0 oy
376 göst.
Aile kategorisinde (79 puan) tarafından
Kızlar benm bir eltim var aynı yastayız ama ben gelin olarak büyük gelin oluyorum ben bu tarz şeylere takilmam. Konu şu ya ben bunkizdan aşırı nefret ediyorum ona isinamiyorum zamanında yaptığı seylerden mi bilemiyorum, önceden o yokken ben kayınvaldem ve görümcem ile çok aşırı iyiydim bildiğiniz kızları gibiydim o gelince herşey değişti mesela ben çalışan birisiym evime herkesi davet ederim o da evine herkesi davet ediyor bizi seçer. Ben ne yaprsam onu yapıyor kelimelerime kadar aynı bende buna aşırı sinir oluyorum gerçekten zamanında tanımak için ilk adımı hep atan ben oldum ama kendisi benm arkamdan bile konuştu düşünün ve ben onu tamamen silmek istiyorum yaptıklarını kim ne düşünüyorsa Allah ona onu versin diyorum ama yinede düşündükçe ona olan nefretim tazeleniyor 

6 Cevaplar

+1 oy
(375 puan) tarafından
Aranızda kötü birşey geçmemiş ama bı yarış halı var üzgünüm ama sende de çekememezlik var bence
(79 puan) tarafından
Aslında bende yok kaynimda karıştırıyor bir nevi bende olsa olsa ilgi kıskançlığı olur yani kaynanamgille önceden aramdan su geçmezdi bu yüzden kiskanabilirm ama diger türlü varlıklı yada değil asla o konuda kiskanmam
-Reklam-
0 oy
(3,299 puan) tarafından
Boşverin. Böyle yapmak sadece sizi yorar. Olumsuz enerji yüklene yüklene tükenirsiniz. 

Yaparsa yapsın sizden gördüklerini ne var ki. Ne güzel. 

Kendinizle meşgul olun, huzur bulun, mis gibi. 
0 oy
(2,832 puan) tarafından

Tamam eltin seninle yarış halindeymiş ama sende az değilsin bence sende de kıskançlık var :angel:

(79 puan) tarafından
Canım yukarida ki arkadaşa da yazdım bende sadece olsa ilgi kıskançlığı olur, o da önceden eşimin ailesi ile çok iyiydim o gelince biraz değişti. Sana şöyle anlatayım normalde eşimin ailesi ile asla foto atmaz bir kere ben gidemedim hemen durum atmış ben isterim de kayınvaldem bana böğürtlen getirir diye bana nispet yaparak ben onu kıskanmam ben çalışyorum her istediğimi aliryorm dediğim gibi bende ki belki ilgi olabilir
0 oy
(840 puan) tarafından
Hic görmezden gelmelisin. Taklit mi ediyor, hoşuna gitsin. Laf mı ediyor gul gec yanında. Hayatında yeri yokmuş gibi davran
0 oy
(879 puan) tarafından
İnan yerınde olsam hıc takmam kım ne yapıyorsa yapsın agırlasın kayınvalıdenı isterse her gün cagırsın bu senın umrunda olmasın 
(79 puan) tarafından
Zaten her gün orada canm. Sadece dislanmayi sevmiyorum
0 oy
(1,500 puan) tarafından
Ay Allah aşkına bu eltiler de neymiş hep diğerini taklit ediyor ya yanlış anlama ama anlattıklarından senin onu çekmediğini anlıyorum boşver görme mesafeli ol ne gerek var durduk yerde kendini ailenin gözünde kötü yapmaya 
(79 puan) tarafından
Belki de doğrudur  insan kendinin kıskandıgin kabul etmez sonucda bende etmiyorum ama belki de böyle görünüyorumdur yada öyleyimdir bilemiyrm
(1,500 puan) tarafından
Naçizane ben derim ki görme onu yaptıklarını kendine bak bir yerden sonra yakın cevren kıskanıyorsun derse moralin kötü olur canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 63 göst.
10 Kasım 2023 Aile kategorisinde Sulemhmt (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
12 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sulemhmt (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 511 göst.
25 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Sulemhmt (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 218 göst.