor malesef nane yağı damlat suyun içine yada yakasına bir kaç damla damlat rahat nefes alıp verir vixs de var ama o biraz ağır gelir ona bu yaşlarda kullanabilirmi bilmiyorum netten bak istersen kaç yaşa kadar kullanılıyor

0 oy
(5,240 puan) tarafından
Genzi balgam doludur önce balgamı atmalı yoksa sürekli dolar burnu balgam atıcı eczanede doğal suruplar var onlara bak derim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 114 göst.
4 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MimozaCicegi (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 810 göst.
11 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 148 göst.
0 oy
11 cevap 131 göst.

379,036 soru

11,345,258 cevap

34,809 kullanıcı

...