0 oy
75 göst.
Diğer kategorisinde (270 puan) tarafından
Kızlar kızım bu ay 4 yaşına giriyor Eylül Ekim'de anaokuluna vermek istiyorum ama çok sınırlı kardeşi olduktan sonra çok hırçın oldu sinrilenir sandalyesini devirir masasıni devirir kapıları yumruklar onunla da ilgileniyorumm ama gene çok sınırlı öfkeli bazen çok güzel çocukları çok seviyor bı tanıştığımız birinin çocuğunu çağırıyor oynayamaa ama dokundurmuyor biseyini paylaşmak istemiyor anaokulunda uyum saglayamaz diye çok korkuyorum 3 aylık da oğlum var onun için değişiklik olur çok istiyor gitmek sizce sakinlermi orda nornlade dışarda felan çok seviyor oynamayı cocuklarla

5 Cevaplar

0 oy
(6,759 puan) tarafından

:angel: bu eylülde aynı dert bizdede olacak nasipse.. Sinir küpü bi oğlum varda. <3

(270 puan) tarafından
❤️❤️ hadi bakalım nolcak
(270 puan) tarafından
❤️❤️ hadi bakalım nolcak merakla bekleyelim
(6,759 puan) tarafından
Ilk kez okul heyecanı saracak çocuklar napacak ne yiyecek:(  en büyük sorun yemek seçmesi.
-Reklam-
0 oy
(8,980 puan) tarafından
Benim oğlum da Nisan da 4 yaş olacak bizde de aynı sorunlar var. Ama gorumcemin oğlu bu yıl gitti çocuk aşırı uslanmis akillanmis oda huysuz aksi inat biriydi. Kuzenimin oğlu ilk gittiği okulda bir çocuğa iki kez zarar verdi diye kaydını iptal ettiler şimdi yuvam İstanbul a gidiyo onda da büyük gelişim değişim var. Vericem bende bu yaz Allah'ın izniyle oğlumda çok istiyo zaten okula gitmeyi 
0 oy
(1,491 puan) tarafından

Bu saydıkların benim oğlumda vardi 2 buçuk yaşında bı kaç videosuda var öğle Bir ağlama krizlerine giriyorduki artık bende ağlıyordum doktor tavsiyesiyle kreşe verdik şimdi  ağlama krizleri geçti bir şeyi yapma diyince inadına yapardı oda geçti gibi birşey inan o ortama girince normale dönüyorlar bende çok korkuyordum ama korktuğum gibi olmadı 

0 oy
(705 puan) tarafından
Benim yeğenim aynı anlattıginiz gibiydi anaokuluna gitti öğretmeni sınıfın en akıllı en uyumlu öğrencisi diyor evde biraz siniri devam ediyor kardeşinden dolayı diye düşünüyoruz ama okulda çok mutlu çok isteyerek gidiyor hatta hastayken bile gitmek istiyor tabi öğretmeni de çok onemli onu iyi araştırın diğer yeğenimin öğretmeni iyi değil mesela çocuk daha kötü oldu bence gönderin ama öğretmeni ile sürekli irtibatta olun iyi gelir 
0 oy
(2,738 puan) tarafından
Hiç endişelenme, kreş ortamı farklı. Eğitmenler böyle bir sürü çocuk gördükleri için nasıl davranmaları gerektiğini gayet iyi biliyorlar. Çocuk orada disiplin, kural ve paylaşmayı öğrenir. Evde bizim sözümüzü dinlemezle nazları geçiyor çünkü bize biliyorlar ama orada bir otorite ve kural olduğunu bildikleri için daha uyumlu oluyorlar. Zamanla da eve taşıyorlar bu düzen ve uyumu. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 142 göst.
0 oy
9 cevap 269 göst.
24 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 27 göst.
1 gün önce Güzellik-Bakım kategorisinde Yeniheyecanlianne (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 29 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde ZeynepBetul (6 puan) tarafından soruldu

378,411 soru

11,326,689 cevap

34,780 kullanıcı

...