+3 oy
702 göst.
Diğer kategorisinde (1,120 puan) tarafından
Ya bu fotoğrafı paylaşınca noluyor ben bilmiyorum ki .istemiyorum dedim kaç kere inadına yapar gibi eşimin babası kızımın fotosunu paylaşmış facebbokta ya ben bile paylasmiyorum.bunu kızım doğar doğmaz daha iki saatlik bebekken yaptı uyardım kaldır istemiyorum diye .şimdi kızım 26 aylık tamam büyüdü ama ya istemiyorum paylaşınca noluyor .bişey de denmiyor eşimde kızdı o da istemiyor napim bı yol gosterin nedesem batmaz bu adama .zaten sevmiyorum eşimin ailesini yani bı de inadına yapar gibi .b.okmu var bu Facebook'ta içimi dökmek istedim

18 Cevaplar

+2 oy
(1,449 puan) tarafından
Hayır ben paylaşınca noldugunu gercekten anlamıyorum
(1,120 puan) tarafından
Ben de anlasam .ya yediği içtiği sic.tigi herşeyi paylaşıyor kaç yaşinda adamsın ne işin olur facebookla deli etti beni gece gece
-Reklam-
0 oy
(12,581 puan) tarafından
Tercih meselesi. Siz istemiyorsanız saygı duymalılar

