0 oy
164 göst.
Diğer kategorisinde (14 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Merhaba arkadaşlar benim ilk gebeliğim 3 aylik hamileyken kalp durması oldu 6 ay sonra tekrar hamile kaldım( bi oğlum oldu rabbim hayırlı ömürler nasıl etsin bütün evlatlarımıza) 

Oğlum 2 yaşındayken korunurken hamile kaldım 2 aylıkken önünde kalbi durdu oğlum 3 yaşındayken tekrar istemeden yani korurken hamile kaldım 2 buçuk aylıkken onunda kalbi durdu  bende araştırılması için ankarada yaşıyorum etlik şehir hastanesine gittim genetik araştırdı kan pıhtılaşma olabilir dedi ama net bisey demedi kan pıhtılaşma olabilir dedi 

Kusura bakmayın uzattım sorum şu ki oğlum 4 yaşında oglum şükür ki şimdi cocuk istiyorum korunmuyorum 10 gündür sanırım bana doktor planlı hamile kalman gerek demişti sizce doktora gitmeliyim hamile kalmadan kan pıhtılaşma iğnesi vuruyorlar mi tecrübesi olan yardimci olursa sevinirim hayırlı aksamlar

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Buraya sormak yerıne doktora gıdıp durumu anlatıp planlı bır sekıdle çocuk yapman gerekır zaten aynı durumu yaşamamak adına doktor demıs olmasa bıle yapman gereken bu zaten 
(14 puan) tarafından
Buraya sormamın nedeni hamile kalmadan kan pihtilasmasi iğnesi yapılıyor mu bunu öğrenmek zatn gidecem  inşallah teşekkür ederim
tarafından
Tatlım iğne yapılmaz başka birşey yapılır yanı kolay birşey değl yaşadıgın Allah tekrarından korusun psikolojik olarak sana çok zor en başta Allah doğru zamanda hayırlı sağlıklı evlat nasip etsın canım
(14 puan) tarafından
İnşallah Allah razı olsin rabbim herkes8n kalbine göre versin ben randevu alıp gideyim bi bakalım hayırlısı
-Reklam-
0 oy
(566 puan) tarafından
Kan pıhtılaşması için kan sulandırıcı veriyolar hamile kalınca belli bir aydan sonra göbekten iğne vuruyorlar diye biliyorum
(14 puan) tarafından
Hamile kalmadan vurmuyor lar ozaman herhalde teşekkür ederim
0 oy
(287 puan) tarafından
2 boş bir düşüğüm var genetik olarak kan pıhtılaşması olduğunu öğrendik doktorum hamile kaldığında kan sulandırıcı kullanmaya başlaman lazım dedi şükür yaradanıma 5 haftalık hamileyim ve dün kan sulandırıcı iğneme başladım hamileliğin sonuna yakın sonlandırılıcak rabbim nasip etsin inşallah kucağımıza almayı ve kesinlikle hamilelik düşğnmeden önce bi doktora görün derim
(14 puan) tarafından
Allah razı olsun sizden simdi randevu aldım yardın Allah nasip ederse gideceğim doktora 10 gündür korunmuyorim istiyorum bakalım rabbim herkesin kalbine göre versin inşallah
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Benimde kayıplarım sonrası araştırma yapıldı kan pıhtılaşmasi çıktı bu sebeplerden kalbi duruyor dendi şimdi şöyle hamile.kalir kalmaz herhangi bir kadın doğum doktoruna gidip kan pıhtılaşmasi olduğunu söylüyorsun evrakları da götür kan sulandırıcı iğne haplar var kullanarak sağlıklı bir gebelik elde ediliyor canım kızım doğdu çık şükür iki yasiina girecek 
(1,559 puan) tarafından
Bu arada kan pıhtılaşma iğnesi dediğin iğneyi hamile.kaldiktan sonra her gün saati saatine vurmak gerekiyor
(14 puan) tarafından
Rabbim çocuğunuzu size bağışlasın Allah razı olsin bilgilendirdnz için bugün randevu aldım gidecem nasip olursa bakalım hayırlısı çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 64 göst.
11 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde EbruColak (1,238 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 125 göst.
16 Nisan 2024 Aile kategorisinde Hirammm (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 568 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 342 göst.