0 oy
480 göst.
Aile kategorisinde (344 puan) tarafından
Eşinizle birgun önce tartıştiniz ve Eşiniz bugün eve gelmeyecek mis tepkiniz ne olurdu

16 Cevaplar

0 oy
(3,097 puan) tarafından
Kovuyorum yine geliyor gidicek yerim yok diyor benimki. Nerde kalacakmış peki 
(3,097 puan) tarafından
O sıkıntı bak işte tepki göstermedin mi böyle her tartışmada aynı şeyi mi yapıyor
(344 puan) tarafından
Dün tartışmam ondanya cnm tepkimi umursamıyor ama suç benim daha önce hiç tepki vermedim simdi ne yapıyorsam olmuyor kendini çok üstün gördü
(643 puan) tarafından
Evde tabak canak bırakma bakalım konu komşuyu toplayacam de bak bakalım tepki nasıl gösterilirmis
(344 puan) tarafından
Aslında yapsam iyi fikir valla hıncım ancak çıkar diye bilirim evi yakıp çekip gitmek istiyorum huzur hiç vermedi yaa
(643 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
-Reklam-
0 oy
(513 puan) tarafından
Kapıyı kitler bidaha eve almazdım net yani!! Az burnu sürtsün. Alışkanlık haline getirirse hep aynı şeyi yapar. Ağırlığını koy bence
(344 puan) tarafından
Öyle yapmayı düşünüyorum cnm ama oyle bencil ki anlamaz bittiğini bilsem bu kadar takmayacam iki yavrum var kendimi onlara adapte edecem
0 oy
(8,999 puan) tarafından
Öyle Bir şansı yok :) tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanı 
(344 puan) tarafından
Ben o.kadar yoruldum ki anlatamam yani artık ne yapacağımı bilmiyorum
0 oy
(967 puan) tarafından
Bi daha bu eve ....... girer 

Almam eve isterse kapıyı kırsın bizde kafamız esince bugün gelmeyecegim ece diyelim bakalım ne tepki verecekler
(344 puan) tarafından
Çok yoruldum inanki artık ne yapacagimi bilmiyorum
(967 puan) tarafından
Artık çoğu kişinin eşi sorunlu biliyormusun valla bak hep okuyorum benim eşimde dahil eslerimiz sıkıntılı işlerine gelmezse kestirip atıyorlar bende evdekiyle uğraşıyorum çocuklar yetmedi hastalık yetmedi bi de bununla uğraşıyorum
(344 puan) tarafından
Evet farkındayım hep bir sıkıntı oluyor kadın olmak çok zor benim gücüm kalmadı valla bak inanki gücüm hiç ama hiç kalmadı
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Sıkıntı Allah göstermesin 

(344 puan) tarafından
Amin tskr ederim
(643 puan) tarafından
Sorunun bu olabilir tepki vermemek
(344 puan) tarafından
Evet huzurum olsun büyütme aman alttan al aman çocukların huzursuz ortam görmesin diye diye kendimi ve çocuklarıda maf ettim şimdide tepki verince demek böyle oldu
(643 puan) tarafından
Gerekiyorsa o huzursuzluk çıkacak
(344 puan) tarafından
Evet bazen o huzursuzluk cikmaliymis ***** kafam hep sustum
0 oy
(6,935 puan) tarafından
Bu eşten eşe değişir benim eşim o lafı edemez ederse bi daha gelme o zaman derim bu geceyi nerde gecirirsen orda kal çatır cutur nafakani da öde derim 
(6,935 puan) tarafından
Seni o kadar iyi anlıyorum ki insan hoşlanmadığı rahatsız odugu durumlar karşısında sevdikleri değer verdikleri şeyler için önce sabrediyo Sabra gücü kalmayınca söylenmeye basliyo karşı taraf anlarsa anliyo anlamazsa insan bu sefer daha çok hirslaniyo kiskiriyo kavga cikariyo karşı taraf onu da anlamayinca bizimde artık kavgaya bile gücümüz kalmiyo hatta bazen oyleki veda bile etmek gelmiyo içimizden
(344 puan) tarafından
Evet ayni şuan bu durumdayım
(6,935 puan) tarafından
Rabbim gönlüme inşirah ferahlığı versin evinde günlük bakara süresi aç odalarinin kapısını aç yayılsın çok faydasını göreceksin bol bol ya Vedud çek inşirah süresi oku Allah'ın izniyle eşinle sorunların düzelecek
(344 puan) tarafından
Bakara acıyorum amin inş ya vedud ve insarahta bol bol okuyacam tskr ederim Allah razı olsun
(6,935 puan) tarafından
Amin canım rica ederim
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Gelmesin ni yerlerimden aşağı kasımpaşa laa nerde o günler keşke ömür boyu gelmiyorum dese hayali bile güzel hahaah :=) 

(344 puan) tarafından
Keşke bilsem ömür boyu gelmeyeceğini valla bu nidalari bende atarim
0 oy
(3,299 puan) tarafından
Yeni bir tartışma konusu olur ne olacak. 

