0 oy
230 göst.
Diğer kategorisinde (4,182 puan) tarafından
Kızlar bizim evimiz yıkıldı. Kurada çıktı ama Bı haber yok ne zamn  anahtar teslimi olacak bilen var mı çevresinde duyan? 1 ay oldu bekliyoruz 

5 Cevaplar

0 oy
(763 puan) tarafından
Bizim burayada yavaş yavaş anahtar veriyorlar ama daha elektrik su acmiyorlar herkez anahtarı alınca açacaklar

Bende kiraciydik ev yıkıldı ev sahibine ev çıktı biz şuan konteyner da kalıyoruz ne yapacağız bilmiyorum haberin var mıdır kiracılar için sizin orada duyuru fln 
(4,182 puan) tarafından
Orası neresi cnm? Kira yardımı aliyormusunuz? Sizler hak sahibi olamazsınız cnm kiracı iseniz bizim kendi evimiz yıkıldı acil yıkılacaktı o yüzden verdiler
(763 puan) tarafından
Kahramanmaraşin ilçesi canım ev sahibi değiliz konteyner da kalıyoruz kira yardımı almıyoruz yani
-Reklam-
0 oy
(4,182 puan) tarafından
Post yukarı 
0 oy
(18 puan) tarafından
Benim kayınbabamlara da çıktı ev  3 gün önce anahtar teslimini yaptılar ama henüz oturmaya izin verilmemiş içerideki eksikler çevre düzeni falan bitince oturmaya izin verilecekmiş onlarda bekliyorlar. 
(4,182 puan) tarafından
Evet bu taraflar gelısıyor üniversite çevresi dükkanlar acılıyor şehir bu tarafa doğru geliyor
(4,182 puan) tarafından
Evet güzel oldu Elbistani bilmen buraları fln hosuma gıttı. Bızde 11. Katta yakalandık depreme. Sımdı 1. kattayım oh adım atsan dısarı.. Bizim burda pek akraba yok 1 gorumcem var. Benımkıler İstanbul da esımın Elbistan da.. Yalnız sıkılıyorum bende
(18 puan) tarafından
Evet öyle oldu 5 Nisan hürriyet kuzey çevre yolu bomboştu yeni yapılan evler dükkanlar şimdi oralar bile ayrı bir çarşı gibi olmuş kuzey çevre yolu yapılırken orda araba kullanmasını öğretiyordu eşim ilk oturduğum ev çevre yolunun hemen altındaydı Ali adaların orda o zamanlar hiç sevmiyordum oraları şimdi oraları bile özlüyorum :))) gurbetlik zormuş gerçekten :(((
(4,182 puan) tarafından
Ahh marasta araba öğrenmek facia resmen yokuşlar yokmu arabalar çıkamıyor.. Bende öğrenmeye çalışıyorum ama burda zor. Bilenler bile kullanmıyor korkuyor
(18 puan) tarafından
Öyle gerçekten yokuşları yürürken de mahvediyor arabayla da bende zorla öğrendim arabayı bağırta bağırta :)))
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Bizde bekliyrouz hak sahipliği çıktı , evlerde baya ilerledi yapımda odmee anahtar daha kura da yok ortada bekliyoruz
(4,182 puan) tarafından
Bızde kurada cıktık evıde gördük tamamlanmış baya ama anahtar teslimi yok daha bekliyoruz oyle
(2,804 puan) tarafından
Orası daha hızlı demekki , burda daha binalar yapılıyor bnde kirada sobali evdeyim insalalh tamamlanır.bu sene
(4,182 puan) tarafından
Maras Elbistan canım burası baya yapılmış burada konutlar
(2,804 puan) tarafından
Malatya ilcedeyiz burda da baya yapıldı 550 konut olucakmis daha kura çekimi yapılmadı bekliyorz oylece
0 oy
(3,410 puan) tarafından
Canım bilmedigim için soruyorum bu evleri size ücretsiz mi verdiler yoksa aidatli mi rabbim birdaha yaşatmasın böyle bir afet
(4,182 puan) tarafından
Amin cnm. Yok 2 yıl sonra ödemeli cnm ücretli yani 20 yıl taksitle
(3,410 puan) tarafından
Aaa ama neden depremzedeler için para toplandı ozaman
(4,182 puan) tarafından
Bunun birçok nedeni var cnm kira yardımı yapıldı bazı ailelere esya yardımı bu tokiler in yapımı için para lazım.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 245 göst.
15 Şubat 2023 Aile kategorisinde Aa464646 (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 44 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 43 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 159 göst.