+1 oy
250 göst.
Aile kategorisinde (383 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
ncjfhfhcjvkblblbkvjxgzgdhcb

7 Cevaplar

+1 oy
(100 puan) tarafından
Depresyona girmiş olabilir misiniz 
-Reklam-
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Yanlış anlama da biraz da kusurları da kendimizde mi arasak .herkes neden sana kötü oldu böyle 
(1,248 puan) tarafından
Özgüven kaybı yaşıyorsun gibi hissettim.esin sana kötü davrandığı için ailesi de sana saygı göstermez .annene gelince sen ablasin sanırım hani her işini yapiosun ediosun belliki kardeşin tecrubesizdir yapamiodur ona yardım ediyordur.sende çağır her işi kendin yapmaya kalkarsan değerin olmaz bu senin vazifenmis gibi görünür.isteyen ol iste yani yardimmi istiyirsun çekinme soyle.baktin ona rağmen gelmiyor ona göre kes baglantini gerekirse.senin kendine saygın yok gibi bı silkelen kendine gel bak kendine halk egitime yazıl kurslara katil gez dolaş.hayatina bak.kimseye göre yaşamak zorunda degilsin
(383 puan) tarafından
evet iste ayni bu sekilde esim sessiz kaldikca degersiz goruyor o kaba davraninca ailesi daha kaba davraniyor.anneme gelince dediginiz gibi kardesim daha beceriksiz ben herseyi kendim halledebilirim ilk dogumumda da oyle oldu.annem.kiskaniyor yegenleri evime getieiyor derli toplu temiz gordgu icin kirlettiriyor onlara cunku kardesimin evi hep daginik yetisemiyor.kardesimi cok severim ama annem.aramiza.mesafe sokuyor.onu sahiplenip bnei disliyor.ona ihtiyac duymadgimdan belki.zaten esimbenden olan hicbiseye degr vermez.kendine saygi noktasind problemlerim var.esimin bana deger vermesi icin kendimden gectim insan bu kadar fedakarlik yapmamali annesinden ve cocuklarindan baskasina.hersey este bitiyor galiba esin sana deger vermezse kimsenin yaninda degerin yok
(1,248 puan) tarafından
Okadar insan içinde yalnız birakiliyorsun bu çok üzücü evet ama toparlan bı an önce.sesiz kalma  yoksa akbaba gibi üstüne ucusurler.annen neden bukadar katı ya kardeşleri zaten birbirine düşüren anne baba oluyor .düşman ettiriyorlar birbirlerine.ailen kocani mi istemiyorlardi da böyle sana kinlenmisler gibi yoksa bir anne neden böyle davransın ki çocuğuna .
(383 puan) tarafından
esim cok zulmetti zamaninda bana ailem de bundan nasibini aldi.onlara sigindim cocuklar olmadan once beni istemedi evde annem.babam gitme esinin yanina burd akal dedi ama annem kendi konforuna mani olacagim elalem ne der korkusu ile beni istemedi.orda basladi aslinda.muhtac olunca sevilmiyorsun
(1,248 puan) tarafından
Anladım da çocuk öncesinde zulüm ediyordu diyorsun e kendin tek başına çalışıp kazanır geçinir giderdin niye bu herife dönüyorsun ki bir de çocuk yapıyorsun öyle birinden.kesje zaman geriye alınsa ama alınmıyor şimdi ileriyebakma vakti ama.sen sessizliğini bı boz artık .annenle gorusmeni tavsiye etmiyorum kardesinlede bir süre görüşme kimseyi arama bırak onlar seni arasın sorsun.kendine etkinlik bul aktivite bul yap birşeyler .bosanmiyacaksan eğer bunları düşünerek ömür bitiremessin
0 oy
tarafından
Ben senin yerinde olsam dişimi sıkar oğullarımı büyütür kendi hayatıma bakardım herkesten herkesten uzak 
(383 puan) tarafından
ben bu sekilde mutluyum aslinda.cocuklar icin uzuluyorum.cunku samimi bi cevreleri yok.herkes mi boyle
tarafından
Çocuklar annelerinin yansımasıdır çünkü ilk balta sen eğitimden geçiriyorsun babası geçiriyor benim oğluöunda kimsesi yok mesela Bayburt’ta tek başımayız ama bu gün hastaneye gittik herkesle bir konuşma yakınlaşma çabasındaydı yani ben hiç kısıtlamadım onu herkesle herşeyi öğrenmesi gerekiyor bu anneannesi dedesi teyzeleri abileri içinde geçerli yani çocuklarını kendin gibi geride tutma
(383 puan) tarafından
bir araya geliryoruz ama severek gelmiyorum.onlar icin gidiyorum.yoksa ben hicbirini sevmiyorum.anliyorum tavirlarini soguyorum
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Eş iyi olursa dünya sırtını dönse hiç bişey umrumda olmaZ zaten eşimizi değiştirmeye çalışmaktan baska yolumuz yok
(383 puan) tarafından
allah ysrdim etsin insallah kendim icin degil ama artik cocuklarim var onlar icin uzuluyorum
0 oy
(995 puan) tarafından

Üzüldüm adına canım

Eşin değerini bilseydi herkes bilirdi canım eşin sana ne kadar değer verirse o kadar kıymetlisin

Ama ailen kesinlikle böyle yapmamalıydı bence sen ailede fedakar kendi işini yapan kimseye yük olmayan birisin genelde böyleleri sevilmez l
(383 puan) tarafından
evet oyle oldu
0 oy
(886 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canim, ilk iş eşinle bunu açık açık konuşmak. Dök içini, anlamazsa o utansın. Bazen anlaşılmak için bazı şeyleri devirmek gerekiyor. Annenden açık açık yardım iste. 2 coxukla çok bunaldım yetişemiyorum, kendimi yalnız hissediyorum de. Artık içine atma ve paylaş, inan o kadar hafifliyorsun ki.
(383 puan) tarafından
onlari diyememk birazda desem de umursamazlar da.
(886 puan) tarafından
Olsun sen de, ilk adımı böyle at. Hafiflersin. Anlamazsa onların ayıbı
0 oy
(59 puan) tarafından
Şu son zamanlarda bende aynı sizin hissettiğinz gibi hissediyorum çukura düşmüş de çıkamıyor gibi.. Eşden tut arkadaşa komşuya varana kadar kimseyi de sevmıyorum hepsi samimiyetsiz. 
(383 puan) tarafından
namaz dua kitap bu 3 unh birakmamak kendimize bunlari rutin haline getirdikce gereksiz seylerw odaklanmamis olacagiz jnsallah
(59 puan) tarafından
Çok haklısın dünya telaşına dalmış gidiyoruz

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 193 göst.
8 Mart 2024 Aile kategorisinde ptrck (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 103 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde ptrck (383 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 209 göst.
16 Ocak 2024 Aile kategorisinde ptrck (383 puan) tarafından soruldu