0 oy
114 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,340 puan) tarafından
Anneler bebeğinizle  turlara katılan  varmi Gürcistan  ve karadeniz turu var  katılmayı  düşünüyoruz  ama kızım 7 aylık ne kadar zorluğu olabilir acaba

4 Cevaplar

+1 oy
(1,584 puan) tarafından

Gülüm oğlum 8 aylık filandi memlekete Trabzona gittim gezdim filan 13 saat yol ama bize 1 buçuk gün buldu varmamız ve oğlum zorlamadi ama şuan deseler markete tek oğlumla gidemiyorum çocuğun sessiz sakin se katıla bilirsin oğlum 1 buçuk yaşına gelene kadar il il gezdik oğlum la 

(3,340 puan) tarafından
Bebeğim  sakin biri ama biraz hareketli cnm  bakdim tur  fiyatları   biraz  daha uygun tatil yerlerine göre
(1,584 puan) tarafından
Gerçekten daha uygun doğru yani deneye bilirsin cnm arabayı seviyorsa hiç bir problem olmayacaktır
(3,340 puan) tarafından
Araba delisi çok şükür cnm  deneyecem  bakalim bebekle nasil olacak
-Reklam-
0 oy
(2,818 puan) tarafından
En son katıldığım tur kocamla mahalle turu yaptik sayılır mı;)
(2,818 puan) tarafından
Bence onla rahat edebilirsiniz cocukla
(3,340 puan) tarafından
Daha ucuza  geliyir bide  gezilecek yerleri daha iyi  biliyorlar
(2,818 puan) tarafından
Ama dönüş yok heralde
(3,340 puan) tarafından
Dönüşlü cnm
(2,818 puan) tarafından
Bilmiyorum tam o zaman buna gidebilirsin
0 oy
(43 puan) tarafından
Evet gidiyorum ama sınırdan çıkacaksan çocuğun kimliğine foto eklemek gerekiyor haberin olsun
(3,340 puan) tarafından
7 aylik bebeğim bunu bilmiyordum  eşime diyeyim  bir sorsun olmasa
(43 puan) tarafından
Sormasına gerek yok canım bu bir kuraldır:) nerden bilecekler kimlik sahibiyle çocuk aynımı hiç bir ülkeye giremezsin fotosuz  bence hemen başvurunuzu yapın  gelmesi 10 günü buluyor bu arada ben batumluyum
(3,340 puan) tarafından
7 aylık bebeğe fotolu kimlik başvurusu yaparlar  mi
(248 puan) tarafından
Siz kimlik icin foto cektirin nufusta sorun cikarirlarsa yurtdisina cikacagiz diyin yeniliyorlar o zaman ben ogluma 6 yasinda yaptirdim ama gitmek nasip olmadi
(43 puan) tarafından
1 günlük dahi olsa bebeğin yaptırmak zorundasın ben 2 aylıkken yaptırdım
0 oy
(91 puan) tarafından
Karadeniz turları çok yoğun oluyor, il il gezildiği için otobüste çok vakit geçiyor. Eğer Batum da varsa turun içinde sabah 5 6 gibi kalkıp yola çıkılıyor o gün. Yani kızının uyku düzeni karışabilir, ek gıda da alıyordur yollarda bişeyler hazırlamak da seni zorlayabilir. Otel tatili yapsanız en azından uyku saati yemeği kendinize göre ayarlama şansınız daha kolay olur. Tur olunca otobüsteki herkesle hareket etmek zorundasınız o konu biraz sıkıntı olabilir. Açıkçası ben göze alamam oğlum 15 aylık. Ama geçen yıl Antalya'ya gittik 9 aylıktı. Uykusu gelince odaya geçtim yatırdım, yemeğini ayarladım, çok zorlamadı öyle olunca.
(3,340 puan) tarafından
Batum var cnm  ama bir arkadas çocuğun kimliğinde  foto olmasi gerekiyor  diyor
(91 puan) tarafından
Evet doğru çünkü günübirlik kimlikle giriş çıkış yapılıyor Batum'a
(3,340 puan) tarafından
7 aylik bebeğin  kimligine  foto  yaparlar  mi
(91 puan) tarafından
Nüfustan randevu alıp, sormak lazım. Ben yaptırmadım daha önce. Ama yurtdışına çıkışta zorunlu olduğuna göre tabi ki yaparlar.
(3,340 puan) tarafından
Çok  saol cnm eşim yarın  gidip soracak

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 106 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Frtnzn (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,280 göst.
29 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Meleksss (4,626 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 570 göst.
22 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Mahinur gns (363 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 248 göst.
16 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bbg (1,737 puan) tarafından soruldu

379,029 soru

11,345,153 cevap

34,809 kullanıcı

...