0 oy
202 göst.
Diğer kategorisinde (57 puan) tarafından
Kizlar annemin yastığının içinde büyü bulduk ve böyle çelik kolyenin içine koymuşlardı bizde annemle cekikclen açtık içini renkli iplerle bakır tele bağlanmıştı altın renginde mavi arapça yazılarla yazılmış bı kağıdin içine koymuşlardı bizde mecbur kırdık içini baktık bize bişey olurmu ya şuan soktayiz 

4 Cevaplar

+2 oy
(790 puan) tarafından
Akan dereye atın evi dahada arayın ve kimseye büyü bulduğunuzu söylemeyin yenisini yaptırır getirir evde nas felak ayetel kürsü okuyun  bakara suresini açın  evde çalsın yada siz sesli okuyun   11 er tane ayetel kürsü okuyun evin kapılsrına giriş çıkışlarına doğru içinize çekin üflemek büyücülere mahsustur denir allaha sığının allahın izniyle birşey olmaz eğer deniz kenarına yakınsanız denizede atabilirsiniz kağıdı sakın yakmayın
(57 puan) tarafından
Allah sorar hesabını canım bizimde hala ve yengem yapar açık açıkta söylerler hocalarinin olduğunu Allah bunlar gibi insanlardan hepimizi korusun
(790 puan) tarafından
Babannem çöp karıştırıp ped bakmaya bayılırdı annemin adet görüp görmediğini araştırırdı evli olduğunda hatta annem boşanma kararı aldığında demişki sen boşanamazsın uzun zamandır adet olmuyorsun hamilesin demiş meğer annem babamla arasında olan sorunlar yüzünden adetten kesilmiş annemde ben adetten kesildim oğlun yüzünden demiş  annemi babama dövdürtürdü  annem 21 yaşında boşandı babamdan boşandıktan sonra bahçede  asma kilitler muskalar bıçaklar makaslar buldular ben 2.5 yaşımdaydım boşandıklarında ama iyiki boşanmış babamın halen aklı annemde yine severek evlenmiş ve o kadından 4 çocuğu olmasına rağmen karısının yanında annene halen aşığım diyor üvey annem kocamla yaşıt 37 yaşında babamsa 50 yaşında
(57 puan) tarafından
Ayy  ne kadar şirret bı insanmış yasiyormu bari
(790 puan) tarafından
Valla dünyaya kazık çakmış halen yaşıyor depremde belki korkar ölür felan dedim yok  maşallahı var kötüye birşey olmaz derler ya o misal nırmalde ismim nuriye zamanında babannemle dedem bir karar almış 6 çoxupum var 6 tane nuriye 6 tane abdulkadir olacak demişler benden 5 tane daha var hatta babam diğer kıxlarının isminide nuriye koyacakmış babamda  üvey annem izin vermemiş bende evlenmeden çnce elifmelek istiyordum hatta sosyal medya hesaplarım hep elifmelek babam ismini değiştirirsen evlatlıktan reddederim diyor dedim şimdide edebilirsin geç değil
(57 puan) tarafından
Allah kurtarsın bacım kötüler elbet bigun yerini bulacak sen deki Allah'ım sana havale ettim sen bilirsin sen görürsün kim ne kadar dese bu duayı Allah onun ömrünü kısaltır mis bunu bı hadiste duydum
-Reklam-
0 oy
(405 puan) tarafından
O yastığının içine koymaya nerden fırsat bulmuş Allah'ım sen koru yaa 
(57 puan) tarafından
Valla bizde hiç.  Bilmiyoruz canım
(405 puan) tarafından
Benim de evlendiğim Zaman evimi dizdiklerin de bazanin altına koymuşlar iki üç sene sonra buldum annem çeyizime bebek yastığı döşek ve Yorgan yapmıştı o bebek yastığının içine koymuşlar oğlumun adı Hüseyin ve o muskanin üstünde h harfi vardı yani evlendiğimde çocuğumun olmadığına göre nasıl bişey anlamdım tesadüf mü acaba diye düşündüm Bir yere varamadım
(57 puan) tarafından
Olabilir canım bu insanlardan herşey beklenir
0 oy
(15,049 puan) tarafından
Allah sorsun hesabını. Vicdansizlar 
(57 puan) tarafından
Amin canım amin
0 oy
(604 puan) tarafından
Ay yok artık eve kimseyi almicaksın valla. bence hibe şey yapmadan bi hocaya danışın önce öyle atmakla bozulmayabiliyo bazı büyüler nasıl yok edilir ne byüüsüymüş bi ona göre yol yöntem gösterirler. 
(57 puan) tarafından
Bakacaz canım ya Allah bildiği gibi yapsın insalah Düğümlere ufleyenlerin şerrinden Sabahın rabbine siginiyoruz

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 29 göst.
15 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gamzeakarsu (978 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 180 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 240 göst.
11 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,587 puan) tarafından soruldu

378,454 soru

11,328,194 cevap

34,784 kullanıcı

...