0 oy
1,228 göst.
Aile kategorisinde (664 puan) tarafından
Kizlar eşim uzakta calişyor gürüntulü aradı benimde elbisemin önü azicik açikti bağırıp çağırıp kapati bir daha bana yazma filan dedi bende üstmu değiştirdim dedim aradan 30 saat filan geçti özür mesajı filan attım  bana yazmış ****** git bir daha bana yazma bu konuda ne kadar hasas olduğumu biliyorsun dedi bunu kendin istedin filan demiş  kizlar bu durumda ne yapmam lazım 

35 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ben senin eşinin yaptığı herşeye rağmen onunla olmak zorunda kalmana çok üzülüyorum. 
(664 puan) tarafından
Yok canım çocuk Allah korusun çocugu filan vala oda şanşini çok zorluyor hadi bakalım ben sesizligimi korudukca o beni bastırıyor  ama yeter artık herşeyde bir yere kadar
tarafından
Ben acık sacık gıyındıgımde eşimi sınır edecek tek şey perdelerin kıyısının köşesının acık kalmıs olması olabilir :D yavrum iyisin hoşsun da şuralara baksana ya dıye dıye kapatır acık yeri :D esın kıskanc paranoya manyağa baglamıs kesinlikle kendını koru her anlamda sesını kısmasına ızın vermeyi bastır
(664 puan) tarafından
Offf of artık ne yapacağım nasıl yapacağım hiç bilmiyorum artık o beni delirti
(7,881 puan) tarafından
Zaten 2 tane çocuğun varmış yavrum bide üçüncü olmasın yazık günah
(664 puan) tarafından
Asla canım  çocuk getirmem artık  tekara hormonulu spiral taktırdım dün
-Reklam-
+1 oy
(3,333 puan) tarafından
Engeli basman lazım bu ne ya hergun böyle post goruyoruz. Kimi şali kaymis boynu gozukmus kocasi eve kapatmış terbiye veriyor. Kimi boyle. Cocuk degiliz ki ya ne bu taviz. Sana gostermek istedim hayatim diyeydin sende. 

Kimle ne halt yiyecekse bahanesini de hazirlamis oldun.
(664 puan) tarafından
Kız vala o kadar da kısa degildi üstunede uzun kırka giymiştim
(3,333 puan) tarafından
Yorumda gördüm. Evin içinde dikkat edecegim bi sey yok. Sen ne halt yiyonda bahsne mi buluyon kendine diye saldiracan ki benim burnuma kitu kokular geliyo
(664 puan) tarafından
Vala ben uzun bir mesaj attım artık beni engeller kesin ne yaparsa yapsın artık ya okula çocuğumu getirene kadar yüz tane rapor vermek zorundayım
(3,333 puan) tarafından
Ne yasıyoruz ya. Neyin raporunu veriyosun ki. Bi sey oldu da güveni mi kırıldı kocaninda bu baski niye
(664 puan) tarafından
Yok canım benim yaptığım bir şey yok vala beni engelledi bile
+1 oy
(82 puan) tarafından
Ay bu ne be sen cariyesi misin hayırdır? İnsanlık hali düzgünce uyarırsın olur biter.Bence başka birşeyi bahane etmiş.
+1 oy
(951 puan) tarafından
Sanki başkasıyla mı konuştun kocanla konuştun kocanda saçmalamış yani sanki kim görüyor ondan başka boşa özür mesajı atmışsın bu erkeklerin totosunu kaldırmayı bırakın 
tarafından
Valla ben özür dilemiyorum haklı olduğumda o özür diler genelde bune onlar kalbimizi kıracak biz özür dilicez nerde değerimiz
(664 puan) tarafından
Vala ben özür filanda diledim bir daha mesaj attım işte bana niye guvenmiyorsun filan dilek beni engellemiş
tarafından
Kaybetme korkusu yok o duyguyu yaşatmamışsin o sana yaşatıyor tam tersi . eşin ergence davranıyor engellemek ne ya
(664 puan) tarafından
Aynen zaten ben bunu kendime yapıyorum ben tepkimi koymuyorum o yüz den böyle davranıyor sizce bundan sonra nasıl davranayim ne tepki vereyim
0 oy
(1,353 puan) tarafından