D
(1,120 puan) tarafından
Evet tercih meselesi paylasana saygı duyarım herkesin kendi karari ama sıcak bakmadığımi bile bile paylaştı bu daha sinir bozucu.sev geç yani paylaşınca neoluyor anlam veremiyorum
0 oy
(3,829 puan) tarafından
Kız allah iyiliğini versin b. K mu var facebookta diyio içimi dökmek ıstedımle ne güzel baglamıssın :)) ben de sevmem allahtan kımse yok öyle paylasacak kayınbabam d ayok. Olsa da eşimden korkarlardı heralde paylaşamazlar :) 
(1,120 puan) tarafından
Güzel baglamisim sen diyimce farkettim canim:))keşke olmasalar hep sinir bozuyorlar ya
0 oy
(1,341 puan) tarafından
Bendede tam tersi kendi annem sosyal medyasında paylaşmak istiyor herkes atıyormuş benimde eşim hassas istemiyor çünkü eşim hiçbir şey paylaşmaz sevmiyor herşeyin sosyal medyada yaşanmasını annemde simdilik bize saygı duyuyor mecbur ama ilerde yine der tek sizin mi cocugunuz var paylassaniz nolur herkes atıyor diye büyüklere bazen anlatilamiyor canım 
(1,120 puan) tarafından
Annen gene düşünmüş siz izin vermeden paylaşmıyor .ben kendi aileme söylerim yani alınmazlar onlarda sevmez atmayı etmeyi.esimin ailesi bı tuhaf ya düşüncesizler ucunun nereye varacağını düşünmüyorlar.esim de kızdı ama bişey denmiyor bikere dedin gorusmedi bizle dedi yaşlı adam nediyeyim diyor.aliniyor diyor .şimdi ard arda paylaşım yapar biliyorum yani sinirlerim tavan ya .
(1,341 puan) tarafından
Haklısın canım ama halletse ancak eşin halledebilir arada kötülük olmaması için kendi ogullari ona darılma ihtimalleri daha düşük çünkü
(1,120 puan) tarafından
İlk dogdugunda evet ben uyarmistim kaldirmisti atmiyordu hiç .babamda demişti öyle şeylerde sen soyleme eşin soylesin demişti .eşime diyorum nediyeyim şimdi nedesek.aliniyor bilmiyormusun dedi biliyorum dedim denmiyor valla bişey napim Allah'a havale ettim
0 oy
(1,001 puan) tarafından
Çok haklısın bende paylasmiyorum geçen birisi paylaştı hemen mesaj attım. Ben bir kere bile sosyal medyaya atmadım bebeğimi o bana sormadan atmış. Çok yanlış bir davranış. Bazıları bilmiyor düşünemiyor sanırım sorması gerektiğini 
(1,120 puan) tarafından
En iyisi canim valla paylaşmamak .nazara falan inanıyorum ve ayrıca internet dedigimiz şey nekadar güvenli ki ne gerek var .hayır kızım doğduğunda eve geldik doğalı iki saat olmuş paylasmisti çok sinirlenmistim ve iki ay ne benle ne eşimle görüşmedi.buna rağmen yapması ayıp . bizde hiç paylasmiyoruz insan bı düşünür izin ister nebilim sonuçta bizim çocuğumuz onun sadece torunu
(1,001 puan) tarafından
Yok işte kendinde hak görüyor. Hiç hazetmem böyle tiplerden
(1,120 puan) tarafından
Ah sorma soda küpüne girsem ben de hazmetmiyorum
0 oy
(8,076 puan) tarafından
Eşimin ailesi de benim ailemde biz paylaşım yapınca bize kızan cinstenler,bizden başka kimse paylaşmaz.
(1,120 puan) tarafından
Ah keşke bunlarda öyle olsa.benim.ailede sorun yok sevmezler ama eşimin ailesi bı tuhaf.paylasana saygım var ama huy meselesi sevmiyorum ben canım.
0 oy
(5,014 puan) tarafından
Bende çok sinir oluyorum bu duruma. Kayınvalidem bir kere paylaştı kaldır yoksa bir daha fotoğraf falan göremezsin dedim. Bu konuda çok hassasım. Ben kendim bile paylaşmıyorum sosyal medyada. Ondan sonra sormaya başladı paylaşmak istediğinde kabul etmedim. Şimdi sormuyor bile. 
(1,120 puan) tarafından
Ooo sen sert çıkmışsın bayag ben okadar laf söylesem eşim çok kızar.bide babasi bypass oldu işte kalbi sikintili diye bişey denmiyo.desem ölse gitse başıma kalır olay sonu da boşanma olur.oyuzden laflarimizi dikkatli seçiyoruz ve bişey diyemiyoruz yaş 70 kardeşim facebookta ne işin var ben bilmiyorum.ana babasının izni olmadan paylaşılmaz ya net bişey bu.dusuncesizlik başka bişey degil
(5,014 puan) tarafından
Hassas olduğum konularda tavrım hep nettir. Biraz da sert bir dil kullanıyorum çünkü benim kayınvalidem fena yüzsüz. Anlatsam roman olur. Kendi çocukları idare ediyor olabilir ama ben edemem. Ayrıca bu konuda eşim de bana bişey diyemez zaten. Tanıyor beni çünkü. Hastalık falan bahane benim amcam da bypass oldu ama hiç öyle nazlanayım aman kimse bana bişey demesin demedi. Zaten bu morukların sosyal medya aşkları beni ayrı sinir ediyor
(1,120 puan) tarafından
Hahahhah en güzelini sen yapıyorsun ve son cumlene bittim güldürdün beni.allaha havale ettim nediyim eşim var arada o çok üzülüyor o da çok.kizdi.bunlar ayrı bı tür gider akrabalara bizi cekistirir eder .herkes ne mal olduğunu biliyor halbuki ama işte neyse Allah ıslah etsin su morugu
(5,014 puan) tarafından
Amin amin. Allah yardımcın olsun ne diyeyim
(1,120 puan) tarafından
Çok sağol canım duan için çok teşekkür ederim.
0 oy
(568 puan) tarafından
Hiçbir şekilde ona fotoğraf göndermeyin ve çekmesine izin vermeyin özledikce mecbur kalır ve size saygi duymak zorunda kalır 
(1,120 puan) tarafından
Yok canım yok alınıyor ya mecbur .zaten evlerimiz 30 dk mesafe de yani yuruyerek.istesendde istemesende yüz göz oluyoruz üç aydır gorusmuyorduk daha bugün gittik kızım telefonunu almış onun resim çekindi işte gitmiş paylasmis  onuda nediyeyim ben .eşimin demesi lazım o da diyemiyor gerçekten ota bo.oka alınan bı tip
(568 puan) tarafından
Zaten amaç alınması canim alınacak zoruna gidecek ki bir daha size zıt şeyler yapmayacak. Baba paylaşmaya devam ettiğin sürece sana fotoğraf yok diyeceksiniz
(1,120 puan) tarafından
Yok canım çok kinci .oyuzden bişey denmiyor eşim arada kalıyor
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Benim kayınpederimin profil fotosu dedim dinlemediler sen kimsin. Mesajı veriyorlar akıllarınca
(839 puan) tarafından
Sende bi daha foto gonderme, kimmissin görsünler. Cocuk benim ve ben istemiyorum de gec
(1,120 puan) tarafından
Ben gosterecem kim olduğumu ama yüzyüze gelince konuşacağım .mesajda olmuyor yüzyüze alınmaz herhalde
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Ben paylaşırım ama paylaşmayan da saygım sonsuz çok yakın arkadaşımin kendi paylaşmasına rağmen kızımla ikisini paylaşırken yinede sorarım atayım mi bunu diye istemiyor olabilir karşı tarafın düşüncesiz ligi takmamasi 
(1,120 puan) tarafından
Bana da sorsa tamam yada hayır diye söylerim.biz burda neciyiz de kafasına gire iş yapıyor buna delleniyirum
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Gereksiz gereksiz gereksiz

Çocuk olsa bile belki ileride istemeyecegi şeylere biz karar veriyoruz.

Doğru bulmam paylaşmayı da sevmem bu sadece kizim değil kendimi esimi ailemi gerek yok. .

