0 oy
379 göst.
Diğer kategorisinde (175 puan) tarafından

Anneler oğlumun bir ay sonra doğum günü var , 1 yaşına gircek evde yapıcam 8,  9, kişi olucaz  ben Trendyol' dan doğum günü konseptine bakıyorum ama  çok çeşit olunca karar veremedim, çocuklarınıza doğum günü yapan annelerden yorumlarınızı fikirlerinizi bekliyorum hayla daha konsept karar verip alamadım kafam çok karışık :)))

20 Cevaplar

0 oy
(290 puan) tarafından
Bnm kızımın da iki ay sonra bende siz gibi bakıp bakıp karar veremedim bir türlü burda beklim:)))
(175 puan) tarafından
Bekle bakalım umarım karar verebiliriz :))
(345 puan) tarafından
Kızın için Mike mouse yapabilirsin canım kardeşim bu sene öyle yapacak elisali ya da unicorn olabilir
(290 puan) tarafından
Elisali düşünüyorum cnm kızımın ismiyle aynı hoşuma da gidiyor
(175 puan) tarafından
Elsalı bence güzel benim kız yeğenimde elsalı sever  bence güzel olur sizindw
-Reklam-
0 oy
(3,392 puan) tarafından

Nisanda 2 yas olucaz fikrimi degistirmezsem bunları alıcam

image

image

(175 puan) tarafından
Çok pahalı kıyafet daha uyguna bulabilirsin, rengi felan çok iyi bence bende begendm
(3,392 puan) tarafından
Bu tarz slopet yok canim pantolon gömlekde alabilirim daha arastiriyorum oyle :)
(175 puan) tarafından
Araşdir bende araşdiriom inş buluruz cnm ::))
(3,392 puan) tarafından
Insallah canım aman su organizasyon seyleri cok zor secenek cok guzel olsun istiyoruz :)
(175 puan) tarafından
zor seçenek karar vermek cok zor , herşey evlatlarımız için onlar mutlu sağlıklı olsunda :)
0 oy
(9,000 puan) tarafından
İlk yaş günlerinde Safari konsepti yapmıştım ikisinede. Büyük oğlum Nisan 4 yaş olacak kendisi örümcek adam olmak istiyor 
(175 puan) tarafından
Bende bakıyorum safariyi beğendim , çok seçenek olunca karar veremedim
(9,000 puan) tarafından
Safari çok renkli ve güzel ilk yaş için bence
(175 puan) tarafından
Güzel evet beğendim bende
0 oy
(12,854 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
İlk doğum gününü bu şekilde yapmıştım  perdenin arkasına da led perde taktım 
(175 puan) tarafından
Aa buda güzelmiş çok beğendim nerden aldınız bunu
(12,854 puan) tarafından
Simli Eva aldım kendim yıldız ve isim yaptım canım balonları da balon zincirine taktım
(175 puan) tarafından
Canm Bende düşüneyim bişeyler kafam yoruldu aylardır araşdiriom bidebcocukla ugraş beyin iyice yoruldu hem bulmam lazm benmde
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Biz bu sene küf yeşili balonlar ve rose gold balonlar ile süsledim sonra basit bir şekilde peluş zürafa ,fil ,lama peluş oyuncaklar aldım evde salon bitkin vardı yanına koydum oğlumada askeri yeşil bir papyonlu takım aldım üzeri pastaci hamurundan süslu aslanlı bir pasta yaptırdım birde rose gold hapy birtday yazısı ve 2 balonu aldım ve hasır runner kullandjm o şekilde süsledim 
(175 puan) tarafından
Sağol teşekkür ederim eminim güzel olmuşdur sizinde , daha kıyafet almadım bende aylar önce araşdiriyodum ama karar veremedim yine
0 oy
tarafından

Ben oğluma böyle yapmıştım safari 

image

image

(175 puan) tarafından
Çok güzelmiş teşekkür ederim karar vericem inşallah bende
tarafından
İnşallah :)
0 oy
(345 puan) tarafından

