0 oy
116 göst.
Aile kategorisinde (49 puan) tarafından
Ah benim derttaslarm,, evimi ne kadar çok deseniz o kadar çok seviyordm. Ceyizim daha bekarkenden biriktirdklerm. 3 defa baba evine küs geldim kendim geri döndüm. Çok şans verdim ama her defasında ayak altı oldum. Çok fazla üzülüyorum ben bunu haketmedim diyorum 1 yıldır babamın evindeyim handolsun onlar bana destek ama çocuğumun ne günahı vardı ki anne babası ayrı olacak bir ömür. Çok üzücü bir durum onları annesini ablasını Allaha şikayet ediyorum hepsini. Geceleri dertler yüreğe vurur gözyaşı olarak çıkıyor bedenden çok acı çok ... Ne ailesi ne kendi bir gün gel barış şu bu demediler asla affetmycemmmmm

4 Cevaplar

0 oy
(1,930 puan) tarafından
Söyle düşün çocuğun mutsuz bi ailede büyüyeceğine babasız büyüsün daha iyi.. ailen yanında olduktan sonra hiçbir şeyi dert etme
(49 puan) tarafından
Babasız değil hatta babası istiyor velayeti. Ömür boyu bu şekilde süründürecek beni çocuğumu kullanacak hep
-Reklam-
0 oy
tarafından
:((( ayrılırken herkesin gerçek yüzünü görürüz zaten dua et baban yanında ailen kapıyı açmış iyi kötü bakılıyor en büyük sukrun çocuğun yanında artık boşver düşünme yorma kendini ..  :(
(49 puan) tarafından
Rabbim onları başımdan eksik etmesin ebeden onlardan razı olsun hep duamdalar karşı tarafi Allaha bıraktım
tarafından
Çocuğun kaç yaşında
(49 puan) tarafından
2 bucuj
tarafından
Allah yardımcın olsun hiç ayrılmaz siniz insallah
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Bunu imtihanı yaşamış biri olarak diyorum çok zor bir şey ve süreç :'(  rabbim imtihanınızı kolay kılsın rabbim kimsenin hakkını kimsede bırakmaz rabbim gönlünüze ferahlık versin 
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Düzelmeyecek adama ailesi gel dese ne olur canım benim boş ver başına bela olsalar daha mı iyi . Bak ben hep derim anne baba geçinemiyorsa ayrılık daha iyi ilerde evladın iyiki kavga gürültü içinde büyümedim diyecek . Hele o tarafın gerçek yüzünü gördükçe aklı ermeye başladıkça sana teşekkür edecek . İnan bana . Havadan farazi konuşmuyorum böyle bir durumda büyüyen arkadaşlarımın hep dedikleri şey bu . Ne güzel ailende arkanda kendine yeni bir hayat kur evladınla huzurla yaşa inşallah. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 415 göst.
26 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tuna-Tugra (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 267 göst.
28 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 55 göst.
18 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde muberrakt (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 216 göst.
21 Ekim 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,886 puan) tarafından soruldu

379,684 soru

11,365,682 cevap

34,845 kullanıcı

...