Anam benimkide dekolteli giyinmedim diye küser :D gurbette çalışıyordu evde yalnızken kızardı 

(1,353 puan) tarafından
Gltn inan orijinalinden daha iyi hiç sorun yok özel günde olsa diğer günde olsa aynı
(473 puan) tarafından
Çok iyiymiş canım 2.ye hamileyim doğsun emme süresi geçsin bende düşünüyorum yaptırmayı. Ama ileride tekrar hamile kalırsam bebeğim yapılı memeden emebilecek mi acaba ? Bu konuyu biliyor musun
(1,353 puan) tarafından
Evet emebiliyor hiç bir sıkıntısı yok
(9,504 puan) tarafından
Emzirme döneminde memeler deforme oluyor zaten normalde de sarkma oluyor çoğu insanda çocuk düşünüyorsan sonra yaptır bence
(473 puan) tarafından
4e kadar düşünüyorum çocuk . İlk ikisi arka arkaya olacak Allah izin verirse araya bi 5 6 yıl koyduktan sonra da inşallah 3 ve 4. yü arka arkaya düşünürüm.
Aslında 2. çocuktan sonra yaptırmayı düşünüyordum.  5 6 yıl güzel olur . Sonra deforme olursa yine yaptırırım diyordum
0 oy
(165 puan) tarafından
Tamam da ne alaka önün açık diye böyle tepki vermesi aşırı saçma sen millete mi açmışsın ki helalin görüyor çok aşırı saçma geldi bana canım aranızdaki mevzuyu bilmiyorum ama
(664 puan) tarafından
Kız yemin ederim o kadar kısa değil bisiklet ya ve üstunede fermuarlı uzun hırka vardi
0 oy
(901 puan) tarafından
Benimki olsa benimkide kızar canım keşke dikkat etseydin biraz 
(664 puan) tarafından
İşte ya ne yapmam lazım
(260 puan) tarafından
@Anneeeeee Kocası ile konuşmuş insan kocası ile konuşurken kıyafetine neden dikkat etsin.
0 oy
(29 puan) tarafından
Evde yanlız iken mi kızdı yoksa disardamiydiniz onu tam anlayamadım eğer evde iseniz kızacak birşey olduğunu düşünmüyorum  sevinmesi lazım ama :) herkesin huyu farklı  yada onu dinlemedini düşündü için kızmış olabilir sınırı geçince düzelir 
(664 puan) tarafından
Evet evde yanlızım  ama öyle bir dekolte filan değil bisiklet yaka işte  ama
(915 puan) tarafından
Dışarda olsa anlarım ama evde neden kızıyor!!???
0 oy
(119,156 puan) tarafından
aman yaa ne kaprisli kocan varmis kiz bu ne  boyle
(664 puan) tarafından
Vala ömrümu yedi
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Bilemedim.ne yazsam yaşam şekilleri  evlilik yasantilari o kadar farklı kendime göre yorum yapayım dedim size aykırı olacak neyse susuyum yorumlari okuyayım bari
0 oy
(1,574 puan) tarafından
Evin içindesin kimse yok ve kızıyor normal değil kızdığı halde kalsın ne özürü evindede rahat edemeyeceksen nerde edecekmisin ki 
(664 puan) tarafından
Kız vala kadar da kısa değil vala ben özür filanda diledim bana diyor ****** git bana yazma birdaha bunu kendin istedin
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Uzgunum ama ruh hastaligi. Evin icinde kim gorucek seni.
(664 puan) tarafından
Vala bende uzun bir mesaj attım muhtemelen beni engeliyecek birazdan
0 oy
(201 puan) tarafından
Anlamadınmı adam senle konuşmamak icin bahane bulmuş :d açıklı bahane canım bak konusmuyor seminle amacıda buydu 
(1,133 puan) tarafından
Tamam işte kendi aradı bu bahaneyi buldu maalesef.
(664 puan) tarafından
Şimdide engeledi beni ne yapayım sizce bundan sonra nasıl hareket edeyim
tarafından
Üstüne düşme bir yerleri kalkmış belli umursama yazma arasada cevap verme
(664 puan) tarafından
Yok zaten o artık beni aramazsa bende aramiyacam artık boşverecem
tarafından
Kız sen bunu çok takıyorsun ondan böyle şimdi bende onu çok takardim sürekli onu şimdi biraz kendimi geri çektim o bu sefer üstüme düşüyor
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Acaba seni öyle görünce etkilendiği için mi kızdı ki çok yanlış öyle yapması

