0 oy
49 göst.
Aile kategorisinde (1,298 puan) tarafından
Kızlar bir anda geliyor aniden çarpıntı olup geçiyor bu normal mi üç haftadir sürekli oluyor birde çocuk büyüdüğü için mideme baski başladı ve carpintidan sonra midem daha çok baskı yapıyor gibi bu duru. Başına gelen yada çözümünü bilen varmı doktora godiyorum psikologa yonlendirmisti daha once kalpte sorun yok demişti hamile kalmadan once gitmiştim tabi

3 Cevaplar

0 oy
(449 puan) tarafından
Tam net hatırlamıyorum ama sanki ara ara benim de oluyordu. Ay zaten zor bir hamilelik geçirdim tuhaf tuhaf şeyler yaşadım :( bence psikolojik olabilir canım düşünmemeye çalış kendini dinleme 
(1,298 puan) tarafından
Yapısal olarak hep kafaya taktım birşeyleri şimdi duzelemiyorum
(449 puan) tarafından
Çok kafaya takma bebiş etkilenir strese girer annesi
(1,298 puan) tarafından
Takmamak için elimden geleni yapıyorum Ama
-Reklam-
0 oy
(252 puan) tarafından
Tatlim kacinci haftada basladi bilmiyorum ama cok rahatsiz edici carpintim oluyordu cokta kilo almamistim isim dolayisiyla hareketliydim bazen sadeve otururken bazen yemek sonrasi ve cok sicak havalarda olurdu kardiyolojiye gittim gebelik kaynakli ritim bozuklugu teshisi konuldu ilaca baslandi dogumdan sonra azalarak bitti ilaci biraktik bence bir kardiyologa gorunmelisin
(1,298 puan) tarafından
Olur bı goruneyim ama o kadar çok gittim ki artık kadın beni görünce sen psikologa gittin mi diye soruyor
(252 puan) tarafından
Evet normalde yok olmuyordu ama gebelikte basladi benimde kadim dogumcuma soyledim kardiyoga o yonlendirdi 1 gun holter taktilar eko ekg herseye bakip raporlu ilaca basladik o donem dogum sonrasi 9 aylik flndi kizim kontrole gittim ayni islemler tekrarlandi hicbir sorun yoktu halada yilda bir kere kardiyolojiye gider kontrol ettiririm
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Benimde ilk aylarda oluyordu kalbim çok kötü çarpıntı yapıyordu hatta bir ara panik atak bile geçirdim sonra düzeldi çok şükür şimdi 30 haftalık olduk kalp çarpıntısı yok 

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 62 göst.
3 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde beynus4444 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
29 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aser2135 (4,700 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 111 göst.
11 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 105 göst.
20 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Nur98 (3 puan) tarafından soruldu

379,518 soru

11,361,201 cevap

34,839 kullanıcı

...