0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde (160 puan) tarafından

Hanımlar kızım tam 4 aylık iki aylıkken aşı oldu kolundan ve iki bacağından iki ay önce olan aşı bugün böyle yara bilen varmı avil cevap lütfen  ağlıyor durmuyor 

İKİ AYLİK AŞI OLDUKTAN 5 GÜN SONRA YİKAMAMA  RAHMEN  

image

11 Cevaplar

0 oy
(5,807 puan) tarafından
verem aşısının izi bu normal. bu zamanlarsa ortaya çıkıyor 
(160 puan) tarafından
Anladım cnm herhangi bişey olmaz dime
(5,807 puan) tarafından
olmaz hiçbir şey. yarayla oynama, kendi haline bırak geçer. bazı bebeklerde q yaşını da bulabiliyor. sende de o aşı izi vardır sol omzunda. öyle olacak zamanla
(160 puan) tarafından
Anladım cnm tşk ederim
-Reklam-
0 oy
(1,425 puan) tarafından
Normal normal bizimde öyle oldu 
(160 puan) tarafından
Tşk ederim
0 oy
(708 puan) tarafından
Evet bizimde 4 aylık oldu izi çıktı bence ondan ağlamıyor ya başka bir sorunu olabilir çünkü benim oğlumun da aynı böyle ağrısı yok belli 
(160 puan) tarafından
Anladım cnm tşk ederim
0 oy
(99 puan) tarafından
Çok normal canım.  Aşının tuttuğunu gösteriyor 
(160 puan) tarafından
Ayy çok tşk ederim yüreğime su serpildi :))
(99 puan) tarafından
Korkma canım tuttuğunu gösteriyor. İzi olmuş ki tutmuş.  Tutmasa tekrar yapılıyor benim kuzenin kızı tekrardan oldu tutmamışti. Ağlaması ondan değil muhtemelen 4 ay atağında ondan huzursuzdur.  Sen orayı hiç elleme benim kız 11 aylik yavaş yavaş düzeliyor daha
(160 puan) tarafından
Anladım cnm tşk ederim
0 oy
(4,555 puan) tarafından
Normal canım verem aşısı hepinmizde iz vardır olanlarda bizimde Mart 5 de aşı 
(160 puan) tarafından
Anladım cnm çok saol
0 oy
(116 puan) tarafından
Canım sen bir görsen benim oğlumun ki daha kötü olmuştu bune ki. Kabarmıştı bildiğin yaraydı kabuk tuttu sonra geçti.  Geçer merak etme normal diyorlar. Oynama yarayla. 
(160 puan) tarafından
Tm cnm saol
0 oy
(202 puan) tarafından
Bizimde 7 aylık oldu bebeğim böyle şişip kızardı bende hemşireyi aradım sordum normal sakın oynama dedi eğer akıntı olursa gelirsin dedi bende hiç dokunmadım sende dokunma canm
(160 puan) tarafından
Tm cnm sağol
0 oy
(1,325 puan) tarafından
Benimkide 4 aylık aynı bu durumda hatta kabuklu gibi annem sakin sen soyma kendi atcak dedi normalmiş yani ama o şuan daha ağrı falan yapmaz diye düşünuyorum bizimkide iki gündür uyumuyo cigiriyo falan salı doktora gitcez büyük ihtimal damakları rahatsızlık veriyor bu aylarda başlıyormuş eli sürekli ağzında zaten bide atak donemiymis şuan böyle hırçın olmaları falan normalmis
(160 puan) tarafından
Neden damaklari rahatlıklik veriyor acaba
(1,325 puan) tarafından
Canım artık diş yerleri kaşınmaya başlıyormuş onlar huzursuz edebiliyor şuan tabiki diş çıkmıyor ama huzursuzluğu başlıyor bu aydan itibaren
0 oy
(82 puan) tarafından
Benim bebeğimin de böyle doktor böyle olması iyi demek ki vücut cevap vermiş dedi
(160 puan) tarafından
Anladım cnm tşk ederim
0 oy
(3,377 puan) tarafından
Elleme canım normal o belli bir süre sonra izi kalıyor sadece
(160 puan) tarafından
Çok tşk ederim
0 oy
(15,896 puan) tarafından
Normal canım. Benim oğlan 6 aylık olmak üzere daha yeni yara oldu. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 46 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Dilannnnn (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 130 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,180 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 170 göst.
0 oy
1 cevap 63 göst.
15 Ekim 2022 Aile kategorisinde 1213950925 (3 puan) tarafından soruldu

378,878 soru

11,340,494 cevap

34,807 kullanıcı

...