Seninde ondan özür dilemek yanlış

Çünkü özür dilenecek birşey yapmamissin
(664 puan) tarafından
Kız o kadar da açik değil etkilenecek kadar açik filan değil yemin ederim
(16,489 puan) tarafından
Ee neden kızdı o zmn
(664 puan) tarafından
Neymiş onun hassas noktasiymiş  beni engelledi zaten
(16,489 puan) tarafından
Pifff çokta fifi:)
Boşver sende arama yazma
(664 puan) tarafından
Zaten enggeledi beni
0 oy
(601 puan) tarafından
Bence çok gereksiz bı tartışma,benimde eşim dışarda çalışıyor gürültülü arar tişört le açarım , tesettürlüyum ama  evin içinde  normal tişört pijama giyerim ,eşim zaten bilir .
(664 puan) tarafından
Vala bunun neden böyle yaptığını  anlamadım ya
0 oy
tarafından
Eşim 1 yıldır  ayriiyim  kapimi  calacak  tek bir akrabam yok esimin  hiç böyle gereksz  kizkanclgi  olms  kaldki  onla konusurken  istedgm  yerimi acarim 
0 oy
(44 puan) tarafından
İnsanın en rahat olduğu yer evi ne yapman gerekiyodu yaa töbe töbee
(664 puan) tarafından
Sanki öyle dişari cikmişim
0 oy
(226 puan) tarafından
Benim eşim evin içinde kızmaz ama balkona falan öyle çıkmama çok karışır zaten bende öyle çıkmam balkona tesettürlüyüm eşin baya abartmış bence çokta üstüne düşme 
(664 puan) tarafından
Vala adam beni engeledi zaten  ben elimden geleni yaptım artık kendisi bilir
0 oy
(7,881 puan) tarafından
Evin içinde demişsin ama çok garip geldi bana evim içinde kizmasi
(7,881 puan) tarafından
Kaç yıllık evlisiniz siz
(664 puan) tarafından
9 yılik evliyiz 23 yaşindayim 7 ve 3 yaşinda çocuklarim var
(7,881 puan) tarafından
23 yaş mi kız daha kucukmussun kaç yaşında evlendin
(664 puan) tarafından
15 yaşında evlednim
(7,881 puan) tarafından
15 yaş mi kız daha çocukmussunya, niye okadar acele ettin evlilik için bide eşinle olmus 9 yıl sana halamı güvenmiyor çok garip
0 oy
(1,133 puan) tarafından
Biriyla haltlar karıştıracaktı bahane buldu.Hem evin içinde istersen çıplak gez .Ona ne oluyormuş?
(664 puan) tarafından
Vala beni engeledi de artık kendisi bilir

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 2,938 göst.
0 oy
24 cevap 720 göst.
26 Aralık 2021 Aile kategorisinde Kayrmm (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 747 göst.
6 Haziran 2021 Aile kategorisinde Canssu (2 puan) tarafından soruldu
0 oy