0 oy
91 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (49 puan) tarafından
2.5 yaşında çok sıçraması var.

7 Cevaplar

0 oy
(363 puan) tarafından
Sırt üstü yatırmayın 
(49 puan) tarafından
Aşırı dağınık yatan bir çocuk sağ tarafına yatirsam asla öyle kalmıyor ki sabaha kadar 50 çeşit şekle giriyor
(363 puan) tarafından
Genelde sırt üstü yatınca sicriyorlar
-Reklam-
0 oy
(1,110 puan) tarafından
Korkuyor.Gündüz yaşadığı olaylar, tv de gördükleri vs
(49 puan) tarafından
Ara sıra çok kızdırdgnda sesimi yükseltiyorm ondan mı dersiniz
(1,110 puan) tarafından
Olabilir bence.Bugün bi takip edin gece çocuklar çok çabuk etkileniyor böyle şeylerden
0 oy
(193 puan) tarafından
Canım bir su bardağa ayetel kursi yasinin iki satır başını iki satırda sonunu oku 1 fatiha 1 naz 1 Felak oku sonra elini suya koyup sıçrat yüzüne üç kere ve icir o suyu benim kızımda öyleydi ve her oluşundan bunu yapınca geciyo 
0 oy
(266 puan) tarafından
Benim yeğenimde 2 buçuk yaşında aynısını yaşıyodu depremden geldikleri zaman artırca psikologa götürdüler hala gidiyor çok iyi geldi gece sıçramaları gündüz yanlız kalma korkuları sürekli durduk yere korkuyorum diyip ağlamaları vardı geçti hepsi okula gittigini sanıyor gün sayıyo okula gidicem diye:)) isterseniz bu deneyin biz faydasını çok gördük sizdede işe yarayabilir
0 oy
(1,852 puan) tarafından
Telefon veriyorsanız ola bilir
0 oy
(4,959 puan) tarafından
Bnm oğlumda 1 yaşında gece sık sık ağlardi   bir ay içerisinde bende başının altına yaşın bıraktım Allah'ım sana emanet diye şuan biraz daha iyiyiz cnm sende dene istersen 
0 oy
(180 puan) tarafından
İnşirah .ayetel kürsi bide her yatırdığinda 11 Kureyş suresi oku bizimki geçti 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 372 göst.
0 oy
3 cevap 75 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde idilt (822 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 121 göst.
22 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,214 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu

379,377 soru

11,356,199 cevap

34,832 kullanıcı

...