+2 oy
304 göst.
Diğer kategorisinde (1,559 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hiç haketmedi bence pınarın tahriklerine hakaretlerine daha fazla dayanamadı kadın sinir oldum ya nasıl utanıyorum diyerek ağladı konseyde ne kadar sinsi ve kinci biri bu pınar kalbi körelmiş kadının semaya çok üzüldüm gerçekten acun onca kişiyi ödül cezasıyla kapattı elenmesi gerekenler elenmedi semayı direk gönderdi 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Hak etti maalesef :angel:

(1,559 puan) tarafından
Kız sema masumdu ama ya kadın nasıl ağladı utaniyorum diye
tarafından
Aslında bende elensin istemedim ama işte tek seferlik değil sürekli fiziki şiddet vardı
(1,559 puan) tarafından
Sema ilk dafa şiddet kullandı kadını delirtene kadar uğrasti hakettide yani
tarafından
:D işte bende buna bayılıyorum izleyici olarak :D düşünsene kara kuru hiç tartışma olmayan bir yarışmayı , bir zamandan sonra ne sıkıcı olur
(1,559 puan) tarafından
Sen kaos seviyosun belli bol kavgali heycanli :))
-Reklam-
0 oy
(1,560 puan) tarafından
Bencede elenmemeliydi bende şaşırdım gerçekten beklemezdim pınar gerçek bir sinsi hırslı performansı olarak da semanın altında bir kadın sema bu derecede cezayı hak etmedi
(1,559 puan) tarafından
Nagihan pınarı tutuyor çünkü o yüzden öyle konuştu pınar yancısı
(2,986 puan) tarafından
Hiç izlemiyorum ama geçen acunun sandalye deviridyinde izlediğim nagehan pınar ve nefise gerçekten iğrençlerdi
(1,559 puan) tarafından
Nagihan aleynayı itmişti acun çileden cikmisti evet
(2,986 puan) tarafından
Nagihan çok itici olmus
(1,559 puan) tarafından
Hep iticiydi o ya erkek gibi kadın
0 oy
(4,663 puan) tarafından
Nagihan yunus emre hakan elenmedikten sonra semanin elenmesi cok değişik oldu
(1,559 puan) tarafından
Özellikle nagihan ve yunus emre elenmedi sema ne alaka dedim yani
tarafından
Fiziki şiddet işin içine girdikçe yapılabilecek birşey yok
(4,663 puan) tarafından
Haketti bence ya kaos iyidir.d
tarafından
Bende çok seviyorum kaosu ondan dolayı yunus emre, Nagihan ve  pınarı çok seviyorum ya inanılmaz tahrik ediciler :D
(1,559 puan) tarafından
Reyting onlar sayesinde tavan yapiyor acununda işine geliyor zaten :)
0 oy
(788 puan) tarafından
Çok üzüldüm o yilan amacına ulaştı işte:(((ulannn pinar evlat olsan eldivenle sevilmezsin beee
(1,559 puan) tarafından
Birde anne kalbinin pisliğini saçtıkça saçtı herkese yılan da kendisi oysaki semaya yılan resmi cizmisti bide ismini yazarken
(788 puan) tarafından
Hele o Nagihan in iki yüzlülüğü bildiğin yavsadilar pinara ateş başında gulustuler bide inkar etti lanet utanmaz konusanlarda kendini belli etti zaten utanmaz hele acuna ne demeli ya görmezden geliyor herşeyi Survivor benim için bitmiştir artik
(1,559 puan) tarafından
Neymiş ateş hakkında espri yapmislar yalan söyledi resmen ikisi birbirini bulmuş işte al pınarı vur nagihana
(788 puan) tarafından
Hadi onlar yalancı şeytan peki acuna ne demeli reyting uğruna harcanan Sema oldu sadece:((
(1,559 puan) tarafından
Acunu hiç anlamadım adaletine tükürüyüm dedim izlerken
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Ben mesela ceza olarak direk potaya koysalar diye düşündüm ama elendi bilemeyiz belki de geçici gelmişti o yüzden bu kadar rahat davranıp dövdü pınarı.. hiç yapmadığı şeyler çünkü 
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Eskiden hiç kaçırmadan izliyodum. Şimdi hiç izleyemiyorum ya. Sadece elenenlere bakıyorum sjsjj
0 oy
(1,551 puan) tarafından
Sema düşünmeden hareket etti bak pınara akıl oyunlari oynayarak laf sokarak tepkisini gösteriyordu semada aynı şekil yapmalıydı 

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 165 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Emine S (15,992 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 240 göst.
1 Şubat 2022 Diğer kategorisinde clk38 (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 555 göst.
14 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 513 göst.