0 oy
1,244 göst.
Aile kategorisinde (696 puan) tarafından
Kizlar eşim uzakta calişyor gürüntulü aradı benimde elbisemin önü azicik açikti bağırıp çağırıp kapati bir daha bana yazma filan dedi bende üstmu değiştirdim dedim aradan 30 saat filan geçti özür mesajı filan attım  bana yazmış ****** git bir daha bana yazma bu konuda ne kadar hasas olduğumu biliyorsun dedi bunu kendin istedin filan demiş  kizlar bu durumda ne yapmam lazım 

35 Cevaplar

0 oy
(518 puan) tarafından
Çok saçma uzakda bide öyle gozukmenizde normal ha erkekle şu şekil algi yaratyo ben yokum hepmi öyle acba düşünceleri saçma sapan benim eşimde ilk nisanliydik çok kizkancti ama ben köyde oda yine yurt dışında İstanbul'da ama giyimine çok karismazdi ama çok sıkıydı diyordum kesin bu adam beni evden çıkartmaz diyordu kimseye güvenim yok büyük şehir falan vallh geldim 1 ayım dolamdi eşim yurt dışına giti 6 aylık süresi vardı hiçte birşey demedi evet  evde dar falan giyseydim kızardı bana derdi sen kendini bilrsin senle senin vicdanina ama birbirmizi çözdük karışmıyor artk bilyor ben nasl giyniyom bı yerde yankislikla boynum falan gözükse bak surann acilimis falan der ama yok ters tepkilermis yok cezaymis yok şu bu diyor ben senin üslubunu giymini bildgim için nerde nasl giynecegini bilirsin ve eşim yurt disndaydi hepde konsrduk görüntülü saçım başımda açık oluyordu oda müsait olunca konusrdu zaten bı erkek çok sıktımi kadında indina zitlasiyor gerek yok fazlasida zarar ya ben olsam hicde msj atmam madem uzaktasın konuşmak istyon bende eşinim yani her daka sen ariycan kukla gibi hazırda düzenli olcak değilim ev hali yani sokta o şekil konusmamissin evin içindesin bence ustelme kendisi döner çok yüz verince kendilerini haklı sanıyorlar o uzakda o dusunnsun madem öyle huyu var bırakıp gitmesin gidyorsanda bazı seyelrde sıkımcan zaten tek insan zor dayanyor gurbettelik bide böyle muameleler
(696 puan) tarafından
Ay vala artık kafayı yiyecem nasıl davranacağımi bilmiyorum
(518 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Doğru valla şunu yapsam ne der ne şekil davransam artk ama eniysi sal gitsin o yalvarsin boşver geçen kaynam yüzümde tartıştık kendimi savundum dile getirdim iykide konstum konusmadikca annem haklı falan diyordu baktı üzlluyom gene aadi kapattı hiç yüz vermedim fark eti sonra msj atmş özür dilerm seni kırmak istmek değildi amacım annem sormuş bende aradım seni falan sonra ardı keyfisiz konuştum baktm armis özür diliyo gece uyumuşum gelmiş 1de işten baktm benle ilgileniyor seni kırdım falan bide hamileyim ya bebek etkilenmisse falsn sonra diyor gerek yokmuş ailemi üzmeye baskalri içinde analdim tek daynagim eşim doğacak kzm tam dedim annenle sana karşmiyorum ki konuş git gel ki gitmiyor yoğun çalışıyor ee kaynamda ben öğretyom sanki konuşma die bide haksız yere bana laf demeleri kocamda onu hakkı yaptı o zoruma giti ama konusmayinca hep nasılsa anne haklı olur kaynda demek ben dogurlari diyom havaları iykide konuştum vallh konusmdikca dedim bende dert olcagina onla annesine dert olsun biraz bazı seyelri esmin hatri için ses etmiyordum eşimde Allah için sever değer veriri bana bi yanda annedir ne desin saygsilik etmek istemyom diyo ama kadininda beni olmadık yerde hakaret etmesinde göz yumcak degildim ve sonra baktı bazı şeyelride ustelememek lazm dedi demeki çok kirlmssin sen böyle degildin ha dedim kaç aydır beni dinlemiş olsaydın zaten kavga etmezdik mesle annendir buyktur o ne dese annedir diyordun ama benide dinlesen sen zaten dedim böyle olmazmiş
-Reklam-
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Eşin narsist davranışı normal değil . Çoğu yorumda yazılmış zaten seni aldatıyor vicdanını da böyle rahatlatıyor haberin olsun . Sanki sen hatalıymışsın gibi lanse ediyor ki yaptığında haklı olsun . Sana hitap şekli davranışı söylediği sözler sana saygı duymadığını sevmediğini gösteriyor. Bence sende bunların farkındasın . Benim asıl merak ettiğim şey neden bu durumu çekiyorsun ?
(696 puan) tarafından
Peki sence bu durumda nasıl davrananmam lazim nasıl beni aldatigini ispatlarim ve ne yapmaliyim
(1,186 puan) tarafından
Ben olsam uğraşmam kafamı bunlarla meşgul etmem engelledi madem uzakta çalışıyormuş zaten evimde aynı düzen kalır boşanma davası açarım . Ömür geçer mi böyle canına yazık
0 oy
(806 puan) tarafından
Yuh bu ne kız evdesin sonuçta ben yazın evin içinde atletle gezerim kim görüyor ki bahane arıyor bnce
(696 puan) tarafından
Kız beni engelledi bide
(806 puan) tarafından
Aldatma falan olmasın mı engelleyip konuşmak için aklıma bu geldi valla yoksa çok aşırı derecede saçma bişey ya
(696 puan) tarafından
Aldatiyorsa da ben görmüyorum ama Allah görüyor öyle bir şey varsa Allah bildiği gibi yapsın onu
(806 puan) tarafından
Vanlı misiniz canim
(696 puan) tarafından
Evet vanliyim
0 oy
(7,432 puan) tarafından
evin icinde teksem eşim karışmaz bana nasıl giyindiğime 
(7,432 puan) tarafından
kavga etcek bahane bulmuş hic özür dileme evin icindeyim dışarda olsam neyse kapalıyım dikat ederim
(696 puan) tarafından
Kız özür filan da diledim beni engelledi
(7,432 puan) tarafından
engelesin başka bişeye kızmıştır senden cıkardı hıncını
(696 puan) tarafından
Vala artık kendi bilir
(7,432 puan) tarafından
eşimde askerdeyken annemgile antalya ya gitmiştim kızmıştı kaldım bide cünkü orda hic özür dilemedim naparsan yap evde tıkalımı kalcem sen askerdesin diye dedim tirip atmaya devam ediyodu arayıp arayıp durmuştu gecen sene köye gitim evdeydi git dedi alıştı sonradan ama aşırı cok aramıştı
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Hiç bişey yamicaksin. Biseyler yapa yapa bu erkeklerin g..t.. n kaldiriyosunuz.. onlar sizin pesinizden koşacak siz onlarin değil 
(696 puan) tarafından
Kız vala beni engelledi gitti ama artık hayırdır yani bana bu kadar güvenmiyorsan boşarsin olur biter
(1,072 puan) tarafından
Sen çok kendini ifade etmeye çalışmış son bu ilişkide anladığım kadarıyla. Erkeklerde en ufak bir taviz görünce bütün ipler bende sanıyor malesef
0 oy
(32 puan) tarafından
Erkek  kardeşim de öyle ya eşi hep idare ediyor erkek doktora gitmesine izin vermez kafasını pencereden bile çkartamasna izin vermiyor bir görse kafasını çkarmş yada saçı biraz dışarda kalmş dövuyor malesef dedem dayım gelmş kadını dövüyor nasl içeri gtmişsin çay vermşsn babam yok muydu filan diyo çok saçma insanlar var ne yazkki
(696 puan) tarafından
Benimkide  erkek doktora izin vermez filan ama gerçekten insanın artık dayanma gücü kalmıyor insan ya sabır çektikce daha beter oluyor yengene de çok üzüldum ya
0 oy
(2,919 puan) tarafından
Maalesef eşin seni sevmiyo 
(696 puan) tarafından
Nereden anladin dieyecemde işte bütün davranişlari onu gösteriyor
0 oy
(1,047 puan) tarafından
Bence bahane arıyormuş tuzu biberi olmuş o da 

