0 oy
34 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,435 puan) tarafından
Anneler saç egzaması  ayak ağrısı yapar mi saçında egzama olan anneler sizde var mi

2 Cevaplar

0 oy
(3,435 puan) tarafından
Bilen yok mu
-Reklam-
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Yok ya saç ile ayağın alakası olmaz bence. Ha kuru luğa yatkınlık tan dolayi ayaklarım da kuruyor çatlak oluşuyor topuk ve tabanda hiç dışarı çıkmadığım halde, onlar büyürse topukta rahatsızlık hissi veriyor 
(1,084 puan) tarafından
İlk ciktigi sene çok çok vardı kepek gibi dökülürdü çok canımı sıkardı özel şampuan lar kullanıyorum vichy dercos yeşil. Su an yok yeni doğum yaptım hamile iken saçım çok yaglandi yağlanma karşıtı şampuan kullandım. Doğum yaptım hafif kuruluk başladı vıchye geçerim yine
(3,435 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Benim ilk vücudum kaşındı doktora  gittim birşey yok oldu şimdi saçım kaşınıyor  oda egzama dedi doktor  sonra saç egzaması  vücuda bulaşmaz  dedi doktor  o zaman vücudum  diye kaşınıyor  anlamadim heryerin kaşınıyor  yüz vajina kol bacak
(1,084 puan) tarafından
Benim sorunum hep bölgesel oldu. Ellerim ve ensem de var en çok ellerim de var deterjan kaynaklı illa dokunuyoruz kimyasallara. Olan yer zaten tahrişli kabuklu belli ellerim kaşınır ensem kaşınır ama başka bir yerim de kasinma da yok döküntü kızarıklıkta yok. Sizin başka bir vaka olabilir
(3,435 puan) tarafından
Vajina  kaşıntı oldu simdi de  ne olduysa kızım doğduktan sonra oldu saçım  döküldü  oda kaşındı egzama oldu  gitmediğim doktorlar kalmadı birşey yok  diyorlar  yoksa bu vücut neden kasimir
(1,084 puan) tarafından
Valla bende İstanbul da bir sürü doktora gittim Ne duyduysam gittim Bi kolsuz Agop kaldi duydum da gitmedim kalıcı çözüm yok. Ev işi yapmazsam iyiyim elimi toza beze deterjana değdirmezsem çok iyiyim o da mümkün değil maalesef

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 37 göst.
18 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umayyyy (3,435 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 119 göst.
3 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umayyyy (3,435 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
3 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Enise diken (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 54 göst.
26 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umayyyy (3,435 puan) tarafından soruldu

380,893 soru

11,403,872 cevap

34,942 kullanıcı

...