0 oy
135 göst.
Diğer kategorisinde (37 puan) tarafından

Kızlar çok kötü düştüm az önce sağ kolum komple sıyrıldı birde özel bölgeme bank oturağın köşesi vurdu ağrıyo ve morardı biraz tam bacagimla o kısmın arası kanama falan yok ama bebeğim iyi midir korkuyorum akşam köye geldim köyde oldu eşim şehirde haberide yok

image

:(

5 Cevaplar

+1 oy
(4,092 puan) tarafından
Hiçbir şey olmaz. Vajinanla alakası yok onun durduğu yerin. Batikonla sil ya da sabunlu suyla güzelce yıka sıyrılan yerleri
(37 puan) tarafından
Öyle yaptım cnm sadece ağrım var o bölgede hafif kenarı morardı ne bilim korktum ya betona düştüm çok sert
-Reklam-
+1 oy
(6,825 puan) tarafından
Kendim olsam kesinlikle gider kontrol olurdum Dr a.ama burdan bişey olmaz diyenleri anlamadım hadi bı iki saat sonra kanama olursa bişey olursa 
(37 puan) tarafından
Teşekkürler bende sanırım riske atamicam hazırlanıyorum gidicem cnm yirmi dk da hastanede olurum
(6,825 puan) tarafından
Gerçekten merak ettim gittiniz umarım hastaneye sonuç nedir eğer gittiyseniz
(37 puan) tarafından
Bebek iyi cnm çok şükür morluklarim ve sıyrıklar için  krem verdi ağrılarıma zaten paroldan başkasıni kullanamıyorum verilmiş sadakamiz varmış  şükür bikac güne toparlarim inşallah sizede çok teşekkür ederim ilginiz için
0 oy
tarafından
Acile git bence geçmiş olsun
(37 puan) tarafından
Sağol cnm bi yarım saat yokluyorum kendimi bakalım inşallah bişey olmaz karnimda kasığımda ağrı yok sadece özel bölgede vurduğum yer acıyo kolum sızlıyo kanama yok şimdilik şükür
0 oy
(1,353 puan) tarafından
İhmal etme bende senin gibi düştüm kanama ağrı yok dedim ebe geldim 2 saat sonra aşırı kanamam oldu düşük riskim oldu 6 ay yattım hiç kalkmadan 
(37 puan) tarafından
Yaa çok geçmiş olsun. direk ağlayarak lavobaya koştum kanama varmı diye ama yok şimdilik eşimi de hemen telaşa sokmak istemedim bir saat falan beklim bakalım bişey olursa babam da götürür
0 oy
(512 puan) tarafından
Gecmis olsun bende hamileykenayagim kaydi fayansa dusmustum yan tarafima belim biraz agridi gecti kanama fln olmazsa bebegin hareketlerinde farklilik yoksa bise olmaz İnsAllahp
(37 puan) tarafından
Sağol cnm Şuan 17 haftalığım daha yeni yeni hissetmeye başlamıştım bilmiyorum anlayabilir miyim inşallah bı işaret verir
(223 puan) tarafından
Canım tatlı bişeyler yeyip biraz yat belki tepki verir ama agrın falan olursa yinede doktora git
(223 puan) tarafından
Bu arada çok geçmiş olsun
(37 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim sağolun

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 196 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 191 göst.
0 oy
7 cevap 560 göst.
15 Ekim 2019 Diğer kategorisinde ❤MUALLİME❤ (3,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 135 göst.
26 Ekim 2022 Diğer kategorisinde 1tirtil1cicekannesi (1,248 puan) tarafından soruldu

378,334 soru

11,323,907 cevap

34,775 kullanıcı

...