0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (3,758 puan) tarafından
Bugünün hürmetine Yarabbi doğalı 13 gün oldu Yarabbim evine gelsin doyaa seveyim yavrumu .daha abisi hiç görmedi .Emzirmeye hastaneye gidiyorum şifa ver Allahım  ya şafiiiiii

8 Cevaplar

+1 oy
(3,002 puan) tarafından
Amin amin rabbim şifa versin 

“Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin tıbbi'l-kulûbi ve devâihâ ve âfiyeti'l-ebdâni ve şifâihâ ve nûri'l-ebsâri ve ziyâihâ ve alâ âlihî ve sahbihî ve sellim.”

Şifa salâvatı cânım namaz kılayım 7 kere okurum okunmuş 3 Yasin de veriyorum şifa Allâh'tan.
(3,758 puan) tarafından
Aminn cnm Allah razı olsun.Rabbim evin bereketi huzuru daim eylesin
(3,002 puan) tarafından
Amin amin Allâh sen den de senin sevdiklerinden de râzi olsun rabbim senin huzurunu da dâim kilsin ❤️
-Reklam-
0 oy
(303 puan) tarafından
29 gündür doğum yaptım 40 li duası kabul olur derler inşallah bu günün yüzü suyu hürmetine bebeğin sağlığına kavuşur sağ Salim kucağına alırsın evine giderdiniz inşallah o kapı önünde umutla sevinçle hüzünle bekleyen hiçbir kimsenin yüreğine ateş  düşürme yarabbim tüm bebeklere şifa nasip etsin inşallah benim kuzuma da şifa verir inşallah Allah'tan gelen herşeye çok şükür 
0 oy
(287 puan) tarafından
Rabbim sifa versin insallah 
0 oy
(1,802 puan) tarafından
Aminnnn .....
0 oy
(245 puan) tarafından
Allah sana sağlıkla bağışlasın yavrunu sağ salim kavuşursun inşallah Rabbim korktuğuna ugratmasin imtihanın kolay eylesin kuzunada güç kuvvet versin sağlıkla sihatla kavuşun inşallah 
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Yoğun bakimdami bebeğim rabbim şifa versin aynı duyguları bende yaşadım 
0 oy
(12,524 puan) tarafından
Amin çok amin 
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Amin Rabbim.sifa versin insallah butu. Hastalara 

İlgili sorular

+2 oy
13 cevap 138 göst.