0 oy
424 göst.
Aile kategorisinde (224 puan) tarafından

Asla ailemi seçmezdim hayatım daha güzel geçebilirdi sağlıklı olsunlar okey ama keşke benim ailem onlar olmasaydı da ben okumuş kültürlü saygılı mutlu bir ailenin evladı olsaydım:(

41 Cevaplar

0 oy
tarafından
Görüşmüyoruz biz 

Ama şu anki aklımla 8 sene öncesine gitmek isterdm
(224 puan) tarafından
Neden canım 8 sene öncesine gitmek isterdin
tarafından
Bilmem  derin yaralar var hayat herkze  nazik davranmiyor

Iyi geceler canim
-Reklam-
0 oy
(176 puan) tarafından
Keskee bende o ailenin bir evladı olmasaymisim ailemizi seçme hakkımız olabilseydi keskee
(224 puan) tarafından
Keşke canım keşke
0 oy
(10,025 puan) tarafından
Sonuma kadar annemi babami kardeslerimi secerdim. Allah bin kere razi olsun
(224 puan) tarafından
Allah başınızdan eksik etmesin
0 oy
(9,205 puan) tarafından
Aiilemi seçerdim hemde bin defa
(224 puan) tarafından
Allah başınızdan eksik etmesin
(9,205 puan) tarafından
Amin canım benim..
0 oy
(3,577 puan) tarafından
Hiç düşünmez yine ailemi seçerdim her zaman her an destekcilerim annem babam kardeşlerim iyi ki varlar Allah onların acısını göstermesin 
0 oy
(626 puan) tarafından
Tabiki tekrar ailemi seçerdim , çevreme bakıyorum kendimi öyle şanslı hissediyorum ki  başta annem olsun babam olsun o kadarki değer verdiler ki evlendim halada değer vermeye devam ediyorlar.sonra kardeşlerim , eşim çok değerli benim için,hele çocuklarim en değerlilerimdir , kizçelerim benim iyiki ailemden bir parça oldular. Allah a binlerce kez şükürler olsun:)
0 oy
(225 puan) tarafından
Çok yoksul bir aile büyüdüm babam asla çalismazdi hep annem çalışırdı birde üstüne dayak yerdi her akşam makarna mi yiyeceğiz diye.. Herşey içimde kaldı hiç oyuncağım hiç kendi kıyafetim olmadı okulda herkesin sınıftan çıkmasını beklerdim ki birilerinin beslenmesinden bişeyler yiyebilmek karnımı doyurmak için.. Karda kışta iki saat yolu yürüyerek giderdik okulu. Ailemi değil ama babamı değiştirmek isterdim. Çok özel bir annem var 5 kardeşiz hepimiz birbirimize o kadar düşkünuz ki yinede bu aileyi değiştirmek istemezdim babam hariç. O zaten hiç bizimle olmadi. 
(5,240 puan) tarafından
Üzdün beni:(
(225 puan) tarafından
Üzülme şimdi çok mutluyum:) 14 aylık bir Oğlum var ve dünyalar iyisi bir babası var. Yapamadığım giyemedigim ne kadar şey var ise ona yapıyorum bu beni mutlu ediyor :)
(5,240 puan) tarafından
Bak şimdi senin adına çok sevindim rabbim daim etsin ❤️
(225 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah senide Rabbim karşına hep iyi insanları çıkarsın insalllah‍♀️
(5,240 puan) tarafından
Amin cnm Allah sendende razı olsun cümlemizin ❤️
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Kimsenin ailesi mükemmel değildir daha doğrusu insan olarak biz mükemmel varlıklar değiliz önemli olan elinden geleni yapmaktır . Ben annem ve babamdan bu konuda razıyım . Hep benim için iyi olduklarını düşündükleri şeyleri yaptılar . Belki kararları yanlıştı ama niyetleri iyiydi . Her zaman arkamda dağ gibi durdukları için sonsuz minnettarım onlara . Allah bana da böyle anne olmayı eşime de böyle baba olmayı nasip etsin . 
0 oy
(5,603 puan) tarafından
CEVAZ veriyorum yine ailemi seçerdim Bi kaç kişi hariç :-)
(5,240 puan) tarafından
Nerelerdesin hafsa ❤️
(5,603 puan) tarafından
Eşimin kuzeninin düğünü var gelen giden çok yoğunum bu aralar o yüzden giremiyorum pek :-)
(5,240 puan) tarafından
Hayırlı olsun kuzum ❤️dikkat et kendine
(5,603 puan) tarafından
Allah razı olsun ☺️ yaaa ederim tabi ❤️❤️ sende dikkat et kendine değerlisin seviliyorsun ^_^
(5,240 puan) tarafından
Saol cnm benim sende seviliyorsun Allah'a emanet ❤️
0 oy
(1,304 puan) tarafından
Ailem her şeyim,iyikim ❤️
0 oy
(180 puan) tarafından

Babam aynı kişi olmasaydı yeterli. Ahhh annem kurban olduğum. Yine annemin kızı olmak isterdim ama babamın asla. Ne geldiyse onun yüzünden geldi başımıza. Birde abim var o da iyiki var yine gelsem abim ve annemi isterdim <3

0 oy
(975 puan) tarafından
Bende başka bi aile isterdim 
0 oy
(768 puan) tarafından
%100 kendi ailemi seçerdim Allah onlardan razı olsun ömürleri uzun olsun Rabbım başımdan eksik etmesin 
0 oy
(4,949 puan) tarafından
Aileme anne babama kurban olurum çok çok zor surecler ailece yaşadık maddi olsun abilerimin kaybı olsun herşey gelip geçici şimdi maddi olarak çok iyiyiz ama kaybınız var ve buna rağmen yine ailemi seçerdim
0 oy
tarafından
Bir daha dünyaya gelsem yşne aynı anne babanın cocugu olmak isterdim 
0 oy
(1,851 puan) tarafından
Dünyaya gelmeneyi isterdim
0 oy
(946 puan) tarafından

Okuyup okumamla alakası yok ki canım karakter meselesi ailen seni sevseydi değer verseydi gözüne gelmezdi hiç

Ben ise sonuna kadar ailemi seçerdim bizi çok seven fedakar bir annemiz var çok şükür kardeşlerimizle birbirimize çok düşkün olduk
Değiştirmek istediğim tek şey  babamın çok erken vefatı :'(

0 oy
(405 puan) tarafından
İyi ki onlar ama yaşantı şeklimiz ve yetistirlme şeklimiz daha farklı olabilirdi çocukluk tramvalari olduğu için şimdide mutlu olamıyoruz ve doğruları secemiyoruz şimdi daha bilincliler 
0 oy
(6,950 puan) tarafından
Aslında Galu bela günü hepimiz kendimiz seçtik ailelerimizi 
0 oy
(232 puan) tarafından
Baba evi olarak ailemi secerdim  ailemden razıyım lalahta razi olsun inslalah 

Eş ailesi olarakta eşimin ailesi ne kodar kötü olsalarda ben eşimden razıyım Allah'ta ondan razı olsun...

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 421 göst.
17 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Meryemmozer (236 puan) tarafından soruldu
+2 oy
16 cevap 296 göst.
27 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 245 göst.
1 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Hemsireanne (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 458 göst.