Arama valla hiçte kaldirma bi tarafını sanki sevgilisiniz bi daha arama yazma ne demek yaa
(696 puan) tarafından
Vala beni engelledi giti bende aramam daha
0 oy
(640 puan) tarafından
Benm anlamadığım kocan sonuçta o görüyor kim görecek ki uzatmiş konuyu
0 oy
(1,047 puan) tarafından
Bence senin eşin normal değil.kafasinda var cidden bak ne saçma salakça şeyler söylüyor istiyor
0 oy
(257 puan) tarafından
Kız anlasana bilerek sana suçun varmış gibi davranıp engelliyor o işini rahat rahat yapsın bide ozurdiliyorsun gotunu kaldırıyorum çocuk yoksa şimdiden tavrını koy
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Biliyormusun yazdıklarını okudukça eşinin sana karşı tavrının başka kadınlardan dolayı oldugu aklıma geldi ve bence seni aldatıyor çünkü böyle düşünsene bir erkek sonuçta senin helalin ve senden uzak bence en çok seni arzulaması lazım kendisi istemesi lazım bu sana karşı bir bahane ve kesinlikle arama konuşma gerekirse sen engelle ne deemek istiyorsun de ayıp ya 
0 oy
tarafından
Senin eşin manyk başka açıklaması yok evin içinde nasıl gezecen ki ben yazın şort atlet geziyorum evde ne saçma ya Allah sana sabır versin bacıım
(696 puan) tarafından
Valahide bilahide çok yoruldum ya artık ölmek istiryom
0 oy
(7,073 puan) tarafından
Canim bazi erkeklerin bazı takintilari vardır hoş görmek idarecetmem gerekir önünün açılmasından hoslanmiyosa neden dikkat etmiyorsun 
(696 puan) tarafından
Ama o kadarda açik degildi
0 oy
(354 puan) tarafından
Senin eşin manyak kusura bakma da canım benim ki olsa hoşuna gider değişik bir tip evdesin yani nolacak sen aradın diye açtım derim adam şaşırır gerçi bende öyle cilve falan yok ama hoşuna gider eşin hiç normal değil canım ya o adamı bir kere bırak gözü korksun belki düzelir baktın aynı bırak ömrüne yazık 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 2,941 göst.
0 oy
24 cevap 723 göst.
26 Aralık 2021 Aile kategorisinde Kayrmm (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 776 göst.
6 Haziran 2021 Aile kategorisinde Canssu (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,856 göst.
12 Eylül 2020 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu