0 oy
665 göst.
Diğer kategorisinde (1,347 puan) tarafından
Ogluma tlfon hat aldık belki babası yumşamıştır diye aradı ama aramaz olaydı allahım neler neler dedi çocuguna dedik ki belki vicdana gelmiştir oğluma demediğini bırakmadı çocuklarla bana dediği kelime gö tünüz sıkışınca arıyorsunuz Ulan ne sıkışması dedim evladın bu senin kötüde olsa çocuk kaç yaşında dedim zıtlaşıyprsun velayet onda okula gönderemiyorum ama suç benimmiş gibi bana hakaret etti keşke aramasaydık diyecem ama oglum çok kafaya takıyordu dedim boşver oglum elbet Birgün büyüyeceksin işte o zaman ararsa sende onun davrandığı gibi davran 14 sene kimseye bırakmadım utanmadan Bi yeriniz mi sıkıştı diyor of of yoruldum üzüldüm 

12 Cevaplar

+1 oy
(13,825 puan) tarafından
Ayrildiniz mi ya bilmiyordum Allah merhamet versin cocuktan ne istiyormus ya 
(2,325 puan) tarafından
Buldum senı ilk evliliğinden olan dnnsnsnsn
-Reklam-
0 oy
(998 puan) tarafından
Allah versin cezasını ....
(1,347 puan) tarafından
Oglum baba hiç Bi işin rast gitmesin dedi eger başına Bi iş gelirse bilki bizden vazgeçtin diyedir dedi çocuga atasızsın diyor
0 oy
(3,885 puan) tarafından
Sorun neydi kı yano neye sinirlendi de yumusayacak. İkinci evliliğiniz sanırım 
(1,347 puan) tarafından
Kızımla oglum bende ama oglanın velayet babada bana gönderdi almıyor okula yazdıramadım oglum beni istedi diye evlatlıktan Red ediyor
(3,885 puan) tarafından
Anne bırakılır mı çocuk bu tabi ıster babasını da atmsmış ya aramış sonuçta.
Diğer ıkısıyle nasıl arası
0 oy
(198 puan) tarafından
Oğlun kaç yaşında neden velayeti babada sen neden almadın ki noldu da babaya verildi, benimde şuan velayet bende ama sonra nasıl olur bilemem ben asla vermek istemiyorum  babada yatılı kalma işleri hangi yaşta başlıyor benim oğlum 11 aylık, 2 yaşinda babaya yatılı veriliyor diye duydumda bilginiz varmı Allah sizinde yardımcısı olsun bu erkekler başımıza bela resmen ya 
(1,347 puan) tarafından
Hayatım ufakken bendeydi velayet büyüyünce babayı istedi durmadı hergün ağladı burnumuzdan getirdi babamı istiyorum diye mecbur verdik 10 yaşında
(198 puan) tarafından
Normalde çocuklar annelerini ister senin oğlun neden babayı istediki acaba babası tehditmi etti beni işte diye,, babasının kotu huyunu gördüyse normalde çocuklar gitmek istemez cnm
(2,092 puan) tarafından
Normalde anneyi istemeyle ilgisi yok.
Hep anneyle olduğu için 7/24 bütün olumsuz seyleride anneyle yapıldığı için ee baba figürüde olmayınca değerli oluyor yok diye onu istiyorlar.
(198 puan) tarafından
Ee yani sizin dediğinizde doğru Allah herkese yardım etsin, baklım benim oğlum beni seçecek mi buyunce babasının hatasını görüp doğruyu yanlışı anladığında en doru olani secicekler
0 oy
(2,114 puan) tarafından
Okul için milli eğitime git konuş seni yonlendirirler kaç.yasinda çocuk zorunlu eğitimde ise ceza alır babası 
(1,347 puan) tarafından
Ortaokul valla hiç bir cezada almadı çok rahat
(2,114 puan) tarafından
Siz milli eğitime gidin yada telefon ile arayın vocuk mağdur olmasın polisi arayın okula göndermiyor diye yani uğraşın biraz
0 oy
(8,961 puan) tarafından
Oğlun kaç yaşında. Bir gün kendisi arar da o zaman da siz öyle yaparsınız. Nasıl baba bu.
0 oy
(13,171 puan) tarafından
Velayet davası açıp o çocuğu o babadan alman gerek 
0 oy
(3,416 puan) tarafından
Velayet  davası ac oğlunu geri al oğlun  desin babamı istemiyorum  sana verirler 
(1,347 puan) tarafından
5 bin istediler kuzum ya adliyeden
0 oy
(303 puan) tarafından
Bu tür durumlarda okul için velayet vermeye gerek yok eski eşiniz notere gidip velayetin altında bulanan oğlum ...... Nun okul ve eğitim iş ve işlemleri için tüm yetkileri  size devrediyorum diye bir vekalet verecek .yeterlidir .süresiz olması lazım birde vekaletin .tekrar davayı beklemenize gerek yok yani biz okulda bu şekilde kayıt alırız çocuğun eğitim açısından yararı bu olduğu için velayete gerek yok kayıt ve nakil icin
(1,347 puan) tarafından
İşte sorunda orda adam gelmiyor
0 oy
(17,817 puan) tarafından
Çocuk neden okula gidemiyor?
(1,347 puan) tarafından
Velayet babada o şehrin Bi ucunda ben Bi ucundayım çocugu bana gönderdi birdahada almadı polise dedik biz bişey yapamayız adliyeye gittim dilekçe yazın dediler adamın umrunda değil
0 oy
(2,114 puan) tarafından
Bulunduğun ilin milli eğitim müdürlüğü arıyorsun babası gelmiyor nerede olduğunu bilmiyorum diyorsun oğlum eğitim hayatından mahrum mu kalsın de yardımcı olurlar
0 oy
(2,103 puan) tarafından

Benimde babamla böyle bir sohbetim olmuştu 14 yaşındaydım  aydan aya o da eserse 300 tl nafaka veriyor onun dışında da hayatımda yoktu annem çalışıp bir şeylere yetmeye çalışıtken kontör istemekten utanmıştım 

Babamı aradım ondan istedim 20 tl lik kontör ölüm ölüme dirin dirime dedi kapattı telefonu tam 5 sene babam dahil hiç kimse ile görüşmedim 
Yolda okul çıkışı babamla denk geliyordum kalbim nadıl da hızlı atardı ama o bir yabancı gibi kafasını çevirirdi 

Şuan 23 yaşındayım bir tane 13 aylık oğlum var ve asla o zamanı zamanları unutmam ölsem dahi unutmam 
Bu postun ile aklıma bu geldi 

Üzgünüm ama babası olduğu için bunu unutma da bile samimi olacak  çünkü babası ama hayatının hiç bir anında bunu unutmayacak bunu yaşamış biri olarak söylüyorum 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 713 göst.
0 oy
3 cevap 109 göst.
1 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 266 göst.
1 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 397 göst.
30 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Aslsmyr (799 puan) tarafından soruldu