Ben oğluma dinazor yaptım trendyoldan aldım çoku güzeldi fiyatı çok uygundu 

image

(175 puan) tarafından
Teşekkür ederim bakmaya devam edim trendyoldan
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Mickey mouse, taş devri bambam veya denizci konsepti olabilir.
(175 puan) tarafından
Çok saol çok kararsızım ben hepsi güzel valla
0 oy
(175 puan) tarafından

Anneler konsept olarak bunu seçdim, ama daha almadım yarın dişarda konsept bakicam bulamazsam bunu sipariş vercem sizce nasıl , kıyafet için bişey secemedim yarın gidip bakicam kıyafet işinide

image

0 oy
(4,631 puan) tarafından

image

bu  bakabilirsn
(175 puan) tarafından
Çok ****** resimleri var bunda cnm
(4,631 puan) tarafından
Daha sadelerine de bakabilirsin
(175 puan) tarafından
Bakıyorum karar veremiyorum, kral taçlı konsepti beğendim hem güzel hem uygun fiyat çok para vermek istemiyorum çocuğumun daha mama ve bez alınması gerekiyor onlarida düşünüyorum maması bezi azaldı az fiyatlı olanları alilmak istiyorum konsepti güzel degilmi
0 oy
(4,631 puan) tarafından

Bn bu yfadan siparisvermistim kiz ama bnmki

image

bu nasil

(175 puan) tarafından
Aa güzel bu bu sayfa dediğim Instagram mı acaba
(4,631 puan) tarafından
Evet canim
(175 puan) tarafından
Ben kullanmıyorum onu başka nerden alabilirim sence
(4,631 puan) tarafından
Numarasini ekran atıyım mi
(175 puan) tarafından
Yok cnm ya şimdi bilmediğim numarayı aramim nolur nolmaz ben bulurum konsept insallah
0 oy
(686 puan) tarafından
1 yaş Mickey mouse yapmıştım arabalı bişey isterseniz şimşek meccuen olabilir yada iş makinalari araba konsepti olabilir patron bebek 
(175 puan) tarafından
Teşekkür ederim düşüncem çok kararsız bir insanım.. kral taçlı güzel degilmi sizce
(686 puan) tarafından
Rica ederim oda olabilir guzel
(175 puan) tarafından
İnşallah başka beğenmedim şuan
0 oy
(938 puan) tarafından
Kızım 3 yaşında . 1 yaş yapamadm covid dönemiydi 2 yaşta unicorn konsept yaptm . 3 yaştada sadece balonlarla vs süsledik konsept yapmadım canm
(175 puan) tarafından
Zaten bende aile içinde yapcam 9 kişi olcaz oda kendi ailem
0 oy
(109 puan) tarafından
Nisanda oğlum bir yaşına girecek. Safari teması düşündüm. 
(175 puan) tarafından
Benim oğlumda bu ayın 23 de 1 yaşına gircek bende kral taçlı düşündüm..
0 oy
(634 puan) tarafından

1 yaş oğlum 3 yas kızım için böyle yaptim

image

image

(175 puan) tarafından
Oglunuzun pasta üstündeki süsleri sizmi koydunuz pastayı alırken pastane mi verdi, oğlumunda kızınında maşallah çok güzel olmuş doğum günü
(634 puan) tarafından
Teşekkür ederim iki pastayida kendimyaptım.kursa gitmiştim.egitim aldım .sipariş bilenaliyorum.pastaneler acayip pahalı ve krem santiden kimse yemiyor.
0 oy
(175 puan) tarafından