İletişim kuramayan bir yetişkin olmadığına mı üzülesin

Böyle birini seçtiğine mi

Eve gelmemesi zirve hareketine mi... 

Ah ahh. 

Şimdi bunları düşünmeyin desem olmaz ama bi kahve bi müzik bi uyku bişey yapın. Sabah ola hayrola deyip dinlenin. Bir araya gelince iki tarafın da aklıselim olduğu bir anda konuşun. Acele etmeyin. 
(344 puan) tarafından
Sorun hiç bir zaman cozulmediki hep içime attım ki konuşmaya kalksam öyle öfkeyle hareket ediyorki geri adım atmak zorunda kalıyorum ben kendime dahi üzülmüyorum üzüldüğüm tek şey 2 yavruma
(3,299 puan) tarafından
Yani mevzuyu bilmiyorum elbette lakin içinize atmayın.
O iki yavruya bakacak annenin sağlıklı olması şart.
Dışınıza atın rahatsız olan olsun, kendinizi zehirlemeyin.
(344 puan) tarafından
Bu konuda kendime çok yaktım şimdi Allahın izniyle kalkarım inş artık susmayacam
(643 puan) tarafından
Valla huzursuzluk çıkmasın dedikçe daha da çok çıkar oyuzden bir kere sağlam çıksın
0 oy
(911 puan) tarafından
Hemen bir boşanma avukatı bulurdum
(344 puan) tarafından
Şuan o kadar çok istiyorum ki
0 oy
(1,199 puan) tarafından
Aslında buna herkes büyük tepki vereceğini söyler buna bende dahil, ama şu an sessiz kal canım, üstüne düşüpte kendini nimetten saymasin gece gece
(344 puan) tarafından
Evt tepki vermedi gelmeyecegini şöyle öğrendim yatacaktim anahtarı bebek arabasına koyacam dedim koyma dedi ve anahtar sadece bende var bende hiç birsey demedim normalde olsa yaygara koparirim onu yapmadım iste
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Aa ben restine rest çekenlerdenim. Haklıysam geri adım atmam. Öyle mi o zaman hep orda kal bir daha gelme der kapatırım. Böyle böyle alışkanlık eder yoksa. Ha haksızsam da gider alırım onu. Ama zaten biz tartışmayı çok uzatmama kararı aldık birkaç yıl önce. Önemsiz bir şeyse hiç ertesi güne taşımayız. Önemli bir sorun varsa da kim haksızsa özür diler kapatırız. Diğer türlü sakız gibi sünüyor ilişki yıpranıyor
(344 puan) tarafından
Haksizmiyim hayır sadece bir örnek verdim geçmiş yasantimizla ilgili bardak fırlattı kırdı ağza almayacak şekilde laflar ben ilk şaşırdım aslında ne yapıyor diye baktım ama bende baktım yok 5 yılın birikimiyle susmadım bu sefer canı cehenneme
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Dün kavga ettik  Daha gelmedi umrumda mı hayır gelmese de olur kafam rahat ohhhhh 
(344 puan) tarafından
Valla öyle çocuklar çok soruyor onlara çok üzülüyorum ben yemin ederim içimde zerre bir kırıntı yok
0 oy
(1,848 puan) tarafından
Ah keşke hic gellmese allahım bıktım erkek sesi evde gelmekten
(344 puan) tarafından
Keşke keşke cnm çocuklar soruyor üzülüyorum onlara sadece
0 oy
(8,858 puan) tarafından
Ne saçmalık o öyle. Yatağı ayırmasını bile kabul etmem ben ne demek eve gelmemek
(344 puan) tarafından
İnanırmisin evlenmeden önce kesinlikle yatak ayırmak yok dedim evlendikten 6 ay sonra hersey başladı
(8,858 puan) tarafından
Valla canım arayı soğutma. Uzatma. Bazı şeyleri kadın düzeltiyor maalesef erkekler bu konuda hödük oluyo
0 oy
(1,907 puan) tarafından
Bir gece de ben kalirim dışarda anlar nasıl olduğunu. Bazen bağ evine giderler o zamanda alkollü gelmesini istemem. Birkaç kere taksi ile geldi aşırı para ödedi. İstemedim gelme diyorum gidince zaten 3.4 ayda bir gider. Ama kavga sonrası gelmese çok büyük sıkıntı. 
(344 puan) tarafından
Bu eve gelme iki oldu bunla Beraber yani eve gelse geri bir ev haline dönse gözümde sadece kendisine nefret bakacak bunu har halukadarda iliklerine kadar hissetirecem
0 oy
(839 puan) tarafından
Konunun ciddiyetine bagli. Ama ne olursa olsun evi terketmek nedir yani.... tepki verme, kilitle kapını otur bacim. Dikkat çekmek istiyor belli ki.

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 736 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde 12345ebe (780 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 174 göst.
14 Nisan 2024 Aile kategorisinde Denizela (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 760 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Hayatbosturloo&04 (494 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 535 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Bidibidibidi (487 puan) tarafından soruldu

379,091 soru

11,347,695 cevap

34,813 kullanıcı

...