0 oy
117 göst.
Diğer kategorisinde (1,032 puan) tarafından
Ben almıyorum bı yakınım zamlı almış diğer yakınıma aynı para yatmış merak ettim neden biri zamlaniyor diğeri zamlanmiyor

3 Cevaplar

0 oy
(1,027 puan) tarafından
bilmiyorum ama arkadaşımın zamlanmis benim ayni deprem bölgesinde ama arkadasm
(1,032 puan) tarafından
Deprem bölgesinde değiliz canım neye göre artmış acaba bilemedim
(1,027 puan) tarafından
bende bilmiyorum ki piyango hesabı gitmiş
-Reklam-
0 oy
(759 puan) tarafından
Bu ay daha yatmadi bilemiyorum canım aile destek odemesimi zamlanmis acaba  
(1,032 puan) tarafından
Şubat ayının canım evet aile destek
0 oy
(2,702 puan) tarafından

Yardım kartını diyorsan eğer 1000 tl oldu 500 dü çok işimi görüyor genede hiç olmasa erzak alıyorum onunla biraz olsun beni rahatlatıyor 

(2,091 puan) tarafından
Nerden basvuruyoruz.
Ben ayriyim çocuğumla beraber baba evinde yaşıyoruz.
Şartları vs varmı eve gelip vs bakiyorlar mi
(2,702 puan) tarafından
En canım önce ibb yi arıyorsun onlar sana diyor işde eve bakmaya gelecekler sonra eğer baktıktan sonra uygun görülürse mesaj gelecek sana ardından bir takım evrak hazırlıyorsun daha sonra kaymakamlığa gidiyorsun ordan evraklar eksikse sana yardım ediyor oradaki kişiler halledip gönderiyor eve seni onay mesajı gelirse kartını postaya veriyorlar içinde bir kaç bin oluyor yani bana öyle olmuştu o günü hiç unutamıyorum öyle mutlu olmuştum ki çok dardaydım birde ilaç gibi gelmişti gerçi halen öyle sonra o kart geldikten sonra otamatik olarak başvuru yapmadan bir takım yardımlar yatıyor hane yardımı gibi elektrik yardımı başvurusu yapmıştım sadece o da 2019 da bir kaç ay önce onaylanmış onun dışında evine Süt geliyor küçük bebeklerin varsa 1400 de yatıyor ben süte 1400 olana hane yardımına hiç başvuru yapmadım yatmış kendi otamatik inşallah sanada çıkar arkasını bırakma ben birde fırından askıda ekmek alıyorum kaç tane olursa onu gidip kendin diyeceksin durumum iyi değil askıda ekmek varmı diye onlar sana yardımcı olur
(2,091 puan) tarafından
Anladım cnm ne gibi evraklar banka hesabı vs ilgili mi bide evde neye bakıyorlar
(2,702 puan) tarafından
Yani öyle benim eşyalara bakan eden olmadı zaten tv dolap bulaşık makinesi vardı eve mutfağa baktı hepsi o kadar evrak için şimdi tam net hatırladım da galiba herşeyi istiyorlar

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 209 göst.
7 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 164 göst.
25 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,032 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 100 göst.
8 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 237 göst.