image

image

oglumum doğum kıyafeti benimde elbise bu oğlumla aynı renk olsun öle giymek istedim , hem bayramdada giyeriz diye düşündüm nasıl kıyafetler 
0 oy
(655 puan) tarafından
Bizim de 2 ay sonra 1 yaşında olacak önce konsept baktım sonra gerek yok dedim birkaç balon alıp bir pasta yapacağız sadece çünkü çağıracak kimse yok ona vereceğim ücreti konsept çekim ve aile çekimi yapacağım 1 yaşına özel.
(175 puan) tarafından
Bende çağıracak kimsem yok evli abim. Evli diğer erkek kardeşim bide annemler ben olcam ben suslicem konsept felan pasta yeter hatıra kalsn , kıyafetler nasıl sizce
(655 puan) tarafından
Çok güzel Ler bence , Ben de oğlum için aynen böyle bir takım bej renginden almak istiyorum
(175 puan) tarafından
Al cnm sende teşekkür ederim
0 oy
(175 puan) tarafından

Kızlar çok güzel oldu güzel fotoğraflar çekildi, bütün çocuklarımızın Yeni yaşları kutlu olsun Allah uzun ömürler versin çocuklarımıza 

image

(175 puan) tarafından
Aynı cnm barışma durumu soruyosan öyle bir ihtimal asla yok.    En son 2 Mart'ta çocuğu görmeye geldi daha gelmedi, Ramazan'a girdiğimizden beri gelmedi haberde vermiyo her hafta sonu cumartesi pazar gelsede gelmesede 17. Ve 18 arası beni evde bekletiyo biyere gitmim diye haberde vermiyo gelmiyorda okadar sinir oluyorum ki gelmiyosan haber ver bende ona göre gezerim çocuğu dışarı götürürüm sıcak havalarda ama yok ben gezemez mişim
(2,814 puan) tarafından
Yok barışma durumunu sormadım cocugu ağlatarak alıyor vs diyordun onu sordum canım anladım
(175 puan) tarafından
Anladım canm dediğim gibi en son 2 Mart'ta geldi o gün aglamisdi oğlum  annemler indi aşağıya o günden beri gelmedi, ben ramazan var yollar trafik oluyo diye gelmiyor sanıyorum bakım ramazandan sonra gelirmi
(2,814 puan) tarafından
Hayırlısı olsun hakkında
(175 puan) tarafından
Amin saol hepimizin hakkında hayırlısı olsun
0 oy
(2,407 puan) tarafından
Ogluma 1. Yasinda orman konsepti yapmistim, 2de futbol takimi(gs), 3te sevdigi cizgi film(paw petrol), 4te spiderman, 5te pokemon :) 2den sonra kendi secti. Simdi ikinci oglum var mario(abisinin dogum gunu ramazana denk geldigi icin ikisini yapicam bu konsepti yaparsam) veya uzay konseptli yapacagim.
(175 puan) tarafından
Güzel olur sizinde bende kral taçlı yapdim masam biraz küçük ama olsun bidaki seneye yemek maması almayı planliyorum
0 oy
(1,706 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

oğlumun 10 Nisan da doğum günü var sevdiği çizgi film konseptini aldım 3 yaş için 

image

image

(175 puan) tarafından
Cnm çok güzel olmuş valla 1 yaş 2 yaş eline koluna sağlık , bizim aileden kimse gelmiyor herkes kendi derdinde kendi ailem arasında yapdim evli abim, evli diğer erkek kardeşim bide bize yakın olan yengem dayım az kişi olduğu için ben yiyecekleri az yapdim sizin kalabalik heralde yiyecek baya var
(1,706 puan) tarafından
Evet canım baya kalabalıktı☺️ ömrü uzun bahtı güzel olsun inş ❤️
(175 puan) tarafından
Amin inş cnm ❤️

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 101 göst.
20 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melek.hfs (1,220 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 138 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Miracinannesi.34 (657 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 188 göst.
16 Mart 2024 Diğer kategorisinde Prens efe (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 172 göst.
5 Ocak 2024 Aile kategorisinde Ankakusuu (345 puan) tarafından soruldu

379,210 soru

11,351,536 cevap

34,822 kullanıcı

...