0 oy
66 göst.
Diğer kategorisinde (348 puan) tarafından
Kızlar geçenlerde çok tuhaf bir rüya gördüm açıkçası birazda korktum rüyadan anlayan ya da anlayan tanıdıklarınız var mı anlamını çok merak ediyorum şöyle bir rüya gördüm penceremden bir siyah ruh gibi bir şey geldi kolumun üstüne oturdu ve birden Allah Allah demeye başladı bana da söylememi istiyordu hiç bir şekilde hareket edemiyordum başkasına da seslenemiyordum Allah'tan 5 aylık kızım ağlayıp uyandırdı beni 

1 cevap

0 oy
(3,344 puan) tarafından
Canım hamileler varya burda yada esi yanında olmayıp tek kalanlar keşke korkan girmesin vs yazsaydın ben korktum açıkçası ama karabasan derler bizim burda gece uyurken basar bağırırsın kimse duymaz yada sen. Bağırdığını sanarsın oku bol bol abdestsiz uyuma 
(3,344 puan) tarafından
Yani bilmiyorum o kadarını Belkide korkudan sen kendine Allah de diyodun Rabbım hayra çıkarsın oku Felak nas saffat süresini evde aç dinle
(348 puan) tarafından
Hep okurum dinlerim Kur'an da okuyorum yani bilmiyorum
(348 puan) tarafından
Yok o gelir gelmez kendisi söyledi bana da soylettirdi dedim acaba bir haftadir Kur'an okumuyorum ondan mı bilemedim
(3,344 puan) tarafından
Rüyayı neye yorarsan öyle olurmuş hayra yor bacım
(348 puan) tarafından
Aynn hayırlı olur inşallah neyse konuyu kapatalım çünkü hatırladıkça korkmaya başladım yine
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 59 göst.
27 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Nurayyildiz (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 94 göst.
23 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 98 göst.
16 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy