0 oy
228 göst.
Diğer kategorisinde (170 puan) tarafından
Babaları çocuklarını görmeye ne sıklıkta gelirler. Anneyi bosayinca çocukları da mı boşuyor bu erkekler

7 Cevaplar

+1 oy
(5,980 puan) tarafından
bazıları boşuyor galiba, ablam ayrıldı. daha bebekti yeğenim. 5-6 yaşlarında senede 1 defa 2-3 saatliğine görmeye başladı. şimdi yeğenim 16 yaşında, arada telefonla görüşüyorlar ama yüz yüze senede 1 falan. öyle baba gibi  babalık hiç yapmadı. babaannesi de şey diyormuş 18 inde gel bizde köyde yaşayan. hazır büyümüş çocuğa konup iş yaptıracak hasbam
(170 puan) tarafından
O babaannelerin çenesi kapansın inşallah bunca yıl nerdeymis. Ay vallaha ağzımı bozdum.  Çocuk uzurlerinde hiçbir hakka sahip değiller birde hala yorum yapıyorlar. Allah ablanın yardımcı olsun tek başına çocuk büyütmek çok zor
-Reklam-
0 oy
(494 puan) tarafından
15 günde bir cumartesi sabahı saat 10 da götürüyor pazar akşamı 6 ya kadar mahkeme kararıyla görüyor Aynen çocuktan boşanmış bence bu adi çocuğa hiçbir katkısı olmadı nafaka bağlanana kadar nafakada çok az zaten 
(170 puan) tarafından
Canım çocuğun yaşı kaç. Yanlış anlamazsan birşey soracağım çocuklar yatılı kalınca üzülüyor musun yoksa oda babası azıcık oda ilgilensin diyor musun? Yani çocuklar gidince sende biraz dinleniyor musun
(494 puan) tarafından
Oğlum 3 yaşına girecek Mayıs'ta 2 senedir ayrıyız boşanma kararı aldığımızda oğlum 1 yaşındaydı yani 1 yaşından bu yana gidip geliyor ilkte saat 10 dan akşam 6 ya kadar kalıyordu yani yatılı değildi sonra bunlar talep etmişler çocuğu görme günü daha fazla olsun diye hakimde 2 gün yatılı ya çıkarmış ilkte çok şaşırdım çünkü çevremde boşanma davası olanlar bu yaşta çocuğu yatılı kalmıyor demekki hakimden hâkime değişiyor ilk zamanlarda çok Zor oluyordu ama şimdi biraz alıştım çünkü oğlum aşırı derecede yaramaz 1 günlük dinleniyorum o babalık görevini kesinlikle yapmıyor ama bunu biliyorum çocuğuma hiçbir katkısı Yok
0 oy
(2,986 puan) tarafından
Uzunca bi süre hiç arayıp sormadı 2 senedir de ayda 1 kere alıyordu şimdi kızım gitmek isterse arıyor gelip alıyor o kadar artık çocuk istemiyor
(170 puan) tarafından
Ben de bir tek benim çocukların babası görmeye gelmiyor diye üzülüyordum. 8aydir çocukları görmek şöyle dursun aramadılar bile
(2,986 puan) tarafından
Yok bacım sonra düşüyorlar üstüne çocuğun sonrada cocuk istemiyor
0 oy
tarafından
Ayda iki dfaydi bir gün kalıyordu kararı ihlal ettiği için ayda bire düştü vekalma hakkı yok
tarafından
Amin cnm
(170 puan) tarafından
Canım yeni gördüm mesajları da şey yazmışsın görüş gününde gitmek zorunlu değil demişsin ne demek oluyor. Mesela ben istersem görüş gününde çocukları göstermeye bilir miyim
tarafından
Ewet cnm ama mahkemeye verirlerse yada icrayla gelirlerse çocuk kendi gitmek istemiyo de ben gondermiyom dedin mi suçlu duruma düşersin çocuklar kaç yaşında buyuklerse uyar gitmesinler istemiyos görüşmek bagiryo cagiryo desinler
(170 puan) tarafından
Birisi 3digeri 2
tarafından
Daha bilmezler cnm buyuse rahat ederdin mesela gitmek istemicekler bu sefer verecekler mahkemeye pedegog konuscak alıp götürecekler sabredin öyle kalmicak evlatlarıniz buyucekler sadce sabır ben büyüttüm atlattım o durumu darısı başınıza İnşallah ❤️
0 oy
(170 puan) tarafından
Post yukarı...
0 oy
(3,700 puan) tarafından
13 yaşında neredeyse 4 yıldır hiç görmüyor. Kızım asla kabul etmiyor onu. 
tarafından
Pislik babalar la zaten gorusmesinler iyi yapiyo valla sen anasının kıymetini bilme sonra senlemi goruscek yok öle bı dava
(3,700 puan) tarafından
Babaanne dede de arayıp sorma yok.  Aman olmasın da nafaka da yok. Ben yavrumun her şeyiyle ilgilendim bu saatten sonra olmasın da görmesin de
tarafından
Helal olsun cnm ilglencen yapcak bişe yok evladın sonuçta senden başka kimi varki
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Bazen ayda bir bazen 15 günde bir gelip kapidaki parka götürüyor bir-iki saat.

Babalığimiz bu kadar.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 65 göst.
9 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Arzumm (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 270 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Isteoylesine (170 puan) tarafından soruldu
+1 oy
43 cevap 398 göst.
+1 oy
23 cevap 868 göst.