0 oy
247 göst.
Diğer kategorisinde (84 puan) tarafından
Kullandigi parfum orjinal ve pahali ,yani iki uc fıs sıksa yetiyor ama esim ise gityigi zaman yada disari ciktgi zmn 20 fisa yakin skyor ne gerek varki bide habire nasil parfum ama guzel kokuyor vs diyor cok gicik olmaya basladm

12 Cevaplar

0 oy
(16,506 puan) tarafından
Ben eşim tek saniodum o kadar çok sıkan 
(84 puan) tarafından
Kiz oylr boyle degil yani abarti geliyor bana
-Reklam-
0 oy
(396 puan) tarafından
Bende aynı durumdan muzdaripm canım ama birşey deyince hemen kıskanıyorsun diuor bende artık ses etmiyor ne hali varsa görsün
0 oy
(298 puan) tarafından
Bende sinir oluyorum benim esimde öyle ne gerek var bu kadar parfumle yıkamaya 
0 oy
(676 puan) tarafından
Bu sabah eşimin parfüm sıkmasın dan sesinden kalktım desem bende benm kocam böyle derdim millet aylarca kullanır parfümü benm eşim bir ay zor yetiyor
0 oy
(749 puan) tarafından

Benimkide öyle yürüyen parfüm :D

0 oy
(1,143 puan) tarafından

Benim ki esansci parfümden daha etkili:D

0 oy
(4,548 puan) tarafından
Hamileyken kabus gibiydi kokular eşimde aynı delirtiyordu beni 
0 oy
(3,899 puan) tarafından
Benım eşim hiç kullanmaz parfum neyse ki. Beb de gıcık olurdum. Bazen bınadan cıkan parfumu bosaltmıs cıkıyo ona bıle gck oluyorum 
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Bazı parfümler alkolik gibi bagamli yapıyor fazlası zarar

0 oy
(346 puan) tarafından

Benim eşimde öyle çok seviyor parfüm eşimin kokuya zaafı var çok sever, mesala yumoş kokusu da sever evde bir yeri sileceğim zaman özellikle gelip deterjan suyuna biraz kokuku deterjan bol ekle der :)

0 oy
(390 puan) tarafından
Benim eşim de aynı hatta alt komşum bana sey der eşinin gittiğini bilirim der :) :) 
0 oy
(250 puan) tarafından

Benim eşim ben sık dersem sıkar sıkma dersem sıkmaz :D o ne öyle abartı işemi gidiyor karıya kizami 

İlgili bir soru bulunamadı

381,178 soru

11,411,158 cevap

34,953 kullanıcı

...