0 oy
37 göst.
Diğer kategorisinde (346 puan) tarafından
Kizlar Dr önce ilaç vericem ardından yumurta çatlatma iğnesi dedi bu iğneden korkum var büyükmü kim atıyor iğneyi bizmi Drlarmi ? Birde nereye vuruluyor bu iğne bir sorum daha var bu şekilde hamile kalan oldumu aynı ay icerisinde

2 Cevaplar

0 oy
(574 puan) tarafından
Ben iki kere yaptım acısı yok eczaneden alıp hemşireye yaptırdım karın kısmına yapılıyor o iğneyle hamile kalmadım daha sonra çok şükür kendiliğinden oldu İnşaAllah size de nasip olur 
(346 puan) tarafından
Bir oğlum var iki yaş 2 aylık ama malesef korunmadigim haldede 1 yıldır kalamiyorum ilaçtan kaç gün sonra iğneyi vuruyor hemşireler ? İlaç la aynı gün mu
(574 puan) tarafından
Önce ilaç kullanıyorsun sonra doktor yumurtan yeteri kadar gelişmişse iğne veriyor zaten ilacı verince kaç gün sonra da geleceğini söylüyor. O zaman hiç stres yapmayın demek ki zamanı var çok şükür sonuçta çocuğunuz olmuş demek ki çok bir sıkıntı da yok zamana bırakın
-Reklam-
0 oy
(986 puan) tarafından
Ben iki kızımı da önce büyütme iğnesi sonra catlatma ignesiyle hamile kaldım canım

Seker iğnesi gibi adetin 2 yada 3. Günü vurulmaya başlıyorsun gobekten her gun yumurtanın belirli bi milime geldiğinde büyük ihtimal 14. Gün oluyor catlatma ignesi vuruyorsun yine gobekten o da şeker iğnesi gibi sonrasında da 36 saat sonra ilişkiye giriyorsun 3 gün ardı ardına 

Ardına gün aşırı ilişkiye giriyorsun o zaman tuttu tuttu 
(986 puan) tarafından
Kendin yapabilirsin canım her gün vuruluyorsun iki üç günde bir ultrasonla bakıyor doktor yumurta ne kadar büyümüş diye benim 14. Günde catlatma iğnesi vuruldum
Hemşireye acile gerek yok kendin evde vur göbeğinden ben kendim vuruyordum
(986 puan) tarafından
Yumurta buyuyene kadar günlük vuracaksin iğneyi ben 15 tane vuruldum sanırım günlük
(986 puan) tarafından
Her gün aynı saatte 1 tane
(346 puan) tarafından
Dr uzak şehir dışına gidicem udrasyonla baktiramam köy yerine gidicez çünkü bu durumda nolcak ki
(986 puan) tarafından
O zaman olmaz ki bilemezsin kac milim büyüdüğünü yeterince buyumezse catlatma ignesini vuramazsin
Ayrıca doktor iğnenin dozunu da ayarlaması lazım sürekli yani gitmezsen arada doktora hamile kalma sansin sıfır canım mecbur gitmen gerekiyor
Eger doktor iki üç günde bir gel demezse doktorda da sıkıntı var demek
Benim iki kızım da o şekilde oldu çünkü

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 86 göst.
26 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Karadeniz123 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 141 göst.

379,450 soru

11,358,703 cevap

34,833 kullanıcı

...