Art niyetli insan çok şu zmanda ne gerk var gözümüzden sakındığımız evlatlarımizi başkasının gözüne sokalım

K.pederinle de yüz yüze konus saygi duymasi lazım fikrine.o şekil doğru değil 

(1,120 puan) tarafından
Haklısın canım en doğrusu bu.yuxyuze konuşacağım bakalım sonuç ne olacak .eğer konusmassam zaten arkası kesilmez bunun.zirt pırt paylaşır bişey demeyince .en iyisi ya bende karşıyım çocuğum büyüdüğünde isterse kendini çeker atar .bıktım vallahi başkalarını uzmeyeyim diye içime yutmaktan.kalp hastası diye sus sus tepemize cikti
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Sosyal medyamız yok boylenbir dersimizde yok ben bı burayı kullanıyorum 3 yıldır kullanıyorum buraua merak edenler için bir defa atıp sildim bende karşıyım WhatsAppta sadece ailem olmasına rağmen atmiyom saygı duyması gerek benim eşimin ailesi de yapmıştı kızdım bı daha cesaret edemediler 
(1,120 puan) tarafından
Ben de uyarmistim doğdugu gün paylaştı çok sinirlendim sil dedim fotoğrafı iki ay üç ay görüşmedik alındı .şimdi yüzyüze güzel güzel konusacagim paylaşma diye
0 oy
(1,173 puan) tarafından
Allah'ım deli oluyorum ya altın yarıştıran kadınlar gibi torun yarışına giriyorlar her gelenede gösterip zorla beğen tuşuna bastırıyorlar hayır sanki şehzade sultan olmuşlar birtek onların var gibi davranıyorlar hiç demiyorlar nazar değer anası babası rahatsız olur devir kötü insanlar farklı yorumlar diyede illa yarışa girecekler sorsunlar bakalım bebeğin bından haberi varmı istiyor mu 
(1,120 puan) tarafından
Abarttilar iyice bu yaşlılar .oturun oturdugunuz yerde bağ yapın bahçe yapın bütün gün Facebook'ta boş boş ey Allahım dellenmemek elde değil aklıma geldikçe basım zonkluyor.yuzyuze geldiğimiz de söyleyeceğim istemedigimi başka çözümü yok napim
0 oy
(5,270 puan) tarafından
Ben sosyal medya kullanmam eşim kullanır ama asla paylaşmaz ailelerde paylaşmaz nazardan korkarız. Ben vatsaptan paylaşınca abimler mesaj atar kaldır nazar olacak diye
(1,120 puan) tarafından
Zira en doğrusu budur.cocuk büyüyünce isterse atar yani elaleme yaymaya ne gerek var .zaten bayramda bilmem ne illaki gorucek millet.sacma sapan işler .
0 oy
(1,190 puan) tarafından
Benim babam kendince tiktokta paylaşır takipçisi falan yok zaten kimse görmez kayinbaba daha hiç bi yere atmadı bende 6 aylık olunca bi kere attım atılmasına karşı değilim ama hikaye olarak atılırsa anca
(1,120 puan) tarafından
Hikaye de olsa normalde koysa karşıyım.kimse olmayınca kime paylssiyor ki Allah'ım bu insanlar ne tuhaf .galerini açsın baksin ne gerekki
0 oy
(641 puan) tarafından
Benim kayinbabam kayinvalidem cok hassastır bu konuda ben paylasmak istesem onlar istemez ama bu anlattığın tip ben babam ben face kullanmiyorum bi keresinde kizimi paylasmis gunler sonra kardesim agzindan kacirdi canim sıkılmasın diye bana soylememisler 
(1,120 puan) tarafından
Paylaşınca neoluyor ben bilmiyorum .herkes kendi cocugunu paylaşsın iki tane oğlu var gitsin onları atsin.
(641 puan) tarafından
Seninkileri bilmiyorum ama benim baba hava atmayi ilgi cekmeyi sever millete benim torunum var demek istedi herhalde sinir bozucu tahammül etmek cok zor
0 oy
(350 puan) tarafından
Git al telefonunu sil fotoları faceden de  galeriden de
(839 puan) tarafından
Su an en mantıklı bu geldi bana nedense :)))
(350 puan) tarafından
Dimi elinde foto kalmayınca nerden paylaşacak :)
(1,120 puan) tarafından
Canım nasıl alıp sileyim evimiz ayrı kaç ayda bir anca görüşürüz .dün gittik işte foto cekindiler kızımla hemen akşamına atmış görünce dellendim.yuz yüze gelince konuşacağım bıktım valla
(350 puan) tarafından
O zaman dediğin gibi konusursun
0 oy
(839 puan) tarafından
Benimde aynı olmuştu, en son eşime sert cjkistim ya sen mesaj at kaldırsınlar ya ben söylerim kalpleri kırılır diye. Bazen insan gibi uyarıda anlamıyorlar. 
(1,120 puan) tarafından
Haklısın valla şimdi ses cikarmassam zırt pirtta atacak eminim face boook onun için yemek yemek su içmek gibi otu b.oku atar .mesaj yoluyla yapamayix da yüzyüze soyleyecegim

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 577 göst.
13 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Ala (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 743 göst.
13 Ekim 2019 Kültür-Sanat kategorisinde Ftmaaa (2,931 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 661 göst.
28 Nisan 2019 Aile kategorisinde Derya (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 296 göst.