0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde (181 puan) tarafından
Kızlar evimize eşimin iş arkadaşları geldi. 2 saat falan oturdular .evli değilde 2 sevgili yaşları 35 filan neyse onlar ve eşim sigara içiyor neredeyse 1 saatten fazla 3cu mutfakta oturup sigara içtiler. Sizce normal mi ilk defa evimize geldiler. Eşime göre normal .

8 Cevaplar

0 oy
(5,184 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Bana göre birlikte oturulması baştan yanlış 

Birde ayrı yerde oturması daha da  yanlış 
Bilemiyorum artık herkesin kendi yaşamı :angel:
(181 puan) tarafından
Bence de yanlış bi yanda da ben sigara içmiyorum bebeğim var diye mutfağa geçtiler resmen odaya gelmek bilmediler.
(5,184 puan) tarafından
Sende rahatsız olmuşsun o yüzden rahat konuşuyorum
Devamı gelmemesi için normal olmadığını gözüne şok lütfen bidaha yapmasın bari
Bana çok yanlış geliyor bu tarz şeyler
(181 puan) tarafından
Banada yanlış geliyor .ama eşim anlamıyor kıskanma diyor .
(5,184 puan) tarafından
İşte zaten eşinde biter olay ona normal geliyormuş asla normal değil
Mesele kıskançlik değil sadece hoş değil uygun değil
(832 puan) tarafından
Adam sigara içmıyo olsa salonda sizinle otursa eşiniz normal mı karşılayacak size saygı duymak zorunda rahatsız oluyorsan bende olurdum ii
-Reklam-
+2 oy
(48,695 puan) tarafından
sogara icmeyenin evinde sigara zevkinden ödün vermeyenlere sinir oluyorum sen naptin onlari odada mi bekledin 
(48,695 puan) tarafından
benim esimde benim yanimda ve evde hic icmez gelen misafirleri de balkona cikariyoruz yaz kış ben icmiyorum mutfağım da isi ne sigara kokusunun mutfak daha kotu yiyecekler var oraya da cocuk giriyo odaya ds geliyo koku
(181 puan) tarafından
Baktım gelmiyorlar kızımı aldım yatak odasına gectim tv kapattim hatta işigida kapatacaktum anladinlar diye vazgectim kizima.sut verdim.onlar iceri geçti sonra eşim geldi anladı biraz bozulduğumu .
(407 puan) tarafından
Valla iyi yapmışsın:)))
(48,695 puan) tarafından
bu kiskanclik degil. gelen misafirin evin hanımına yaptigi saygisizliktir iki dakika icerler cok tiryaki icmeden duramiyosa hemen iceri gecerler yada sirayla giderler hadi onlar çift ictiler esinin ne isi vardi asil saygisizligi o yapmis seni yoksaymis resmen
(407 puan) tarafından
Kapı duvar yazmalı galiba sigara içilmez diye :))
0 oy
(416 puan) tarafından
Siz neden geçmediniz yanlarına
(181 puan) tarafından
1 yasinda kızım var .
(416 puan) tarafından
Sigara içilip yanınıza gelinmesi lazımdı hiç olmadı bayanın gelmesi lazımdı netice de evin sahibi sizsiniz ayıp olur düşüncesine girmesi gerekirdi
(181 puan) tarafından
Ewt canım bende öyle düşündüm ama gelmedi
0 oy
(407 puan) tarafından
Kızda ki rahatlık ne bilem yaa 
(181 puan) tarafından
İs arkadaşı ya belki ondandır
(407 puan) tarafından
Olsun ilk defa evine geliyor ne biliyim herkesin görüşü farklı doğrusu
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Bence normal ama sen de yanlarına gitseydin iyi olurdu ya da gelin içeri geçelim sohbete orda devam edelim diyebilirdin. Bir saat tek başına durman saçma olmuş
(181 puan) tarafından
Ewt zati bebegimden dolayı orda içtiler bide sohbet derken uzadı zati bu akşam hep konu iş konuşuldu çok sıkıcı
(3,097 puan) tarafından
Öyle de canım bence içeri davet etseydin iyi olurdu yani tek başına sen de sıkılmışsındır. Öyle olduğunda ben içeri çağırırım mesela
0 oy
(354 puan) tarafından
Ucude sigara içiyorsa normal yani sende gidip otursaydin ya da kadın beş dk da sigarayı içip yanına gelebilirdi bidaha çağırma eşine de şöyle rahatsız oluyorum diye olsun bitsin 
(181 puan) tarafından
Eşimin en yakin arkadaşı bize ilk defa geldiler .ya bide eşim bugün pat diye dedi geliyor.esime kızdım dedim niye önceden demiyorsun bana diyor ki niye arkadaşlarım gelemeyecek mi insanları sevmiyor sun bilmem ne bu konuda anlasamiyoruz
(354 puan) tarafından
Ben diyorum insan sevmiyorum bana haber ver önceden diye sende de insan sevmiyorum ben diye
Değişikler valla bı düşünürler bu insanlar müsait mi diye bazı insanlar çok tuhaf
(181 puan) tarafından
He wallla pat diye geldiler
0 oy
(2,828 puan) tarafından
Seni bebeğinle içeride bırakıp 1 saat sigara içmeleri yanlış ama bu durumu önce eşin uyarmalıydı gelenler düşünmediyse bile. Sigaralar bitince hadi içeri geçelim eşimi yalnız bırakmayalım demeliydi. Çocuk uyuyorduysa sen de yanlarına gidebilirdin ama.
(181 puan) tarafından
Eşimde hata çok.cocuk uyumuyordu canım

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 635 göst.
9 Mart 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 312 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 137 göst.
19 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu